Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc KVĚTEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Anonym 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 500,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, Zdenka Pimperová 400,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, ing. Jiří Viselka 200,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Ladislav Konopka 2000,- Kč, František Burda 50,- Kč, Zdeněk Fric 200,- Kč, Marek Janičko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zora Kudelková 200,- Kč, Milan Kostelnak 300,- Kč, Anonym 5000,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Tomáš Dvořák 1000,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč, V. F. Horák 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Miroslav Meder 500,- Kč, Miloslav Čermák 200,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Jan Liskar 300,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Květoslav Ondráček 30,- Kč, René Hladík 200,- Kč, Anonym 300,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 150,- Kč, Martin Vavrinka 20,- Kč, Petr Formánek 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Milan Lorencovič 100,- Kč, Jitka Králová 500,- Kč
Celkem za měsíc: ... 24 460,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Gratuluju, mým prezidentem to prase nikdy nebylo!
Mírněte se IdE ve svých srovnáních prosím !
Čím se na Vás to milé,sympatické,inteligentní ošípané
provinilo.když je srovnáváte z touto slizkou tasemnící a cizopasným klíštěten infikovaným touhou
NEBÁT SE NAKRÁST SI
Skurvena bolsevicka guma nigdy nebyla mym prezidentem a za to co ted predvadi by ho mely obcane neprodlene defenestrovat !!!
to bezpáteřní prase nikdy nebylo presidentem, ale pouze nývltem
Já ho nevolila a můj prezident to není.
Rozvědčík Pávek Velezrádce českého národa NIKDY můj prezident nebyl a NIKDY nebude – včetně jeho hradní sebranky at´táhne do kopru!
Bohužel paní Hamplová gen.Pavel je i vaším presidentem, ať se vám to líbí nebo ne, byl demokraticky zvolen většinou hlasů a pokud nebude zcela legální cestou zbaven funkce, např. pro velezradu, což by jeho aktivity proti národu mohly klidně být i takto interpretovány, dotud, nebo do konce jeho mandátu je to Váš i můj a všech ostatních president.
Máme jenom co jsme si zvolili, prý konečnĕ slušného presidenta, že pravděpodomě vlastizrádce, to je opravdu na pováženou ale, že by měl někdo odvahu ho za to žalovat a nedej bože soudit, tomu v tomto kocourkově a absurdistánu nevěří snad nikdo.
Když není soudce,nemůže být žalobce pejsku,
.
A navíc,
Mě konání nás ze všech skupin protipávkovských odpůrců nápadně často připomíná klasickou soulož Gaye z lesbou.
Nahoře neschopnost nebo i nechuť, dole bezmoc,často i nezájem.
Mým prezidentem Rozvědčík není – číst umíš?!
zvedavec . news / vezkratce /24273/
že není ? ale je !
pak by nebyla ani tato vláda vaší vládou !
De iure je. Ale zjevně je nasazený, aby pracoval pro cizí mocnosti. Hácha měl za protektorátu k národu blíž než tenhle zmetek!
JUDr E.Hácha ustoupil teprve po nátlkové spojenecké hrozbě vyhrožující aktivním zásehem svých bombardérů za účelem umravnění vzpurné ČSR.,
Možná právě oni,anglo/francoužští spojenci to byli
,kdo jako první vyslovil termín
Humanitární bombardování,
Hrůza a děs mě jímá,představím-li si v této zoufalé pozici tohohle starého,bezmocého starého pána Medvěděvova rozvědčíka,
Jenom upřesním: spojenecká nátlaková hrozba? V Mnichově ano. Tady to byly brutální Göringovy výhrůžky nad ránem 15.3., že zničí Prahu. Hácha se zhroutil a oživoval ho sám Hitlerův lékař.
Vojska už mašírovala, do Prahy to bylo od Mělníka jen pár desítek km. A prezident Hácha se vrátil večer už do protektorátu.
Zdá se, že Pávek je právě ta svině, o kterých mluvil Oťas Foltýn.
Podle sebe,soudím tebe,
Ti dva, Svi*ně & Pávek sro. jsou si tak blízcí
,že být první dámou
začnu žárlit.
To já jsem paní doktorko oproti Vám va výhodě,
Mým prezidentem tenhle uniformovaný model
a všehoschopný křiopřísežný chameleon nikdy nebyl,
Kolaborant a vlastizrádce soudruh Pávek zaslouží jediné – pověsit!
Je ještě dost zoufalců vidících v tomto potkanovi až dokonce člověka,
Potkan se nevěší,potkan se hubí.
Vůbec nezávidim tomu,který si vytáhne zlámanou sirku údělu,stát se jeho nástupcem a doživotním štvancem!
Co všechno za krkolomnosti a veletoče bude muset udělat aby prezidentskému úřadu vrátil úctu a důstojnost reprezentata občanů a j E J I C H státu pokálené touto svi*nskou podlézavou falešnnou gumou,
Jistě I ten arogatně drzý, překynulý hroch Posselt se musí otřást nezvladatelným odporem v jeho přítomnosti,
Paní, evidentně musíte být spokojena, stejně jako vždy když otevřete hu… pardon svoje ústa a vypustíte, podle Všeho názoru, jistě vždy něco chytrého a světu prospěšnéh. Stejně jako když to předáte publiku v podobě slov psaných. Jak Vy, ženská, bohužel i pracovně v současné době k tomu ještě s titulem Právník roku, ač nikde nezveřejněno na základě jaké tak významné zásluhy v oblasti práva tento titul máte, to děláte, že vždy VYVOLÁTE nenávist mezi lidmi?
Vždy, paní senátorko, vždy! Jakoby jste to měla úkolem a byla za i toto, nebo jen toto, placena.
I Vy filuto, jedna, v tomto dokonalá, jinak v ničem, že to neprozradíte? To máte sama ze sebe nebo Vás NĚKDO řídí? Snad toho debila a škodiče neposloucháte. A zadarmo?
Jistě jste si vědoma, že ztratí-li někdo Vaši přízeň, tentokrát pan prezident Petr Pavel, bude plakat, rvát si vlasy, objedná se k psychiatrovi nebo rovnou zaklepe na bránu Bohnic. Nebylo by toto spíš vhodné pro toho kdo si chladí žáhu na někom komu nesahá V NIČEM ani po kotníky? Co Vy na to, paní Jano? Budete klepat? Nebude klepat? Je to už třeba? Bylo to třeba už dávno? Tak příště, paní Jano, nejdříve zamyšlení sama nad sebou, dojdete-li v závěru k JSEM ABSOLUTNĚ DOKONALÁ, OBLÍBENÁ, nemám vůbec žádnou chybu, fakt ne, tak až potom to zkuste u jiných.
Zkuste si Jano,KÁRO etc, znovu přečíst svůj nick a začněteuž se řídít jeho u vá překvapivě moudrou radou.
Follow the money! Zadarmo to urcite nedela.
Přehled protestních akcí proti sjezdu Landsmannschaftu v Brně:
pátek 22. 5.
—–od 9:00 hod. před hlavní bránou brněnského výstaviště stavění symbolické barikády proti útoku na český národ a stát – připomínka paměti. Bourat se bude od 10:00 tak, aby mohl být v 11:00 prostor vyklizený.
—- od 14:00 hod. na nám. Svobody čtení seznamu cca 2500 jmen obětí, které prošly za okupace Kounicovými kolejemi. Ve stejném čase mají účastníci sjezdu v programu na Moravském náměstí tzv. dlouhý stůl a kulturní vystoupení. Je to příležitost zapojit se názorem do programu a pohody akce.
**********
sobota 23. 5.
—— „vítání“ pochodu z Pohořelic do Brna na Mendlovo náměstí. Místo prostranství na Křížové, mezi křižovatkami s Václavskou a Mendlovým náměstím. Podle programu pochodu by měli účastníci odcházet v 16:30 hod. od gymnázia na Vídeňské a konec má být vyhlášen v zahradě kláštera do 17:00 hod.
*********
neděle 24. 5.
——– od 13:00 organizace protestního pochodu ze seřadiště na ulici Bašty u hlavního nádraží přes nám. Svobody na Dominikánské náměstí před Novou radnici, kde bude od 14:00 blok vystoupení politiků a představitelů vlasteneckých organizací.
*********
Dále jsou v Brně organizovány akce dalšími vlasteneckými skupinami, např. proti akci ve čtvrtek 21. května od 17:00 hodin na 5. nástupišti hlavního nádraží, či proti akci v pátek 22. května od 19:00 předávání vyznamenání v Besedním domě. Další akce proběhnou i v pondělí 25. května od 10 hod. proti akci v Kounicových kolejích.
Nevolila jsem ho a jsem tomu zatraceně ráda – tohle není prezident svobodné země, ale nový říšský protektor.
proč paní hamplová a reichl nepodají žalobu politicky závislému protiústavnímu soudu žalobu na okamžitou demisi prezidenta?????????????????????????????????
Odpověď jste si tam sám napsal – proč podávat žalobu k politicky závislému soudu?
Soudruch prasident guma107 je věrným zrcadlem mentální a vědomostní úrovně tupých ojroovcí v kolonyjy ukroczechyja.
Takže nechápu kde se bere všechno to mrzení a nenávist. Leda že by se tupé ojroovce v zrcadle poznaly a nasralo je to. Ale to se zatím nikdy nestalo, za všechno může Putin.
A soudružka Hamplová a k tomu ještě Zwyrtek je takový hodný a spravedlivý Krakonoš? . Jak kdyby mu z oka vypadla. Bohužel na hlavu, uhodila se a následky to má.