18.5.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Nebinární děti

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

V České republice přibývá dětí, které pochybují o své sexuální orientaci a prohlašují, že jsou nebinární. Dopadneme jako v Británii, kde si každý desátý školák chce změnit pohlaví nebo už tak učinil?


Osobně toto nepovažuji za nic jiného, než odporný experiment na dětech a další fázi likvidace rodiny jako základního funkčního principu společnosti. Tradiční rodina je cíleně upozaďovaná, zesměšňovaná a dehonestovaná. A ne, nepište mi nic o toleranci. Nikdo tu žádné homosexuály ani jiné menšiny nenapadá, znám jich dost na to, abych věděla, že tento lobbing sto a více odchylek s tím nemá nic společného.

Tady se už i u nás cíleně rozjela propaganda ve smyslu, že být muž nebo žena není normální, že normální je být cokoliv jiného. A kdokoliv se odváží to zpochybnit, je okamžitě zařazen do kolonky nenávistný dezolát.

V Británii se téměř třetina žáků se učí, že „žena může mít penis“, a každý pátý žák se dozvídá, že „muž může otěhotnět“. Více než polovina (54 %) žáků uvedla, že ve škole znají někoho, kdo si chce změnit pohlaví nebo už to udělal. Čekám, kdy nějaká neziskovka přijde s něčím takovým i do našich škol.

Čekám, kdy nějaký šílenec začne tvrdit, že přece ty jedenáctileté děti mají právo se nechat do smrti dobrovolně zmrzačit a nikdo jim v tom nesmí bránit. Ani jejich názorově zastaralí rodiče.

Je třeba si uvědomit, že ty děti a ano, pořád to jsou v tom věku děti, by měly mít právo v prvé řadě na jistotu a oporu své rodiny. V drtivé většině případů to s nimi totiž nikdo nemyslí lépe, než jejich biologičtí rodiče. A říkejte si co chcete, nepište mi tu náhodné excesy, mluvím o většině a staletími prověřeném modelu. V tomto věku je normální se cítit chvíli jako holka nebo jako kluk. Je normální to tolerovat s mnohdy lehce zdviženým obočím.  Známe ze svého dětství, že?

Ale není normální takovému dítěti v pubertě začít rvát hormony a udělat z něho do smrti mrzáka bez možnosti mít děti vlastní a říkat mu, že tak to má být.

Není normální to programově cpát do maistreamu, na sociální sítě a do dětských pořadů. Copak nechápete, jak moc těm dětem ubližujete? To není tolerance. To sobeckost a bezohlednost za běžných okolností marginální skupiny lidí, která jen zneužívá v tomto období zcela normálního hledání sama sebe a jisté zmatenosti v sebeurčení. Bez jejich naprosto zhoubného vlivu by se nad tím většina z nich po pár letech “pekla puberty” zasmála a šla životem spokojeně dál. Někteří z nich ovšem už nebudou mít tu možnost.

A tak se plní ordinace psychologů, jak říká psychoterapeutka Divoká, “Volá mi stále tolik zájemců o terapii, že bych v terapeutovně mohla být od rána do večera, kdybych na to měla sílu, a stejně by to nestačilo,“. Když to nezastavíme, budeme tu mít generaci lidí bez identity. Nechť si každý vybere dle své libosti, ale nemanipulujme cíleně tyto děti v “telecím věku”, kdy potřebují hlavně pocit jistoty, zázemí a bezpečí. Nezaslouží si to.

 

Jana Marková

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)