13.6.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

NATO a jeho stálá touha po 3. světové, jaderné válce

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

To všecko začalo tím, že si NATO umínilo, že válku proti Rusku nesmí prohrát. Podporováni Amerikou a bláznivou Evropskou unií dělali všecko, aby obhájili svoji pověst odvážného bojovníka, když ze skrytu, stíněni hranicemi jiných států posílali na Ukrajinu zbraně a finance a agitovali válkou zbídačelé Ukrajince k většímu a urputnějšímu boji.

Ukrajinci, jako správní skunkové, zbraně prodali, peníze zpronevěřili, nakoupili si za ně drahé vily, jachty, auta a jiné majetky a vojáky v první linii nechali naprosto zbytečně umírat. Za co tam umírali, co byla ta myšlenka, která nahnala teatrální vedení země do války proti gigantickému Rusku? Že to Amerika chtěla? Že to Západ nutně potřeboval, protože pokud se mu nepodaří vykrást a vybrakovat další zemi, tak se asi ze své třetí-světové úrovně jen tak nevyhrabe.

A teď to tady mámei, političtí amatéři z Kyjeva již připravili dokumentaci pro přísun NATO vojsk na Ukrajinu, takže NATO oficiálně zaujme pozice v boji proti Rusku. Tentokrát nebudou bojovat ze skrytu, skrze někoho jiného, jako správní zbabělci, ale naopak, jako chrabří junáci nastoupí do prvních řad. Pokud ovšem neutečou při první palbě.

Celkem se nemusí ostýchat, Moskva už dávno prohlásila, že ví, že NATO jednotky se též účastní války. Francouzští ‘poradci‘, z nichž jednoho zajali Rusové přímo v prvních řadách, kde spolu s Ukrajinci po nich zkoušel střílet, ti už jsou tam nějakých pár týdnů.

I jiní západní vojáci tam již jsou a jsou tam velmi dlouho. Snad od samého začátku. Vydávají se za námezdní žoldnéře (aby se neřeklo) a spolu s Ukrajinci nejen že bojují, ale i umírají.

Ti, kteří si tam přece jenom netroufli, jako na příklad Norsko, Finsko, Litva a Německo, urgují Ukrajince, aby používali rakety s dalekým dostřelem a přímo na ruské území, jen aby – probůh – tu válku konečně vyhráli!

Celkem 14 zemíii již souhlasilo s tím, že budou jejich zbraně používány proti Rusku, na ruském území. Jsou to: Británie, Kanada, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Holandsko, Polsko, Finsko, Francie, Česká republika, Švédsko, Německo, Dánsko a Spojené státy.

Proč musí Česká republika pokaždé patřit mezi zrádce a útočit proti svým bratrům, nebo třeba jen polobratrům, kvůli ziskům nafoukaných a arogantních cizáků ze Západu?

Jako jedna z mála, Itálie se vyjádřila, že jejich zbraně na Rusko dopadat nebudou. Řekli, ať si s nimi Ukrajinci hrají na svém písečku, ve své zemi, ale za hranicemi – ani nápad!

Kdy se země ocitne ve válce

Je nutnoiii vidět situaci realisticky. To, že všecky tyto státy souhlasí s tím, že jejich zbraně budou útočit na neozbrojené civilní obyvatelstvo Ruska, je přímé vyhlášení války Rusku. NATO tím vyhlásilo ‘horkou‘ válku, jak na Západě říkají, Rusku.

Přese všecky uhýbačné řeči, že nejsou ve válce s Ruskem a že s tou válkou nemají nic společného, tak nás právě NATO oficiálně do války proti Rusku dotlačilo. A aby ne, vždyť dodávali Ukrajincům zbraně celou tu dobu a západní generálové nejen že plánovali válečnou strategii a dodávali Ukrajincům špionážní zprávy, ale taky celou válku vedli.

Asi 3 týdny před začátkem konfliktu mezi Západem a Ruskem, vydal německý Bundestag dokument, ve kterém popisují podmínky, podle kterých je možno usoudit, že se patřičný stát nachází ve válečném stavu.

Dokument udává dvě možnosti, kdy by se Německo stalo přímým účastníkem války na Ukrajině. Zbraně, na Ukrajinu dodané, je účastníkem nedělají. Ale dojde k tomu, když spolu se zbraněmi zacvičují cizí vojáky co do jejich použití. A tady máme hned problém, protože mnoho ukrajinských vojáků bylo s používáním těchto zbraní cvičeno přímo v Německu.

Ta druhá možnost je vzata z mezinárodního zákona a sice: země se stane účastníkem války když dodává kterékoliv válčící straně špionážní informace. A i tato možnost byla na Ukrajině splněna. Spojené státy přece dodávaly Ukrajincům přesné informace, ve skutečném čase, o pohybu ruských vojsk, o jejich sestavení, počtu vojáků a mnoho jiného. To bylo nejen známo od samého začátku války, ale bylo to též oficiálně potvrzeno.

Rusko nechce válčit s NATO. Nechtějí válčit ani se Spojenými státy. Chtějí mír a chtějí obchodovat – což prohlásili již mnohokrát. Proto vydávají varování za varováním, která Západ do nekonečna zlehčuje a vesměs ignoruje. Jenže až vyletí ta střela, která má dopadnout na Washington, nebo Londýn, Paříž, či kterékoliv jiné západní město, pak bude pozdě bycha honit a litovat, že jsme se nezachovali jinak.

A to je přesně to, co Západ ve své dětinské ignoranci vůbec nechápe. Pro ně je válka něco jako další počítačová hra a nedovedou si představit jak moc nebezpečná tato ‘hra‘ ve skutečnosti je.

Dlouhá a nesmyslná válka

Jak psáno, Rusové válku nechtějí. Zato NATO ji chce. Chce dlouhou, nekonečnou válku. Ve své bláhovosti, celý nedospělý Západ ještě nepochopil, že nemohou Rusy válkou a sankcemi vyždímat, vycedit a zdeptat natolik, aby tito je prosili, coby své zachránce, aby jim konečně už dali pokoj, vtáhli v klidu do Ruska a odvezli si odtud co chtějí – a to beze cla!

Západ se nikdy nepoučil z historie a možná ji ani řádně neznají, tak budou muset dostat bití stejně jako je dostali všichni ostatní, Napoleonem počínaje, přes rakouského císaře, zrádného anglického krále Jiřího V. a německého Hitlera.

Bývalý rozvědčíkiv amerického námořnictva a inspektor zbraní pro OSN, Scott Ritter říká, že když bude na ruské území vystřelena francouzská raketa, což je francouzská technologie, pro jejíž let bylo použito francouzské zpravodajství a kterou vystřelili francouzští odborníci, pak budou Rusové přesvědčeni, že na ně zaútočila Francie.

Je to naprosto logické a francouzský president Macron by si měl uvědomit, že když pošle jejich SCALP rakety s dlouhým dostřelem na Ukrajinu, aby byly použity proti ruskému území, tak si říká o velké problémy. Může se dokonce stát, že mu to Rusové oplatí.

Co bude Francie dělat, když jim Rusové zasáhnou satelit, jeho kontrolní stanici, radar a mnoho dalšího vojenského vybavení, na které spoléhají kvůli vlastní bezpečnosti? A Rusové pak zasáhnou mnoho dalších vojenských bodů mimo hranice Ukrajiny a ne každý pochopí, že to je odplata za jejich zbraně, použité na ruském území. Budou volat do světa, že je Rusové napadli, NATO pak použije ‘Článek 5‘, aby mohlo všem přispěchat na pomoc a než se k tomu odhodlají, tak je Rusko zbombarduje jadernými zbraněmi.

Stejně tak německý kancléř, Olaf Scholz, ten se přímo vyjádřil, že NATO země nejen že dodávají na Ukrajinu zbraně, ale také ty zbraně obsluhují. Pochopitelně, protože jen oni ví, jak s nimi zacházet.

Nejsou na to připraveni

Současní váleční štváčiv, což jsou mnozí členové NATO, jsou přesvědčeni, že vyslat armádu na Ukrajinu by vyřešilo mnoho problémů. Odpadly by nedostatky v zásobování vojsk, byly by zajištěny opravy válečného zařízení a ještě by mohli školit další a další ukrajinské rekruty. (Kde je vezmou, to neříkají).

Německý vojenský odborník, plukovník v penzi, Ralph D. Thiele se k tomu vyjádřil, že přemístění NATO jednotek do blízkosti bojiště vůbec nic nevyřeší. To všecko je pouhá teorie. Ve skutečnosti by pak západní vojska převzala klíčové úlohy a tím by se stala přímým účastníkem války. To by z nich učinilo terč pro ruská vojska, která by neváhala se do nich trefovat. Něco takového je v přímém rozporu s tím, co si němečtí občané přejí.

Protiletecká ochrana Ukrajiny, kterou musí zastat tři jednotky Patriot systému, je nedostačující. Ukrajina by potřebovala 25 kusů takového zařízení, což je dvakrát tolik, kolik je jejich výrobce, americká firma Raytheon, schopna vyrobit za rok. Takže ochrana proti ruským leteckým útokům je veškerá žádná.

Spojené státy prostě nejsou schopny vyrobit dostatečné množství naprosto nutného vojenského zařízení, které Ukrajina potřebuje k válce s Ruskem. Zato Rusové, ti chrlí vojenskou výzbroj ve velkém, v čemž jsou naprosto bezkonkurenční. Nesmíme tím pádem zapomínat, že jakákoliv přídavná vojenská pomoc Ukrajině ze strany Západu může vést k jaderné konfrontaci s Ruskem. Zbraní na to mají víc než dost.

Vždyť ukrajinská vojska už nejsou schopna ani ubránit své pozice. Něco takového není možno vylepšit ničím. Zde je naprosto nutné přestat bojovat a začít vyjednávat.

Američané dobře ví, co to vynese

Americký presidentvi Joe Biden, anebo spíše ti, kteří ho ovládají, dobře ví, jaké následky by vyprovokoval přímý útok NATO na ruské území, jak řekl John Kirby, poradce Národní bezpečnosti Bílého domu. O tom, co je možno očekávat, byl zpraven předními odborníky.

Jenže proč by si něco dělal z následků? Spojené státy jsou chráněny několika tisíci kilometrů mořské plochy z obou stran a že by je napadla Kanada, to nepřipadá v úvahu, o Mexiku a Jižní Americe nemluvě. Tak čeho asi by se měli obávat?! Proto dali směle svolení k použití amerických zbraní na ruském území, i když – pro formu – to omezili pouze na ochranu území Charkova. Říkají si, když už Rusové něco na oplátku zničí, tak to bude Evropa – a proč ne?!

Ruský president Vladimír Putin pak poukázal na zjevný rozpor: Ukrajina je poměrně malá země. Na co potřebuje zbraně s dalekým dostřelem?

A vysloužilá analystka amerického Ministerstva obrany, Karen Kwiatkowski se k tomu vyjádřila, že takové rozhodnutí ukazuje na rozpolcenost a zmatek jak ve Spojených státech, tak v NATO. Podle ní, Biden pouze doufá, že se Ukrajincům podaří táhnout konflikt až do listopadu, kdy budou v Americe presidentské volby, protože přes jeho značnou senilitu stále ještě myslí na kandidaturu.

Není divu, politické machinace mu vynášejí ještě víc, než Gatesovi jeho injekce. Když začal Biden v r. 2020 presidentovat, tak jeho finance byly v hodnotě $9 milionů; dnes má $41 milionů a přitom presidentský plat činí $400 000 za rok a na výdaje dostává ročně $50 000. Také Kamala Harris si polepšila tím, když začala vytvářet zmatek v Bílém domě a ve světové politice. Zpočátku vlastnila $6,3 milionů a dnes má těch milionů $28.

Není divu, že se na fotografiích usmívají, z ničeho si nic nedělají, na práci kašlou (Biden je víc ‘na dovolené‘ než v úřadě) a namísto aby se starali o lid a o dobro národa, tak se starají kde nahrabat další miliony a jak docílit, aby byli znovu zvoleni – šaškové.

Jak reagovali Rusové

Když bylvii president Putin před několika dny na státní návštěvě v Uzbekistánu, tak se ho novináři ptali, co si myslí o tom, že Západ svolil k použití jejich zbraní na ruském území. Není vhodné opomenout, že dokonce i generální tajemník NATO, Stoltenberg, se vyjádřil, že je to v pořádku, když budou NATO zbraně s dalekým dostřelem ničit ruské území.

Putin se k tomu vyjádřil následovně:

Abych pravdu řekl, nevím co tím zkoušel generální tajemník NATO říct. Když ještě byl premiérem v Norsku, tehdy jsme s ním jednali a rozřešili jsme obtížné problémy v Barentsově moři a jiné záležitosti. Byli jsme schopni se domluvit a já jsem si jistý, že tehdy ještě neměl dements. Když mluví o možnostech útoku na ruské území se zbraněmi s dalekým dostřelem, což jsou velmi přesné zbraně, pak jako někdo, kdo vede vojensko-politickou organizaci, i když je civilista, jako já, by měl vědět, že zbraně s dalekým dostřelem nemohou být použity bez důkladného prozkoumání terénu. To je jako první. Za druhé, výběr cíle a správné zaměření může být provedeno pouze vysoce zkušenými odborníky a to na podkladě zmíněného výzkumu terénu … Kdo to provede? Ti, kteří tyto systémy vyrobili a kteří je údajně na Ukrajinu poslali. To všecko se stane bez pomoci ukrajinských vojáků, to všecko je prováděno vojáky z NATO zemí … To by si měli uvědomit předtím, než se pustí do střílení hluboko na ruské území. Je to závažná záležitost a my to všecko samozřejmě velmi dobře sledujeme.“

Rusové se připravují

Zmocněnecviii ruské státní Dumy, Andrej Gurulev se vyjádřil v televizním programu, že by Rusko mělo začít jaderným útokem na Holandsko. To proto, že 50-60% evropského plynu a ropy se nacházejí přímo tam, na holandském pobřeží. Něco takového dělá z této země vhodný vojenský cíl.

Podle něho, zničení evropské energetické infrastruktury by způsobilo Evropě mocnou škodu. Celá Evropa by se tím dostala do těžké situace a byla by nucena znovu zvážit jejich vztah vůči Rusku. A navíc, bylo by na to potřeba minimální množství zbraní a odezva by byla okamžitá.

Země NATO by si pak konečně uvědomily, že Rusko má dostatečné množství jaderných zbraní na to, aby naprosto změnilo strategickou vyváženost sil ve světě. Třeba by dokonce pochopily, že neustálá a nikdy nekončící podpora Ukrajiny a sankce na Rusko budou celý konflikt pouze zvětšovat a zhoršovat, což může vést pouze k jeho vyvrcholení. A pak by se mohla celá záležitost vymknout z rukou.

Také zástupceix předsedy ruského ‘Bezpečnostního výboru‘, Dimitrij Medvěděv se vyjádřil, že to, že Západ dovolil střílet jejich rakety na ruské území jim umožňuje bránit se jadernými zbraněmi. Někteří si myslí, že Medvěděv háže slova do větru a ve skutečnosti nic z toho nemíní vážně. To ale není pravda. Medvěděv vzal na sebe úlohu varujícího a průběžně dává Západu najevo kam jejich plány a činy povedou. Mnohá z jeho varování se již splnila.

Nebylo by dobré opomenout skutečnost, že víc a více ruských odborníků jsou toho názoru, že Západ je možno přivést k rozumu pouze nebezpečím jaderné války. Jestli mají pravdu je sporné, protože pro západní politiky je jaderná válka pouze další počítačová hra, další ‘válečné divadlo‘ (theater of war) jak tomu oficiálně říkají. Pak ovšem musí projít skutečnou demonstrací, aby viděli, co něco takového obnáší.

Medvěděv dále říká, že použití zbraní s dalekým dostřelem způsobí, že všichni západní odborníci, kteří tyto zbraně obsluhují, budou zničeni i se zbraněmi samotnými. Takové zbraně, obsluhované NATO personálem přestávají být ‘vojenská pomoc‘, ale stávají se terčem; jsou pak přímým účastníkem války proti Rusku.

NATO a Spojené státy s největší pravděpodobností uhnou a budou předstírat, že rozhodnutí, střílet daleko na ruské území je rozhodnutí jednotlivých členských států a organizace samotné se to netýká. To ale je výmluva krátkozrakých starců ve vedení NATO, kteří si myslí, že by Rusko nikdy nepoužilo strategické jaderné zbraně proti nim.

Mapa útoků

A zatím – s ohledemx na útoky hluboko na ruské území a na zničení radarů – vydali Rusové ‘jadernou mapu Evropy‘. Moskva totiž zjistila, že NATO připravuje nové triky, jmenovitě útoky jadernými zbraněmi, které by přímo ohrožovaly existenci Ruska a jeho lidu a proto se rozhodli použít ‘jaderné zastrašování‘, což zahrnuje vypuštění jaderných zbraní na NATO základny v Evropě.

Zároveň varují Spojené státy, aby neumísťovali jaderné zbraně v evropských zemích, protože tyto by byly rovněž zahrnuty mezi cíle jaderného zastrašování.

Ruský ministr zahraničí, Sergěj Lavrov se vyjádřil, že plánované dodávky F-16 stíhaček na Ukrajinu, které jsou schopny nést jaderné hlavice, je považováno za ‘zprávu‘ od NATO, na kterou Rusko míní reagovat. Rusové si něco takového vysvětlují jako informaci, že se US a NATO nemíní zastavit na Ukrajině, ale mají v úmyslu postupovat dál, do Ruska.

Hledají záminku

Podle Sevim Dagedelen, členkyxi německého Parlamentu za novou politickou skupinu Sahry Wagenknecht, NATO v současné době hledá záminku pro poslání svých vojsk na Ukrajinu. (Zjevně mají sebevražedné tendence).

Podle jejího zjištění, plánují něco podobného, jako byl útok na americkou loď ‘Maddox‘, který začal vietnamskou válku. Podle oficiální historky byl Maddox napaden loďmi Severního Vietnamu, které ho torpédovaly a stříleli po něm z kulometů. Doopravdy se nic takového nestalo, byla to pouze vymyšlená historka, záminka k napadení Vietnamu.

Dagedelenová je toho názoru, že pouze vytvoření organizované skupiny zemí může odvrátit nebezpečí vystupňování válečné situace na Ukrajině. Neříká jak by tyto země mohly válku odvrátit, ale zřejmě má na mysli přidat se k některé z bojujících stran. Ke které?

Plánovaný útok

Podle zpráv z Řeckaxii, NATO v současné době vytváří bezpečné koridory, kudy by bylo možno propašovat 300 000 vojáků na Ukrajinu, kdyby došlo ke skutečné válce. Alexander Solfrank, vedoucí ‘Společného velitelství logistiky NATO‘ se obává, že velké základny by mohly být Ruskem snadno napadeny, protože NATO nemá dostatečné zařízení na jejich ochranu. Z toho důvodu má v úmyslu vytvořit celkem pět možných cest pro armádu a pro potřebné vojenské vybavení.

Těchto pět vojenských cest povede přes:

1. Holandsko – Německo – Polsko;

2. Itálii – Slovinsko – Chorvatsko – Maďarsko;

3. Řecko – Bulharsko – Rumunsko;

4. Turecko – Bulharsko – Rumunsko;

5. Norsko – Švédsko – Finsko.

Americké jednotky se připlaví pravděpodobně do Rotterdamu, ale kdyby tento byl bombardován, tak do Itálie, Řecka, nebo Turecka. Z Řecka by postupovaly po přistání v Alexandroupoli skrze Piraeus – Tessaloniki – Bulharsko. Piraeus není to nejbezpečnější místo, jelikož je kontrolováno Čínou. Tam je riziko sabotáže a útoků.

Podle mého názoru je velice sporné, jestli Američané vůbec jaké vojsko pošlou. Je před volbami a kdyby se začali vojáci vracet z Ukrajiny domů v obalech pro mrtvoly, to by způsobilo obrovskou nevoli mezi lidmi. Na něco takového by si měli dát pozor i novináři a jiní zpravodajové v evropských zemích – tyto skutečnosti je nutno nemilosrdně zveřejňovat, aby lidé konečně pochopili co je to válka a postavili se proti ní.

Zde je nutno si také uvědomit, že v případě skutečné války s Ruskem, budou ruské bomby a rakety dopadat na evropské území – a Evropa nemá žádný protiletecký systém, ani jinou obranu. Jakékoliv zbraně kdy kde byly, to všecko šlo na Ukrajinu!

 

i https://europerenaissance.com/2024/06/01/dive-for-cover-the-first-nato-troops-deployed-to-ukraine/

ii https://avia-pro.net/news/14-stran-razreshili-kievu-ispolzovat-svoyo-oruzhie-protiv-rossiyskoy-territorii

iii https://anti–spiegel-ru.translate.goog/2024/was-die-erlaubnis-des-westens-fuer-angriffe-auf-russisches-gebiet-bedeutet/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

iv https://trendsinthenews.substack.com/p/completely-different-game-if-ukraine

v https://en.topcor.ru/47953-focus-otpravka-vojsk-nato-na-ukrainu-stanet-startom-tretej-mirovoj-vojny-a-jeto-prezhdevremenno.html

vi https://english.almayadeen.net/news/politics/biden–understands-consequences–of-allowing-strikes-in-russ

vii https://anti–spiegel-ru.translate.goog/2024/wollen-die-einen-ernsthaften-konflikt-in-europa-und-einen-globalen-konflikt-dann-bitte-sehr/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

viii https://avia-pro.net/blog/yadernyy-udar-po-evrope-v-rossii-predlozhili-obrushit-yadernuyu-moshch-na-serdce-evropy

ix https://anti–spiegel-ru.translate.goog/2024/dmitri-medwedew-niemand-kann-ausschliessen-dass-der-konflikt-heute-in-sein-endstadium-uebergeht/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

x https://warnews247-gr.translate.goog/purhnika/o-kubos-errifthh-purhniko-xarth-ths-eurwphs-eksedwsan-oi-rwsoi-stoxopoioun-oles-tis-natoikes-baseis-se-eurwpaiko-edafos-vid/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

xi https://www-kommersant-ru.translate.goog/doc/6746088?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

xii https://warnews247-gr.translate.goog/diethnh/nato/to-nato-oristikopoihse-to-sxedio-polemou-me-rwsia-metafora-mesw-elladas-300-000-stratiwtwn-proeidopoihsh-gia-thn-aeramuna-se-peiraia-kai-aleksandroupolh/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,23 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)