6.4.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Bezpečnostní riziko

Sdílejte článek:

EMA

Byl zveřejněn program olympijských her v Paříži:
…………………………………………..
1.Zahajovací ceremoniál, průvod a transgender show.
2.Předání zlatých medailí americkým sportovcům.
3.Udělení stříbrných medailí ukrajinským sportovcům.
4.Soutěže pro všechny ostatní.
5.Závěrečný ceremoniál a transgenderová show.
……………………………..
(Ještě stále se diskutuje nad vyškrtnutím bodu č.4)

Když se Willy Brandt, významný světový diplomat, přezdívaný „architekt východní politiky“, ještě coby starosta Západního Berlína dostavil v doprovodu svého hostitele, starosty Tel Avivu, do nové budovy v tomto největším izraelském městě, nazvané Mannovo auditorium, nemohl oči obdivem odtrhnout od tohoto krásného stánku hudby a dalších kulturních aktivit.
„Věřte mi, pane starosto, že jsem dvakrát potěšen,“ řekl Brandt svému izraelskému kolegovi a dodal: „Poprvé z té krásy. A podruhé, že jste ji pojmenovali po slavném německém spisovateli, Thomasi Mannovi.“
Telavivský starosta s nejvyšším taktem, jakého byl v dané chvíli schopen, zdvořile hosta opravil s tím, že hala se jmenuje nikoliv po Thomasi Mannovi, nýbrž po Frederikovi Mannovi.
„Toho neznám, odkud je?“ zeptal se Brandt překvapeně.
„Z Filadelfie,“ odvětil telavivský starosta.
„A co vlastně napsal?“
„Šek,“ zněla lakonická odpověď.

Poslanec Andrej Babiš se patrně zalekl kritiky vládní koalice, že je bezpečnostní riziko, a proto začal podnikat kroky, aby se této nálepky zbavil.

„Já rozhodně nejsem žádné bezpečnostní riziko. Naopak jsem bezpečnostní jistota. Ze své silné pozice podporuji územní celistvost Ukrajiny, a to včetně Krymu. Samozřejmě taky fandím NATO a Evropské unii. Hlavně dotacím z EU,“ pronesl Babiš na úvod své tiskové konference, kterou svolal, aby nemusel být v Poslanecké sněmovně, kde jsou na něho vládní poslanci zlí a oškliví.

„A samozřejmě nejen to. Abych dokázal, že nejsem rozhodně žádná bezpečnostní hrozba, s okamžitou platností vysílám pana Juchelku na frontu na Ukrajinu, aby zde bojoval proti Rusku,“ ubezpečil Babiš národ.

Aleš Juchelka, který stál celou dobu kousek od Andreje Babiše a důležitě přikyvoval, najednou celý zbledl.

„Ale já…,“ zalapal Juchelka po dechu.

„Pane Juchelko, naše vlast na vás spoléhá. Já na vás spoléhám. Braňte naši vlast. Braňte evropské hodnoty,“ slavnostně zkoprnělému a viditelně zaskočenému Juchelkovi předal Babiš samopal a poplácal ho po ramenou.

„A teď jděte. Ať jsem na vás hrdý,“ dal Babiš pokyn dvěma urostlým mužům, kteří vzali Juchelku v podpaždí a vlekli ho ven do taxíku na letiště, kde na něj čekalo letadlo na Ukrajinu.

„Já nechci,“ plakal Juchelka, ale nebylo mu to nic platné. Setřást z ředitele podezření z bezpečnostního rizika je mnohem důležitější než život Aleše Juchelky.

Nervózní Havlíček, jenž stál do té doby rovněž vedle Babiše, se duchapřítomně ujal iniciativy a patrně ze strachu, aby nenásledoval vojína Juchelku, freneticky roztleskával dav.

„Je to náš hrdina. Jediný možný kandidát na tento úkol. Dobře jste vybral, mistře,“ gratuloval Havlíček Babišovi k jeho rozhodnutí.

„Teď už nikdo nezapochybuje o vaší bezpečnostní jistotě,“ dodal.

„Tím to ale samozřejmě nekončí,“ vzal si Babiš znovu slovo, načež Havlíček omdlel.

„Ještě než dnes večer zapálím v okně svíčku za padlého vojína Juchelku, musím se znovu vrátit k nafouknuté bublině ohledně mého údajného e-mailu, kde jsem použil ostřejší výraz zmrd a sháněl se po informacích o dětech pana Lipavského.

Tak v první řadě pan Lipavský je skutečně zmrd, což mám podložené několika grafy a zákulisními informacemi, a můj kohout Silver to dosvědčí. Označit zmrda zmrdem je tedy naprosto v pořádku.

Za druhé jsem sháněl informace o jeho dětech z toho důvodu, že jsem je chtěl pozvat na Čapí hnízdo a koupit jim zmrzlinu, protože ten zmrd jim určitě nic hezkého nedopřeje.

Tím bych toto téma uzavřel a nyní bych se znovu vrátil k mému údajnému bezpečnostnímu riziku,“ připomněl Babiš ústřední myšlenku.

„Zatímco krev pana Juchelky z mého hnutí zkropí ještě dneska ukrajinskou půdu, vládní koalice nás pomalu zatahuje do třetí světové války. Já nejsem hrozba, oni jsou hrozba. Jsou to oni, kdo na Ukrajinu posílají zbraně místo neškodného Juchelky, aby tam symbolicky zemřel.

Já jsem pro zastavení války. Ale ta válka se ukončí jedině u jednacího stolu. Jestli mě tak ještě jednou někdo z vládní koalice nazve bezpečnostním rizikem, tak se neovládnu a pošlu na Ukrajinu bojovat Nachera, abych dokázal, že to s podporou Ukrajiny myslím vážně,“ ukončil Babiš tiskovou konferenci a odešel o této možnosti informovat samotného Nachera, který mezitím diskrétně opustil sál a zamkl se na záchodě.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Za komunisty kandidujou agrobaroni! Předpokládám, že jsou na kandidátce i nějací ti uhlobaroni, landlordi a burzovní spekulanti!
  • Aby té zrůdnosti nebylo dost, tak ty nebohé shrbené stařenky sbírající klestí zatkne BIS a pošle je na Ukrajinu kopat zákopy.
  • Myslíte si, že se přece západní zbraně nemůžou kvůli embargu dostávat do Ruska? Beretta, Sako, Tikka, Blaser a další výrobci včetně České zbrojovky, člena Colt CZ Group normálně vystavovali na listopadovém veletrhu v Moskvě. Kšeft je prostě kšeft.
  • Během mého života bylo nadevší pochybnost vědecky dokázáno, že ropa už měla třikrát dojít.
  • Tak jsme měli s Osmákem takový upřímný rozhovor. Znáte to… opatrně se zkoušíte dozvědět, jestli už kouřil, zkusil alkohol nebo jestli se už líbal s holkou. To co jsme se dozvěděli, nám ovšem vyrazilo dech. Už si vzal si taxíka!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,09 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)