22.8.2023
Kategorie: Historie

Německo se za invazi neomluvilo? Ni, to su dezinformace

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Byla to divna doba. Tenkrat byla na jedne straně jedna velka sovětska armada a štyry armady satelitni, kere byly nepodstatne. Na straně druhe stalo skoro patnact milijonu česko-slovenskych občanu.

Nikdo jiny. Ameryka byla informovana večer před invazi (tady su dukazy od USPR – Ustavu pro studyjum pojebanych režimu), ale Ameryka nezrobila ani Ň. Takže vlastně ze sovětsku akci suhlasila, bo uspěch č-s obrody mohl byt pro amerycke (aji ruske) synky nebezpečny. To ale fčil neřešme a poskočme o tyden vpřed!

Moskevsky protokol podepsalo 25 nejvyše postavenych česko-slovenskych osob – esli se nepletu, enem jediny Franta nepodepsal.

Zrada z Moskvy zbavila narod ochoty odporu. Když lidi viděli zlomene šašky, keři se po tydnu od zahajeni invaze vratili s moskevskym glejtem, kery se dokonce bali ukazat lidem, pak lid pochopil, že nema smysl vzdorovat. Ztratili zme vudce, vratilo se blato. Narod pochopil. Pokud neni vudce, nema smysel ani zbytečne sebeobětovani. Ti, co to nepochopili, se eště raz pokusili o odpor. Rok se s rokem zešel, uplynulo enem 365 dnu a všecko se změnilo. Hlavně mnozi se změnili. Jednadvacateho srpna se zas statisice lidi sešlo na naměsťach, aby volali po pokračovani reformni dubčekovsko-smrkovske politiky a demokratyzace života, proti obnovovane cenzuře a za svobodu slova.

Ale proti nim, na rozdíl od srpna roku předchozího, už fčil nestály cizí nepřátelské jednotky ve špinavych rubaškách, ale pravidelne utvary „našeho“ SNB, ČSLA a LM. Takže naraz tu stali Češi proti Čechum, keři eště vloni společně hrozili pěstičkama okupantum…

Ty kurvy, kere narod před rokem odhalil, zustali stejni – Bilak, Kolder, Indra, Švestka a spol. Akurat z hrdinu prašskeho jara Dubčeka, Černika, Svobody a Smrkovskeho se staly stejně prodejni šašci. Jedni podepsali zvaci dopis, druzi o rok později pendrekovy zakon proti vlastnim přiznivcum.

Enem krygel zustal česko-slovenskemu narodu věrny. Jak přiznačne.

Akurat o tym č-s zdělovaci prostředky nesměly mluvit. Tajak dneska. Kurvy podepisuju sebevražedne dohody a zakony a narod němy ryje… ne, eště neryje držku v zemi. To si synci nahoře moc dobře pohlidaju, aby narod neryl držku v zemi. Gulašovy socializmus jest tu vzorem, jak uklidnit potencijalni odpor.

Je třeba se připomenut, že svinstva a zločiny na našich lidech srpnu 1969 zme si robili my – naši spoluobčani, nikoliv Sověti zalezlí kajsik ve vojenských prostorach, aji když prvotni impulz přišel od nich.

————————————————————————————–

Tuž nic, vraťme se k osumašedesatemu a osumadevadesatemu…

Dne 16. srpňa 1989 se omluvilo Maďarsko za učast na invazi do ČSSR. O den později se omluvilo Polsko.

To byl tenkrat pruser a režim měl strach, že se to može zvrhnut. Na Čechy to ovšem přiliš nepusobilo, ti čekali asi furt na mrtvolu sudruha Zifčaka, jehož pamatnik je furt na Narodni třidě, přestože je Uďa furt paradoksně žid a zdrav.

Par dnu před tzv. deadlinem, kery měl nastat na setkani stareho Buša s Gorbym na Maltě, dňa 1. prosinca 1989 vyjadřil Nejvyšši zakonodarny zbor NDR upřimne politovani nad učasti vojenskych jednotek Wehrm… sorry, chtěl sem řict Narodni lidove armady NDR na intervenci.

No a den pote se rozhybali aji Bulhaři. Jejich vlada akci ze srpna 1968 vyhodnotila jako neoduvodněnu a nezakonnu.

O den později, 2. prosinca 1989 se potkal na nafukovacim člunu u Malty Gorby a stary Buš – a Gorby konstatoval, že všecky ukoly kere mu byly Ameryčanama uložene, splnil. Po navratu z nafukovaciho čluna sezval všecky bloševicke vudce tehdejšiho socanskeho světa (kerym zbyvalo mnohdy enem par dnu polityckeho života – nebo v připadě Čaučeska opravdoveho života) a přinutil je podepsat společne prohlašeni, odsuzujici invazi z roka 1968 jako vměšovani do jinych zaležitosti a bla bla bla. Tym byla vyjadřena aji sovětska omluva pote, co paru roku před tym Gorby prohlasil, že nejdřive musi všeci učastnici akce prohlasit, že to bylo svinstvo, opak až to može zrobit Sovětsky Sajuz. Tedy dneska Rusko jai nastupnicky stat.

Mimochodem, když už chcete mět celu tu hysteryju pokupě, pak sučasný ruský prezident Vladimir Putin v roce 2006 uvedl, že Rusko za invazi nese “morální zodpovědnost“ a událost popsal jako „tragédii“.

Jeho předchůdce v úřadu Boris Jelcin už v devadesatkach označil invazi za “akt agrese”.

Tuž tak se věci maju s tu omluvu od NDR. Ta opravdu přišla.

Od NSR nepřišla, nebylo duvodu, NSR se utoku neučastrnila. Ta už se totiž připravovala na okupaci ČSFR prostřednictvim nejruznějšich hytlermarketu a obsazeni prumyslu. A myslim, že v te době už měl tlusty Helmut Zelí – Uhli naprosto jine starosti s přeměnou Marky na zvrhle Ojro.

Ladik Větvička

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,36 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)