14.9.2022
Kategorie: Společnost

Kalousek a argumentační faul

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Tak pokud ještě někdo pochyboval, zda má 28.9. dorazit na Václavské náměstí, tak teď už myslím váhat nebude.

Hned včera, kdy vláda oznámila zastropování cen elektřiny a plynu (což přirovnávám k situaci, kdy řezník vede býka na porážku, býk to pozná a začne se cukat a snaží se vytrhnout a utéct, tak mu řezník píchne zklidňovačku, aby se tolik necukal a poslušně pokračoval v cestě na jatka), tak jsem hned napsal článek na Parlamentní listy, kde jsem uvedl, že bude tento krok zneužit k prohlášení, že “poté, co vláda přišla s řešením krize půjdou protestovat už jen proruští trollové”. Splnilo se to ještě tentýž den večer.

A k tomuto argumentačnímu faulu se nesnížil nikdo jiný, než kariérní alkoholik a člověk, jenž naši zem poškodil tak, jak málokdo jiný, guru TOP 09 a autor myšlenky koalice SPOLU, Miroslav Kalousek.

Jsem pevně přesvědčen, že po jeho ignorantském a urážlivém prohlášení vůči našim spoluobčanům, kteří demonstrovali na Václavském náměstí, či nás podporovali u svých monitorů, máme o extra motivaci postaráno.

Pojďme panu Kalouskovi vyslat jasný vzkaz, že je jako obvykle zcela mimo realitu. Že v naší zemi nikdo za Putina a za Rusko nedemonstruje. Že na ta náměstí chodíme pouze proto, že nám vládne banda neschopných lhářů a proto, že milujeme naši zem a nechceme ji předat svým dětem v naprosto zdecimovaném stavu.

Věřte mi, že já za sebe to panu Kalouskovi vzkážu velmi jasně, adresně a z plných plic. Aby nás tady kádroval člověk, jenž by v normální společnosti mohl chodit jedině kanály, tak to si opravdu říká o velmi ostrou reakci. A já vám garantuji, že ji ode mě pan Kalousek dočká.

18.9. ve 14.00 Plzeň
28.9. ve 14.00 Václavák

 

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (60 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)