11.9.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Procházka centrem Plzně je jen pro otrlé

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Minulý víkend jsem se neplánovaně dostal do Plzně. Přesto, že jsme nejlepší v dopravě na světě, jak hlásá nejprolhanější politik od října 1918 Petr Fiala, Českým drahám se rozbil motorový vlak na trati a tak jsem skončil v Plzni.

Již před nádražím jsou zajímavá místa – infocentrum Paluba Hamburk s mini rozhlednou, kde se před nedávnem schovávala česká žena před ukrajinským násilníkem a to tak, že infocentrum museli zamknout zevnitř než přijela policie. Alespoň vím, kde to je.

Pokračuji na hlavní obchodní třídu – Americkou ulici. Kdysi rušný podchod pod křižovatkou dříve plný malých obchůdků, plný lidí. Nyní tam nejsou ani lidi (jdou raději po povrchu) a ani obchody. Ihned chápu proč – vyjdu z podchodu a tam si někdo aplikuje drogu do ruky – patrně normální plzeňské sobotní odpoledne.

V historickém centru se velmi krásném parku pod náměstím povalují spící gastarbajtři, lavičky jsou na tom podobně – alkoholici, zevlující gastarbajtři.

Musím říct, že jsem byl opravdu v šoku, jak dopadlo krásné české město Plzeň. Sherwood před hlavním nádražím v Praze není opravdu jediný.

Ukazuje se, že migrace přináší pouze zlo a součet přínosů migrace je vždy záporný. Je jedno jaká je příčina migrace – zda práce v montovnách, či parazitování z našeho sociálního systému a zdravotnictví zabalené do údajného útěku před válkou. .

Plzeň doslova bije do očí – stačí si projít server Krimi Plzeň a člověk si udělá názor, že kriminalita Ukrajinců vůbec není okrajová, incidentů a kriminálních činů je tam popsáno mnoho. V Plzni se pořádaly Bandera párty, které organizovala ukrajinská nacistická mládež. Bandera byl odsouzený terorista, ideový vůdce ukrajinských nacistů, ne žádný hrdina.

Bohužel města, kde je příliš mnoho zahraničních dělníků jsou na tom obdobně. Stříbro, Mladá Boleslav. S gastarbajtry jsou jen problémy – skončí jim směna, potom zevlují, opíjejí se, narušují veřejný pořádek. Když se na Škoda Auto obrátili v Mladé Boleslavi, ať s tím něco dělá – např. Pověstná lokalita u Kauflandu, tak nadnárodní firmu to nezajímá. Oni nic, ať koná policie. Přesto, že se pozvání Turků v 60-tých letech 20. století v Německu neosvědčilo, tak různí škůdci naší země jako třeba Zajíček z ODS/Hospodářské komory chce tady migrantů ještě více.

Pokud chtějí firmy zaměstnávat ve velkém cizince, tak ať nesou hmotně právní ručení za vše špatné, co tito cizinci provádějí.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)