Jak vypadá regál na skladování hutního materiálu?
Pracujete s hutním materiálem? Potřebujete dostatečnou zásobu, a proto řešíte i skladování? Charakteristickým rysem hutního materiálu je nemalá hmotnost, čemuž je nezbytné přizpůsobit také samotné skladovací prostory. Ideální je sáhnout po speciálním regálu s vysokou nosností a specifickým uzpůsobením. V následujících řádcích vám poradíme, jak by takový regál měl vypadat a co všechno by měl splňovat.
Hutní materiál je těžký, trubky a tyče jsou navíc příliš dlouhé. Sehnat regál na skladování hutního materiálu tedy není jednoduché, ale také to není nemožné. Pro kovozpracující a dřevozpracující průmysl dokáže vyřešit uspořádání skladového prostoru společnost REGALSISTEM s.r.o., která sídlí v Kunovicích, ovšem působí po celé České republice.
S jakým hutním materiálem se pracuje?
Co si představit pod hutním materiálem? V podstatě se jedná o kovové polotovary či výrobky, které se ještě dále zpracovávají do finálního produktu. Slouží k výrobě konstrukcí, staveb, nábytku, zábradlí, branek a podobně.
Pro výrobu se používá plošný materiál (plechy válcované za studena i za tepla), tyčový hutní materiál, trubky, betonářské ocele a další dráty, speciální profily či výpalky z plechu. Jak všechny takové varianty materiálu uskladnit?
Konzolové regály jsou vhodné řešení
Ve skladovacích prostorech se vám v takovém případě hodí konzolové regály, které jsou charakteristické univerzálností a přehledným rozdělením. Umožňují uskladnění hutního materiálu jakýchkoliv délek a rozměrů, protože vodorovnou úložnou plochu nerozdělují svislé sloupy, jako tomu u některých regálů bývá.
V neposlední řadě jsou takové regály flexibilní, tedy sestavené na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám a specifickým požadavkům.
Působíte tedy v oblasti metalurgie? Bez těchto regálů se neobejdete.
(PR)