23.6.2026
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika238 přečtení

Ondřej Prokop: Proč se mě ODS, Piráti a STAN v Praze tolik bojí a snaží zbavit?

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Dnes se podíváme na to, proč se mě roky zavedený pražský politický systém vybudovaný ODS, Piráty a STANem snaží za každou cenu zbavit.

V pátek jsem na tiskové konferenci vysvětlil lži, které o mně šíří ve veřejném prostoru politici vládní opozice a některá média. Před veřejností jsem se “vysvlékl do naha”, co se týče mých příjmů, majetku a investic. Ale fakta a pravda se nehodí do jejich příběhu.

Pětikoalice mě odvolala z kontrolního výboru poté, co jsem v minulosti prošetřoval nebo upozorňoval mimo jiné například na:

1️⃣ Pochybnou 130milionovou zakázku na propagaci budovy, která ještě ani nestojí. Vltavská filharmonie se nejspíš měla pod hnutím STAN stát “Dozimetrem 2”.

2️⃣ Původní Dozimetr, kde podle vyslýchaných svědků docházelo k finančnímu sponzorování TOP09 a STAN ze strany mafiána Redla a dalších.

3️⃣ Podivuhodný výběr o 2 miliardy dražšího dodavatele na metro D a podivné okolnosti provázející tento tendr za primátorování Zdeňka Hřiba.

4️⃣ 100 milionů rozdaných na IT zakázkách bez výběrového řízení, opět pod Piráty a Zdeňkem Hřibem.

5️⃣ Hřibovy neoprávněné odměny, kdy si šéf Pirátů o desítkách tisíc měsíčně údajně myslel, že se jedná o přeplatky za energie, nebo jeho zneužívání služebního vozu se šoférem pro celostátní kampaň.

6️⃣ Kauzu ředitele centra sociálních služeb, který zadával zakázky kolegům z ODS a dalším sponzorům strany.

7️⃣ O miliardy předražené stavby a opravy mostů pod pětikoalicí v Praze, dodnes nevysvětlené veřejnosti.

Zároveň prosím pozor na falešné pozvánky na moje akce, které nyní na sítích šíří někteří podvodníčci. Vždy sledujte moje sociální sítě, kde najdete aktuální a platné termíny.

Další oficiální akce bude 24.6. od 18:00 v Řízkovně na Praze 11. Budu rád, když přijdete. Můžeme se pobavit o čemkoliv, co vás zajímá.

Humanitární pomoc na Opatově také stále pokračuje. Už tuto středu (24.6.) od 14:00 vedle stanice metra. Dále pak každých 14 dní celé léto i podzim.

To vše a mnohem víc se dozvíte ve 185. epizodě mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

 

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
238 přečtení
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)