8.9.2022
Kategorie: Ze světa

Kdo ve skutečnosti stojí za Ursulou von der Leyenovou?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

To, že bude právě tato na mnohé hlavouny napojená žena šéfkou EK, mi bylo jasné již před eurovolbami. Divadlo, které tehdy v Bruselu předvedli, bylo až nedůstojné. Ursula von der Leyenová  chodila 4 roky před eurovolbami pro instrukce na srazy Bilderbergu a byla tak na tento post zcela jasně předurčena. Analýza jejího působení na několika různých ministerských postech v Německu jasně napovídala, že půjde o lehce vydíratelnou i zkorumpovatelnou osobu. Tedy přesně o takovou, jaké se dlouhodobě do vedení instalují.

Loutky, které byly předvedeny jako možní kandidáti (zejména Timmermans), měly vyvolat dojem, že zvolení VdL bylo tímto více ospravedlnitelné, neboť fanatický eurofašista Timmermans by byl přijatelný tak akorát pro extremisty typu Zelených a Pirátů. Realita je samozřejmě taková, že s bývalou německou ministryní, která takřka zničila německou armádu a byla podezřelá z korupce, se počítalo dávno předtím. Nepochybuji, že již nyní je jasné, kdo ji za 2 roky vymění. Stačí jen pravidelně sledovat srazy Bilderbergu, WEF a dalších podobných organizací a budete mít jasno.

Kdo je tedy ve skutečnosti současná šéfka EK?

Čtyřiašedesátiletá matka sedmi dětí byla nejprve ministryní pro rodinu v Německu, poté ministryní obrany až do roku 2019 a po té se stala  šéfkou komise EU. Její mentorkou a podporovatelkou nebyl nikdo jiný než kancléřka Angela Merkelová, sama spojovaná s globalistickou elitou.

Krátce po nástupu do úřadu, na začátku roku 2020, vypukla takzvaná „pandemie Covid“ a VdL byla později poměrně aktivní v nákupu vakcín. Ale tato aktivita byla skandální. Bylo odhaleno, že měla blízký vztah s generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou. Oba dosáhli v dubnu 2021 dohody (výměnou mobilních textových zpráv) – s úplným vyloučením veřejnosti –, čímž se Komise dohodla na svém dosud největším nákupu léčiv s nejžalovanější korporací na celém světě. Konkrétně Komise nakoupila 1,8 miliardy dávek takzvané „vakcíny“ za 35 miliard eur, které byly společnosti samozřejmě vyplaceny z peněz členských států EU a tím tedy zaplaceny z daní evropských občanů.

Velkým skandálem byla skutečnost, že jednak nebyla zveřejněna smlouva, jednak že tato dohoda vznikla výměnou SMS zpráv mezi oběma aktéry. Dohoda, která ovlivnila osudy a životy milionů Evropanů. Přestože mnozí volali po zveřejnění textových zpráv, dodnes se tak nestalo.  A aby toho nebylo málo, tak se mimo jiné zjistilo, že i její manžel pracuje pro Pfizer.

Není možná náhoda, že na začátku tohoto roku uspořádala skupina europoslanců tiskovou konferenci vyzývající k okamžité rezignaci prezidenta a jeho odchodu z důvodu, že VdL porušila lidská práva.

Ale jsou tu i další zajímavosti: na jedné straně byla její doktorská práce podezřelá z plagiátorství, na druhé straně se objevily pochybnosti o správnosti jejího studia, které údajně absolvovala v letech 1993 až 1995 na Stanfordské univerzitě – ale vše bylo nakonec zameteno pod koberec.

Možná z dobrého důvodu: Ursula von der Leyen se účastnila každoročních setkání jednoho z nejvýznamnějších fór globální elity, skupiny Bilderberg, překvapivě často, celkem čtyřikrát. Jak víme, skupina Bilderberg je známá tím, že sdružuje nejvlivnější a nejmocnější světové politiky, bankéře, majitele podniků, šéfy neziskovek, vědecké a mediální protagonisty a tajně se domlouvají o různých otázkách, které určují osud světa, s úplným vyloučením veřejnosti. Dokonce údajně dělají rozhodnutí, která jsou později realizována. A po jejich účasti se účastníci velmi zvláštním způsobem zvedají v politických, ekonomických a všech dalších stupních.

Von der Leyenová byla přítomna na prvních dvou setkáních skupiny Bilderberg v letech 2015 a 2016 a najednou se stal zázrak: Poté se tisk zcela odmlčel o jejím pochybném, dříve vehementně zpochybňovaném doktorátu, a spekulace o pravosti jejího titulu ze Stanfordské univerzity se od té doby na mainstreamu ani jednou neobjevily. Z Ursuly von der Leyen se najednou stal někdo, kdo byl zcela „čistý.“

Další dvě seance Bilderbergu se konaly v letech 2018 a 2019 a s těmito čtyřmi účastmi se Ursula von der Leyen stala něčím jako jediným kandidátem. A pak se stal „zázrak“: V červenci 2019, čtvrtý rok její účasti, byla VdL zvolena do čela Komise EU. Samozřejmě byli horší kandidáti než ona, jako Manfred Weber nebo Frans Timmermans, jenže opět zdůrazňuji, že ti byli podstrčení záměrně, aby vznikl dojem, že UvL je „záchranou“ před tím nejhorším.

Přesto i německé noviny byly tímto vývojem událostí údajně překvapeny a tvrdily, že jméno Von der Leyenové nebylo až do voleb do Evropského parlamentu v zásadě zmíněno.  Ale přiznejme si to: totiž, že účast na setkáních Bilderbergu často vede k tomu, že se dotyční jednotlivci stanou prezidenty, premiéry nebo šéfy mezinárodní organizace. Už tato čtyřnásobná účast je navíc skutečně pozoruhodným počinem. Vždyť i Merkelová měla za sebou několik sezení na Bilderbergu, než byla poprvé zvolena kancléřkou.

Kdo má ale blízko k Ursule von der Leyenové? Kdo jí pomáhá v rozhodnutích (či spíše kdo si ji vodí)? Jedním z nich není nikdo jiný než Peter Piot, hlavní Covid poradce Leyenové. Peter Piot je velmi vlivná osoba, která hraje důležitou roli v organizacích, jako je Institut Roberta Kocha, společnost Leopoldina a samozřejmě samotná Evropská komise, která je v otázkách pandemie nejdůležitější. Ještě zajímavější je, že zastává vedoucí pozici v „Nadaci Billa a Melindy Gatesových“. Jeho zaměstnáním na plný úvazek je ředitel „Londýnské školy hygieny a tropické medicíny“. Důkazem jeho dobrého vztahu s Gatesem je skutečnost, že Gatesova nadace během uplynulého desetiletí darovala Piotově instituci 185 milionů dolarů.

Další globalistickou postavou, s níž má Ursula von der Leyen úzké vazby, není nikdo jiný než David M. Rubinstein, miliardář a člen globalistické „Trilaterální komise“ – další významný globalistický think-tank vedle Bilderbergu, který byl založen v roce 1973 Davidem Rockefellerem a rodinou Rothschildů v pozadí. Trilaterální komise již od 70. let diktuje nejen americké politice, ale také politice zemí, které jsou pod vlivem USA (tzn. i celé EU). Tedy vládnou nám tito globalisté, ne ty loutky, které vidíte ve vládách nebo EU. Jedním z prominentních vůdců Trilaterální komise nebyl nikdo jiný než Zbigniew Brzezinski.

Rubinstein je známý svými blízkými kontakty s klíčovými osobnostmi a organizacemi politického a ekonomického života. Je také spojován s Council on Foreign Relations, velmi vlivnou organizací založenou v roce 1921 mimo jiné bankovní dynastií Warburg a jeho vztahem k Atlantic Council (AC).  AC 2021 oslavilo své 60. výročí na významné události během údajně  „nejhorší pandemie“, aniž by nosili roušky a drželi si odstup. Proč se asi nebáli?

„Atlantická rada“ také udělila nejvyšší vyznamenání Ursule von der Leyen na jedné straně a vůdcům společností BioNtech a Pfizer (viz titulní obrázek z této akce). Mezi hlavní sponzory AC patří One American Bank, Goldman Sachs, Bank of America a další. Ale nejlepší ze všeho je, že Ursula von der Leyen zná Klause Schwaba, prezidenta Světového ekonomického fóra (WEF), který je také členem skupiny Bilderberg.

Koho ale Ursula von der Leyenová doopravdy zastupuje, pokud jde například o téma takzvané pandemie? Zájmy evropských občanů nebo velkých farmaceutických společností? To je snad od začátku jasné. Tak jako EU byla založena čistě v zájmu globálních elit, zastupuje právě jejich zájmy. A ty se diametrálně liší od zájmů evropských občanů…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)