
Elity se chystají do podzemí
VK
Za posledních 30 let zmizelo z federálního rozpočtu USA více než 21 bilionů USD do programů tajného výzkumu vesmíru a výstavby mamutích podzemních měst pod povrchem nejen USA, ale i pod mořskými dny a na celém světě! Elity se podle bývalé náměstkyně ministra ve vládě G. H. W. Bushe horečně chystají na událost blízkého vyhynutí života na Zemi v důsledku problému tří těles! A znovu je u toho Barack Obama!
V pátek jsem na SVCS kromě jiného odpovídal i na dotaz posluchače, co by se stalo, kdyby USA nebo obecně Západ dodal Ukrajině jaderné hlavice. Odpověděl jsem na to, že to by znamenalo zničení Evropy jádrem, a že by k tomu došlo jen v případě, že by se elity rozhodly přesunout do podzemí.
Dostal jsem několik emailů, abych to rozvedl a do jakého podzemí prý mám na mysli. Už od dubna jsem měl v plánu připravit článek a video, které pochází z dubnového rozhovoru [1] Tuckera Carlsona s velmi zajímavou osobou, která počátkem 90. let pracovala v administrativě George Bushe staršího. A právě tam si tehdy všimla něčeho podivného.
Z federálního rozpočtu USA zmizelo postupně 21 bilionů USD neznámo kam!
Catherine Austin Fitts pracovala jako náměstkyně ministra pro bydlení a městský rozvoj Spojených států amerických. Během své práce si všimla, že z jejího ministerstva odchází obrovské balíky tzv. opravných položek v řádech miliard a dokonce desítek miliard dolarů na anonymní a neznámé účty. Když začala po těchto přesunech pátrat, byla z pozice náměstkyně vyhozena.
Začala se věnovat soukromě této problematice a spolu s dalšími spolupracovníky odhalila [2], že těchto opravných položek za zhruba 30 let je v objemu větším než 21 bilionů (21 000 000 000 000) USD. Tyto peníze jdou následně do dvou směrů, o kterých už jste ode mně četli články a mé knihy. Jsou to dva směry, nahoru a dolů. Směr nahoru je tajný program výzkumu, těžby surovin z asteroidů a evakuace vybrané části naší civilizace na jinou planetu.
Zmizelých 21 bilionů USD odešlo do programů ve třech směrech
Druhým směrem je tajný program výstavby podzemních měst, kam se přesune část elit společně s částí dělnické a profesní populace. Existuje ještě třetí směr a tajný program, a to je singularita, tedy technologie splynutí člověka se strojem, aby již nepotřeboval biologické tělo vyžadující kyslíkatou atmosféru na povrchu našeho nosiče v době, kdy už žádnou atmosféru mít nebude.
Směr singularity již běží ve směru vývoje AI, kdy tyto systémy mají autonomně pracovat na povrchu zničené a neobyvatelné planety Země. Tento třetí směr je ale nejvíce riskantní, protože namísto splynutí se strojem může dojít k likvidaci lidské rasy stroji. Toto všechno předpovídají programovací videa Hollywoodu, že toto hrozí při vývoji autonomních systémů založených na AI.

Důležité je, že Catherine Fitts umožnila do tohoto systému nahlédnout, protože nyní už víme, jak je tento tajný program 3 směrů financován. Jsou to mamutí odklony z amerického petrodolarového rozpočtu federální vlády.
Peníze v obrovských objemech jsou položkově upravovány a přesouvány z nenápadných ministerstev a jejich rozpočtů do rozpočtových kapitol ministerstva obrany, tajných služeb a programů přikrytých paragrafem o národní bezpečnosti. Proč to funguje tako? Protože není možné veřejně předkládat a zdůvodňovat každý rok co rok před kongresem požadavky na biliony dolarů vynakládané na utajené programy.
Muskova společnost se podílí s největší pravděpodobností na výstavbě podzemních měst
Proto se to financuje skrytě, že se přidělí balíky stovek miliard dolarů ministerstvům pro místní rozvoj a výstavbu, ministerstvům zdravotnictví, environmentálním úřadům atd. A ty potom opravnými položkami převedou peníze ze svého rozpočtu na účty korporací, které se starají o výzkum vesmíru, výstavbu podzemních měst, anebo o vývoj AI.
Přesně to je role Elona Muska a jeho projektů jako je Starlink, SpaceX nebo Boring Company, o které jste možná neslyšeli, ale je to Muskova firma na ražení tunelů, a podle whistleblowerů doslova unikátní tavnou technologií. O této firmě Musk mlčí doslova jako hrob a dokonce si vymiňuje, že pokud s ním chce někdo dělat rozhovor, musí se zaručit, že na tuto společnost a její aktivity se ho nikdo ptát nebude, mimo povolený rámec a seznam obecných PR otázek.

Muskova napůl utajená The Boring Company je hlavním assetem projektů výstavby podzemních měst. Jedná se prý o jistý a vládou zabavený patent z roku 1980, který měl autorsky chránit objev ražby tunelů pomoci tavení horniny za pomoci jaderného razícího štítu. Jaderný reaktor s generátorem generuje dostatečnou elektrickou energii a na razícím štítu jsou údajně cívky pro trvalé udržení věnce elektrických oblouků.
Jejich teplota okolo 15 000 Celsia taví horninu před a okolo razícího štítu a tekutá tavenina je odsunována na kraj raženého tunelu, kde po ochlazení tvrdne a vzniká pevná samonosná krusta tunelu. Tunel nepotřebuje žádné vzpěry, ani výztuže. Rychlost ražby je údajně až 26 km za den. To jsou informace, které unikly od zaměstnanců Muskovy firmy.
Do vlády Donalda Trumpa se dostane jen člověk blízký tajným projektům elit
Musk se snaží firmu maskovat jako civilní projekt pro ražbu podzemních rychlodrah spojující americká města, ale to je maskírovka. Na americké alternativě panuje přesvědčení, že jde o schránkovou firmu, která slouží jako příjmová pokladna pro příjem odkloněných peněz z amerického federálního rozpočtu na financování tajného programu ve směru dolů a rovněž nahoru, v případě další Muskovy firmy – SpaceX.
Firma The Boring Company tak propaguje na veřejnosti pár bezvýznamných projektů malých tunelů ražených obstarožními razícími štíty zakoupenými v Rusku a modernizovanými německou firmou Siemens, ale hlavní jádro práce firmy je utajené. Výstavba podzemních základen a měst probíhá naplno a s úplně jinými technologiemi.

Proto je Elon Musk tak klíčový, proto mu bylo dovoleno vstoupit do vlády Donalda Trumpa, protože Musk je přímo napojený na tajné projekty vesmíru a podzemí. A v podstatě i na projekty singularity a AI. Catherine Fitts zmínila v rozhovoru tzv. Problém tří těles.
To je sice sci-fi kniha z Číny, ale je to i známá matematická záhada, která spočívá v nemožnosti vypočítat v závislosti na časové linii “t” trojrozměrné souřadnice p1 až p3 v prostoru se 3 tělesy o známých hmotnostech, momentech síly a gravitacích. V jaké pozici budou tělesa po čase “t+n” poté, co do blízkosti dvou těles vletí třetí těleso?
Barack Obama se jeví jako vysoce zasvěcený kádr do tajných programů
Výsledkem interakce 3 těles je neukončený matematický rozvoj založený na chaosu. Nelze tedy z t+n vypočítat v prostoru pozice p ani jednoho z těles poté, co mezi dvě tělesa vletí třetí. A takovou událost je možné předpovědět jen jediným způsobem, a to je použití projektoru.
Ten sice nedokáže přesně a s určitostí stanovit událost, jestli nastane, ale dokáže ji věrně předpovědět, pokud velký počet iterací událost zaznamenává v určité množině. Pokud událost je zobrazena ve vysokém počtu projekcí, potom událost s vysokou pravděpodobností nastane.

Elity se skutečně chystají velice intenzivně na všechny 3 směry – nahoru, dolu, i k singularitě. A intenzita, s jakou financování a odklánění peněz z federálního rozpočtu probíhá, dává tušit, že se opravdu pospíchá a myslí to vážně.
Fittsová zmínila právě Baracka Obamu, který na problém tří těles upozornil, a právě on spolupracoval na scénáři hollywoodského filmu Leave The World Behind [3], který se zabývá právě koncem a zhroucením moderní civilizace a film končí podivně, bez vysvětlení, co se stalo, k čemu došlo, prostě nic, jenom vzkaz, že kdo bude připraven a zásoben, ten přežije. Je to důraz na prepping, tedy přípravu na krizi.
Elity se chystají do podzemí a přijít to může kdykoliv, až přijde esemeska na mobil…
To je ten jediný vzkaz tohoto programovacího filmu. Film dobře popisuje i to, jak se budou chovat elity. Chlapík ztvárněný černochem vypráví, jak se nedávno setkal s někým, kdo ví, co se děje. A až to přijde, budete chtít být daleko a daleko od měst a civilizace, až se zhroutí procesy řízení. Film publikovaný na Netflixu nestačil, a proto přišel další netflixový programovací film, resp. rovnou seriál [4] s úplně totožným názvem jako čínská kniha, tedy “Problém tří těles” a je zjevné, že někdo opravdu tlačí na pilu.
Tahle videa nevypouští jen tak pro nic za nic. Oni se prostě na to chystají a těmito filmy vysílají vzkazy a instrukce zasvěceným. A další věc s tím přímo souvisí. Pokud by došlo ke zničení povrchu planety meteoritem, anebo jadernou válkou, tak jediná potrava, která přežije a bude ji možné konzumovat, bude hmyz a červi. Hmyz jako švábi, cvrčci, kobylky. Tento hmyz dokáže přežít s minimem zdrojů a hlavně s málem kyslíku.

Vůbec bych nevylučoval, že to nacvičování Billa Gatese s potravinami z hmyzu a moučných červů je ve skutečnosti jeden z dalších a z odkloněných peněz financovaných projektů potravin “posledního určení“ jako jeden z programů potravin pro dlouhý život v podzemí, ale i na palubách vesmírných a generačních lodí. A pokud se zdá, že elity se už nebojí ani jaderné války s Ruskem, tak to znamená, že podzemí mají připravené.
To je prostě realita. Kdyby neměli, neviděli bychom to šílenství sprintu naproti jaderné konfrontaci s Ruskem. Mají proto podzemní města a tudíž nelze vyloučit, že někdo dá povel k poskytnutí jaderných zbraní Ukrajině. Neudělá to NATO, udělají to Ukrajinci, tedy hoši na špinavou práci proti Rusům. Ještě ale, než se tak stane, se pokusí o vyprovokování Ruska k invazi do Pobaltí. To je jistota. A pokud k tomu dojde, Evropa bude od roku 2030 ve válce. V té době již část elit bude evakuována do podzemí. Bohužel, zapadá to do sebe dokonale.
-VK-



Pokusy s uzavřeným oběhem vody, fekálií a potravin
nikdy nedopadly dobře.
Začaly se množit plísně, houby a bakterie,
které nebylo možné chemicky likvidovat, protože následně vznikala poškození respirační soustavy u lidí.
Problémy se servisem, opravami a údržbou.
Je to leda chiméra.
Kdo chce kam….
Je to takový sektářský systém, kdy někteří si myslí, že jenom oni budou spaseni a zachráněni s místenkou v onom tunelu a tak řvou po válce, bohužel jich většina bude zničena s těmi se kterÿmi se nepočítá.
Navíc žít po léta pod zemí, i ten potkan obĉas vyleze na sluníčko, ne děkuji tuto umístěnku opravdu nechci.
Pejsek: Přesně tak, ti samolibí sebevyvoloení samozvaní „světovládci“ si myslí, že oni řídí planetu a jsou určeni k přežití. How-no jak Buckinghamský palác|! Planetu řídí někdo úplně jiný, který je mimo naše dimenze a On si vyvolí ty, kdo přežijí.
Mimochodem – padla tady už víckrát jedna velmi inteligentní a pravdivá věta:
Odstraňte padesát nejbohatších Židů a svět bude bez válek! Svatá pravda! A ten obrýlený vyblitý ksicht měl už dávno šňupat macešky nebo měl být rozptýlen na oběžné dráze Marsu…
To je obludné. Obludné, ale ironicky geniální. Nechají nás to zaplatit tím, že nás sdírají z kůže šíleným způsobem až na maso (zůstat všechny ty peníze opravdu v resortu bydlení a městského rozvoje, neexistovala by žádná bytová krize, naopak by byla bydlení velká hojnost), nechají nás to zaplatit naší prací a pak nás nechají chcípnout a sami zalezou.
Je to cca 400 000 miliard Kč. Za 400 000 Kč se postaví zahradní domek. Mohla by jich tedy za ty prachy být po svět miliarda. U nás v malé zemi by to mohlo být víc než milion zahradních domků.
Těch podzemních měst ale není údajně ani 200. Ale ne všechno mělo padnout na výstavbu podzemních měst. Část je určena na vesmírné projekty a část na rozvoj AI. Takže nakonec ta města nestojí zas až tak moc.
Ale to jsem si jen tak z legrace započítal.
Doporučuji román Jaroslava Velínského „Engerlingové“, v němž se o něco podobného pokusila „elita“ Rakousko – Uherska za 1. světové války. Dopadlo to ještě hůř, než napsala Olga.
nejvyssi cas, zacit prisypavat pisek do soukoly…
Je nutno přiznat, že „elitám“ se vše na co sáhnou daří uskutečnit
Země, kde se chtěli a chtějí hospodářsky i finančně odpojit od hegemona, jsou pod vylhanými záminkami napadeny, jejich projekty obcházející nadlidi a jejich zájmy, ničeny. Kdo se snaží skoncovat s hegemonem, je oslaben prostřednictvím nadnárodních institucí ovládaných jedinými vládci světa. Jejich práce je dokonalá. Pokud se státy opováží vyhnut se dozoru a zisku jejich bank, jsou postupně rozvraceny. Jejich obchodní aktivity jsou účinně potlačeny. Pokud se vládcům světa podaří napojit se finančně na zisk zemí jako je RF i ČLR, jejich tlak v oblasti tohoto obchodu se zmírní. (Jako příklad lze uvést napojení nadlidí na přeprodej ropy i plynu z RF. Poté, co zlikvidovali Nord Stream, dostali se ke zdroji příjmů ze zemního plynu. Participují tedy na projektu, který je měl původně obcházet. Pokud se dostanou k zisku, jejich tlak pomíjí.)
Válka, kterou kvůli tomu vyvolali a spustili na Ukrajině je dnes už nezajímá. Šlo o to zbavit se ukronacistů a ten úkol je již splněn. Dnes se budou věnovat tomu, že z tohoto území budou likvidovat vše, co je třeba zničit v zázemí RF, aby byl zničen jakýkoliv obchod, jenž obchází jejich banky a připravuje je o zisk z globálního obchodu. K tomu samozřejmě patří i konfiskace, krádež aktiv Ruska v řádu stovek miliard dolarů. Rusové musí též pochopit, že obcházení obchodu řízenému globalisty přináší nepřetržitou finanční ztrátu, protože to, co si vydělají je mnohonásobně překročeno vzniklými ztrátami, a to nejen za vysoké výdaje na zbrojení, ale i statisíce životů těch, kteří jsou nuceni se agresi a vyvražďování bránit. Stupňuje se teror vůči civilnímu obyvatelstvu. V Moskvě napadli teroristi koncertní halu Krokus a postříleli 149 návštěvníků, dalších 600 bylo zraněno. Stříleli do všech bez rozdílu věku a pohlaví. Válka na ukrajinských frontách už globalisty naprosto nezajímá. Soustřeďují se na co nejperverznější útoky tam, kde ten úder nikdo nečeká. Od té doby vedou globalisti proti RF tvrdou válku. Už nejde o nacifikované Ukrajince, ale o zničení všeho, co by Rusku přineslo zisk. Ale to není možné, protože to globalisti nedopustí. Kdo si tento jejich vzkaz nepřečte, bude zničen i za cenu nukleární války. Není jiná cesta. Buď se státy světa podvolí a nechají se okrádat nadlidmi, nebo hrozí konec našeho světa. Že jsou k tomu globalisti odhodláni není pochyb.
Mějte se hezky.
V tomto kontextu dává smysl ten zběsilý převod všeho na bezemisní provoz, například na energeticky řídké a drahé akumulátory.
Vývoj technologií zase zaplatí gojim dobytek. Ale vzhledem k jeho ignoranci a tuposti – dobře mu tak.
Kecy v kleci, prej 15 000 stupňů. Možná tak Kelvina, jinak by se celý stroj roztekl na kaši během minuty, pokud by nebyl z wolframových+tungstenových slitin.
Vedoucí Kolotoče opět bumbal metanol či co, až z toho viděl stíny.
úžasná směs kravin a pravd
Jelito Kopyto
Zaměřil jste se na pokřivený strom a přehlédl rozsáhlý vzrostlý les. Václav není ani elektro ani strojní inženýr. Tu záležitost s ražebním štítem od někoho nekriticky převzal. Jak ale říkám, ten detail mu nezazlívám. Tím spíš, že vysvětlení toho je zcela prosté. Muskova firma používá k ražení tunelů technologii mimozemské civilizace, s kterou se ty naše nemohou měřit.
Kdo ještě nepochopil że všechno co vyplodí autoři pravého prostoru je bezcenná jedovatá njc neřešíci mrdka a s informacemi nemá nic společného a dák hltá tuhle bezcennou beletrii dobře mu tak. Jeho život nemá žádnou cenu.
jo kdyby se elity chystaly na přílet komety, která zničí život na zemi, tak se celá ta katastroficka příprava, chovající v sobě naději na přežití, dá pochopit. Ale že by to měla být příprava na zničení rusa atomem , to je holà cypovina.
No ona o tom paní Catherine Austin Fitts v tom rozhovoru c Tuckerem mluví. Že jde o přípravu na „Událost“. A tím se myslí především nějaké to kataklyzma, páč nazrál čas. A že se to může hodit i jináč, je taky zřejmé. Právě o tom mluvila i Tulsi Gabbard, že jaderné odstrašení už nemá tu váhu, jako mělo ještě v minulém století.
K těm útočištím bude nutno navrtat šachty, spustit do nich jaderné nálože a odpálit.
Kdo,nebo co je VK?Nabízí se mi velký ko…,Spíše však jde o zblbnutí populace.Infiltrace do alternativních médií.