2.9.2023
Kategorie: Ze světa

Mír na Ukrajině? Zavolejte zpět Trumpa

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

USA by měly veřejně přiznat, že řešení je v jejich rukou. Pokud by chtěly mít příštího rána mír, je tu mír. Protože je zřejmé, že Ukrajinci na vlastní pěst nemají v této válce šanciKdyž nejsou peníze a není žádné vybavení ze Západu, válka skončí. Řešení je v rukou prezidenta USA. Toho současného nebo budoucího. Ale musí to udělat USA, nikdo jiný. Není to řešení pro Ukrajince. Skutečným faktorem není Ukrajina. Skutečným faktorem je záměr Spojených států.

Viktor Orbán je nejdéle vládnoucím premiérem v Evropě. Při poslechu rozhovoru na Tucker on X pochopíte proč. Je příjemné vidět, že i v Evropě jsou ještě politici, kteří mají vlastní názor i páteř, a univerzální jednotkou devótnosti zatím není blyštivý Péťa. Třeba se dočkáme i u nás.

Tucker Carlson se tento měsíc setkal v Budapešti s premiérem Maďarska, Viktorem Orbánem. Válka na Ukrajině. Současná podoba liberální ideologie vs. tradiční hodnoty Maďarska. Amerika není Bidenova administrativa. Přiveďte Trumpa zpět.

Nejsem oblíbený politik liberálů, ale nikdo není dokonalý.

Jsou určité věci, které jsou důležitější než moje ego: rodina, národ, Bůh.

Být liberální původně znamenalo svobodu, ale nyní v Evropě liberální znamená, že jste nepřítelem svobody.

Jsme spojenci USA a zachází se s námi hůř než s Ruskem.

Že Ukrajina vyhraje, to je lež

Není to nedorozumění. Je to lež. Je to nemožné. Každý, kdo se pohybuje v politice a rozumí logice, číslům, údajům, v žádném případě. Tímto způsobem chudáci Ukrajinci umírají každý den. Stovky a tisíce. Moje srdce je s nimi. Je to tragédie pro Ukrajinu. Vojáci jim dojdou dříve než Rusům. To, co se nakonec bude počítat, jsou pozemní síly. A Rusové jsou daleko silnější. Daleko početnější než Ukrajinci. Je jich mnohem víc.

Musíme pochopit, že je nemůžeme porazit tak, jak to děláme právě teď, je to nemožné. Oni svého vůdce nezabijí. Nikdy se nevzdají. Udrží zemi pohromadě a budou ji bránit. My budeme více financovat, oni budou více financovat. Když pošleme více technického vybavení, budou více vyrábět. Takže nechápejte Rusy špatně.

Žijeme ve velmi nebezpečném okamžiku. Třetí světová válka nám klepe na dveře. Musíme být velmi, velmi opatrní.

Okamžitě mír

Chcete mír? Zavolejte zpět Trumpa. To je jediné východisko. Můžete ho kritizovat z mnoha důvodů, ale nejlepší zahraniční politika posledních několika desetiletí patřila jemu. Nezahájil žádnou novou válku. Choval se vlídně k Severokorejcům, a Rusku, dokonce i Číňanům. Dělal politiku, která byla nejlepší pro Střední východ (Abrahámovy dohody). To byla velmi dobrá zahraniční politika. Je kritizován, že není dostatečně vzdělaný, aby rozuměl světu. To ale není pravda. Fakta se počítají. A jeho zahraniční politika byla nejlepší formou pro svět za posledních několik desetiletí, jakou jsme viděl. Kdyby byl prezidentem v okamžiku, kdy začala ruská invaze, Rusové by to nemohli udělat. Trump je člověk, který může zachránit západní svět a pravděpodobně i lidské bytosti na zeměkouli.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)