23.6.2023
Kategorie: Společnost

Kupředu levá!

Sdílejte článek:

DANIEL VAVRA

Vyskytli se mi tu lidé, kteří si myslí, že nedostatek bytů je způsoben nikoliv tím, že stát dementním stavebním zákonem brutálně komplikuje, prodlužuje a prodražuje výstavbu bytů, ale tím, že stát málo staví státní byty!

Ano přátelé, je to přesně tak! Stát byl vždycky nejlepším podnikatelem a vlastně je záhada, proč se už dávno všechno neznárodnilo, aby to fungovalo mnohem lépe, než v tom nefunkčním kapitalismu! Vždyť v minulosti se nám to mnohokrát skvěle osvědčilo!

Ale nemusíme chodit hned do osmdesátých let a vzpomínat na krásná a kvalitní panelová sídliště a špičkové vyspělé národní podniky pod vedením jediné strany! Vždyť kdo by v tehdejším světě neznal české zázraky státního hospodářství v podobě Škody 120 a špičkového počítače IQ151, které ovládly svou kvalitou světové trhy!

I v současnosti stát dokazuje, že je nejlepším hospodářem. Česká pošta vzkvétá a staví nové pobočky! Sociálka posílá důchody měsíc dopředu jak je efektivní!

Dálnic máme tolik, že po nich nemá kdo jezdit! A Pendolíno jezdilo tak rychle, že ho teď musí po rekonstrukci radši zpomalit! Ale zapomínat by se nemělo hlavně na České aerolinie! Ty se státem jako vlastníkem doslova vzkvétají a především naplňují ideály green dealu. Jen si pomyslete na tu klimatickou zodpovědnost! Ještě v roce 2009 měli 51 letadel a dnes mají úžasné dvě! Planeta Země je zachráněna díky moudrému hospodaření státních podniků!

A proto nevěřte zlým pravičákům! Kupředu levá! Vyšší daně, regulace a znárodňování je ta jediná cesta k prosperitě!

 

Daniel Vavra 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,19 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)