26.3.2024
Kategorie: Ze světa

Je válka: Skutečný mlýnek na maso začíná právě teď

Sdílejte článek:

PEPE ESCOBAR

Ukázka 1: Pátek 22. března 2024. Je válka. Kreml to prostřednictvím Peskova konečně přiznává, a to na záznam.
Citát o penězích:

„Rusko nemůže připustit, aby na jeho hranicích existoval stát, který má zdokumentovaný záměr použít jakékoli metody, aby mu byl odebrán Krym, nemluvě o území nových regionů.“

Překlad: Hegemonem zkonstruovaný kyjevský moloch je tak či onak odsouzen k zániku. Signál z Kremlu: „Ještě jsme ani nezačali“ začíná právě teď.

Ukázka 2: pátek odpoledne, několik hodin po Peskovovi. Potvrzeno seriózním evropským – nikoli ruským – zdrojem. První protisignál.

Pravidelné jednotky z Francie, Německa a Polska dorazily po železnici a letecky do Čerkassy jižně od Kyjeva. Značná síla. Žádné počty nebyly zveřejněny. Jsou ubytováni ve školách. Pro všechny praktické účely se jedná o síly NATO.

To signalizuje: „Nechť hry začnou“. Z ruského pohledu budou vizitky pana Khinzala velmi žádané.

Ukázka 3: Páteční večer. Teroristický útok na Crocus City, hudební podnik severozápadně od Moskvy. Těžce vycvičené komando chladnokrevně střílí do lidí na potkání a poté koncertní sál zapálí. Definitivní protisignál: po zhroucení bojiště zbývá v Moskvě jen terorismus.

A právě v době, kdy teror zasáhl Moskvu, USA a Velká Británie v jihozápadní Asii bombardovaly Saná, hlavní město Jemenu, nejméně pěti údery.

Šikovná koordinace. Jemen právě uzavřel v Ománu strategickou dohodu s Ruskem a Čínou o bezproblémové plavbě v Rudém moři a patří mezi hlavní kandidáty na rozšíření BRICS+ na summitu v Kazani v říjnu příštího roku.

Nejenže Hútíové velkolepě porážejí thalassokracii, ale mají na své straně i rusko-čínské strategické partnerství. Ujištění Číny a Ruska, že jejich lodě mohou bez problémů proplouvat Bab-al-Mandebem, Rudým mořem a Adenským zálivem, je vyměněno za naprostou politickou podporu Pekingu a Moskvy.

Sponzoři zůstávají stejní

Hluboko v noci v Moskvě, před svítáním v sobotu 23. Prakticky nikdo nespí. Na nesčetných obrazovkách tančí fámy jako derviši. Nic ovšem není potvrzeno – zatím. Odpovědi bude mít jen FSB. Probíhá rozsáhlé vyšetřování.

Načasování masakru v Crocusu je docela zajímavé. V pátek během ramadánu. Skutečné muslimy by ani nenapadlo spáchat masovou vraždu neozbrojených civilistů při takové svaté příležitosti. Srovnejte to s kartou ISIS, kterou se horečně ohánějí obvyklí podezřelí.

Pojďme na to. Citujme Talking Heads: „This ain’t no party/ this ain’t no disco/ this ain’t no fooling around“. Ale ne, je to spíš americká psychologická operace. ISIS jsou karikaturní žoldáci/gooni. Ne skuteční muslimové. A každý ví, kdo je financuje a vyzbrojuje.

To vede k nejpravděpodobnějšímu scénáři, než se do toho vloží FSB: V tomto případě jde o Tádžiky, vycvičené CIA a MI6, kteří pracují na objednávku ukrajinské SBU. Několik svědků v Crocusu hovořilo o „wahhábech“ – jako že zabijáci z komanda nevypadali jako Slované.

Bylo na srbském prezidentovi Aleksandaru Vučićovi, aby se pustil do věci. Přímo spojil „varování“ amerického a britského velvyslanectví ze začátku března adresované jejich občanům, aby nenavštěvovali veřejná místa v Moskvě, s tím, že rozvědka CIA/MI6 měla interní informace o možném terorismu a Moskvě je neprozradila.

Zápletka se rozuzlí, když se zjistí, že Crocus vlastní Agalarovové: ázerbájdžánsko-ruská miliardářská rodina, velmi blízcí přátelé…

… Donalda Trumpa.

Mluvíme o cíli, na který se zaměřil Deep State.

Odnož ISIS nebo banderovci – sponzoři zůstávají stejní. Šaškovský tajemník ukrajinské Rady národní bezpečnosti a obrany Oleksij Danilov byl natolik hloupý, že prakticky nepřímo potvrdil, že to udělali, když v ukrajinské televizi řekl: „Takovou zábavu jim (Rusům) budeme dopřávat častěji.“

Ale blíže k rozluštění záhady se dostal až Sergej Gončarov, veterán elitní protiteroristické jednotky Russia Alpha: Sputniku řekl, že nejpravděpodobnějším strůjcem je Kyrylo Budanov – šéf Hlavního ředitelství rozvědky ukrajinského ministerstva obrany.

„Šéf špionáže“, který je shodou okolností nejvyšším agentem CIA v Kyjevě.

Musí jít až do posledního Ukrajince

Tři výše uvedené exponáty doplňují to, co šéf NATO

Vojenského výboru NATO, Rob Bauer, již dříve řekl na bezpečnostním fóru v Kyjevě: „Potřebujete víc než jen granáty – potřebujete lidi, kteří nahradí mrtvé a zraněné. A to znamená mobilizaci.“

V překladu: „Všichni vojáci, kteří jsou na bojišti, musí být připraveni na boj: NATO se zaklíná, že jde o válku do posledního Ukrajince.

A „vedení“ v Kyjevě to stále nechápe. Bývalý ministr infrastruktury Omeljan: „Pokud vyhrajeme, odvděčíme se ruskou ropou, plynem, diamanty a kožešinami. Pokud prohrajeme, o penězích nebude řeč – Západ bude přemýšlet o tom, jak přežít.“

Souběžně s tím puntičkářský „zahradník a džungle“ Borrell připustil, že pro EU bude „obtížné“ najít pro Kyjev dodatečných 50 miliard eur, pokud Washington vytáhne trn z paty. Kokainem propocené vedení v teplákové soupravě skutečně věří, že Washington „nepomáhá“ formou půjček, ale formou bezplatných darů. A totéž platí i pro EU.

Divadlo absurdity je nepřekonatelné. Německá játrová klobása kancléřka skutečně věří, že výnosy z ukradených ruských aktiv „nikomu nepatří“, takže z nich lze financovat dodatečné vyzbrojování Kyjeva.

Každý, kdo má mozek, ví, že použít úroky ze „zmrazených“, ve skutečnosti ukradených ruských aktiv na zbrojení na Ukrajině je slepá ulička – ledaže by ukradli všechna ruská aktiva, zhruba 200 miliard dolarů, většinou zaparkovaných v Belgii a Švýcarsku: to by nadobro zatopilo euru, potažmo celé ekonomice EU.

Eurokraté by měli raději naslouchat hlavnímu „narušiteli“ ruské centrální banky (americká terminologie) Elvíře Nabiullinové: Ruská centrální banka přijme „příslušná opatření“, pokud EU něco podnikne ohledně „zmrazených“/ukradených ruských aktiv.

Je samozřejmé, že tři výše uvedené exponáty zcela znehodnocují cirkus „La Cage aux Folles“, který propaguje puntičkářský Petit Roi, nyní známý po celém svém francouzském panství jako Macronapoleon.

Prakticky celá planeta, včetně anglicky mluvícího globálního Severu, se již předtím vysmívala „výkonům“ jeho armády Can Can Moulin Rouge.

Takže francouzští, němečtí a polští vojáci v rámci NATO už jsou na jihu Kyjeva. Nejpravděpodobnějším scénářem je, že zůstanou daleko, daleko od frontové linie – i když je lze vysledovat podle obchodních aktivit pana Khinzala.

Ještě před příchodem této nové várky NATO na jih Kyjeva Polsko – které shodou okolností slouží jako hlavní tranzitní koridor pro kyjevské jednotky – potvrdilo, že západní vojáci jsou již na místě.

Takže už nejde o žoldáky. Mimochodem, Francie je z hlediska žoldnéřů na zemi až na sedmém místě, přičemž značně zaostává například za Polskem, USA a Gruzií. Ruské ministerstvo obrany má všechny přesné záznamy.

Stručně řečeno: nyní se válka přenesla z Doněcka, Avdějevky a Belgorodu do Moskvy. Dále po cestě se nemusí zastavit jen v Kyjevě. Může se zastavit pouze ve Lvově. Pan 87 %, těšící se masivní národní téměř jednomyslnosti, má nyní mandát jít až do konce. Zejména po Crocusu.

Je dost možné, že taktika teroru ze strany kyjevských hrdlořezů nakonec dožene Rusko k návratu Ukrajiny do původních vnitrozemských hranic ze 17. století: Polsko, Rumunsko a Maďarsko získají zpět svá bývalá území.

Zbývající Ukrajinci si začnou klást vážné otázky, co je vedlo k tomu, aby bojovali – doslova na život a na smrt – jménem amerického Deep State, vojenského komplexu a BlackRock.

Za současného stavu mlýnek na maso Highway to Hell jistě dosáhne maximální rychlosti.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)