29.3.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Když úchyl vezme flintu …

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

V Americe došlo k další „školní” tragedii.  Do křesťanské školy v americkém městě Nashville vtrhla mladá žena, ozbrojená pistolí a dvěma puškami, a zahájila palbu na děti a personál školy. Výsledkem byly 3 mrtvé děti a 3 zabití zaměstnanci. Když na místo dorazila policie, přivítala ji pachatelka výstřely z okna budovy. V následné, krátké přestřelce s policisty, byla usmrcena.

Až po sem další typický, smutný příběh z nekonečného seriálu „školních” střeleb v USA. Další čárka do statistiky, vyplývající z poněkud odlišného přístupu Američanů k duševně nevyrovnaným, až chorým osobám, oproti třeba Evropě. Pokračování problému, jehož meritem nejsou zbraně, jak se nám snaží (úporně) vnutit pokrokoví liberálové USA i Evropy, ale tlak na „svobodu” i dosti mimózního jedince, na dobrovolnost ambulantního užívání příslušných léků a na koňské megadávky psychofarmak, běžně předepisované tamějšími specialisty.

Ale je tu jedna odlišnost. Tenhle čin, na rozdíl od většiny předchozích střeleb, spáchala žena. Tedy, žena… Osmadvacetiletá Audrey Elizabeth Hale se jako žena skutečně narodila. Ale nějak jí to pohlaví nesedlo. V době činu se považovala za muže a trvala na tom, aby byla jako muž oslovována. Takže transka. Do školy The Covenant School, kde střílela, chodila jako dítě. Později pokračovala ve studiu umění na Nossi College of Art v Nashvillu. Zkoušela se živit jako grafik a ilustrátor. Uvádí, že ilustrovala jakousi knížku o odstrkovaném štěňátku… Nakonec skončila jako nákupčí potravin pro řetězec Shipt, a to pouze na částečný úvazek.

Americká policie si na tyhlety genderové záležitosti dává zpravidla setsakra pozor. V Bidenovské Americe BLM, Mee too a LGBT není divu. Ale přesto se v jejím prvotním hlášení objevilo, že čin spáchala žena. Nikoli muž, chlap a toxicky-maskulinní vrah, jak by se slušelo, podle sebehodnocení a sebezařazení Audrey Elizabeth Haleové. Důvodem může být nepříliš mužný vzhled zastřelené pachatelky. Ostatně, posuďte, podle fotografií, sami. V tomhle stvoření by nikdo chlapáka opravdu nehledal…

Podle oficiálního sdělení americké policie, se po motivu pátrá. Ovšem stranou a mimo záznam policisté připouštějí, že: „existuje korelace mezi genderovou identitou střelce a útokem”. Jiné policejní zdroje se opatrně zmiňují, že střelba pramenila z “určité zášti, kterou Hale choval, že musel chodit do téhle školy”. Když si dáme dvě a dvě dohromady, tedy že podivínka, považující se za muže šla střílet do křesťanské školy, která z principu věci tyhle záležitosti nepodporuje, vychází nám to na pomstu a čin z nenávisti. Ovšem ne z té nenávisti špatné, kterou je třeba mýtit a trestat. Z nechuti normálního muže či ženy ke všelikým podivným stvořením. Ale z nenávisti opačné. Tak nějak správné, pochopitelné a omluvitelné. Takže lze očekávat, že motiv bude hledán do ztracena a pak zamlčen.

S velikou pravděpodobností nám bude médii podstrčena verze o duševní poruše. Tak, jak se to dělá vždycky, když by motiv nějakého činu mohl narušit oficiální vyprávění. Třeba to, o (konečně) šťastných  transexuálech, nebo to o idylickém, bezproblémovém soužití různých kultur. I když tentokrát nebudou mediální mágové až tak daleko od pravdy. Skutečnou, reálně existující duševní nevyrovnanost osob, usilujících o změnu pohlaví, se už nedaří skrývat.  Ani v hyperkorektní Americe. Svědčí o tom, mimo jiné, i oficiální studie o sebevražednosti mezi osobami po tranzici.

Jedna americká studie o sebevražednosti mezi mládeží uvádí, že: „82% transgender jedinců někdy ve svém životě uvažovalo o sebevraždě a 40% se o sebevraždu skutečně pokusilo, přičemž sebevražednost je nejvyšší právě mezi transgender mládeží. Podle jiné se 40% nebo více procent trans lidí pokusilo o sebevraždu alespoň jednou v životě a podle další je u LGBTQ mládeže více než čtyřnásobně vyšší pravděpodobnost, že se pokusí o sebevraždu, než u jejich „normálních” vrstevníků. Což jakousi, docela závažnou nevyrovnanost takovýchto jedinců, dost silně naznačuje.

Celý životní příběh Audrey Elizabeth Hale, nešťastné, nespokojené se sebou a okolím, neúspěšné v životě i v povolání, nasvědčuje tak zvané „rozšířené sebevraždě”. Po zabití šesti lidí vyšla do patra budova a vyčkala u otevřeného okna příjezdu policie. Pak zahájila palbu…

Viníkem tohoto masakru není jen jedna „úchylka s flintou”. Ale celý ten zvrhlý, progresivní, liberální systém, který dětem od nejútlejšího věku sugeruje, že pohlaví je jen „sociální konstrukt”. Že se dá změnit, jako ponožky, kdykoli nám na něm něco nevyhovuje. Nelíbí se ti tvá, najednou jaksi rašící prsa? Obtěžuje tě první menstruace? Staň se klukem! Ti nic takového nemají. Rodiče nemusí nic vědět. Máme tu takového školního specialistu…

Závěrem ještě jedna nezbytná poznámka pro Cempery a jiné strážce zákonnosti, jakož i další  bojovníky proti nenávisti.  Jestliže někdo úmyslně zabije tři děti (Evelyn Dieckhaus, William Kinney a Hallie Scruggs, všechny ve věku 9 let) a tři dospělé, tak prostě úchylem byl, úchylem je a úchylem v paměti lidí také zůstane. I kdyby se všichni Elfové a nejrůznější neziskovkáři na hlavu postavili.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)