8.3.2024
Kategorie: Ze světa

Deep State chystá atentát na Donalda Trumpa?

Sdílejte článek:

VK

Deep State chystá atentát na Donalda Trumpa? V bizarním tiskovém prohlášení FBI varuje, že pátrá po íránském špionovi, který chce zabít současné a bývalé vysoké americké představitele a pomstít tak smrt generála Kásima Sulejmáního, kterého nechal Trump zlikvidovat raketovým úderem v lednu 2020! Jinak než atentátem již Trump zastavit nejde?

Je to tady, dámy a pánové! Přesně pár hodin poté, co včera večer v USA skončilo tzv. Super Tuesday v rámci amerických primárek, kdy voliči republikánů a demokratů volili své kandidáty do listopadových voleb do Bílého domu, a ve kterých republikánští voliči drtivě ve 13 ze 14 států zvolili Donalda Trumpa za svého kandidáta, tak přesně v tu chvíli došlo podle všeho k odstartování procesu na likvidaci Donalda Trumpa.

Opravdu nepřeháním, protože to načasování je bizarní a příliš okaté, než aby šlo jen o shodu náhod. Britská BBC totiž v úterý večer [1], jen pár hodin po uzavření volebních místností v USA a po uveřejnění prvních odhadů, že Donald Trump drtivě zvítězil ve 13 ze 14 států, publikovala informaci americké FBI, že pátrá po íránském špionovi, který se prý chystá zabít současné a bývalé vysoké představitele USA v odvetě za vraždu íránského generála a velitele elitních íránských revolučních gard Quds.

FBI pátrá po íránském špionovi, který prý chce zabít vysoké současné a bývalé představitele USA

Před více než 4 roky v noci ze 2. na 3. ledna 2020 totiž došlo k likvidaci generála Kásima Sulejmáního, velitele íránských revolučních gard, který byl zabit raketou vypálenou z amerického vojenského dronu při odjezdu Sulejmáního v autě z mezinárodního letiště v Bagdádu v Iráku. Příkaz k útoku vydal přímo Donald Trump, údajně na žádost Izraele. O incidentu jsme přinesli článek [2] a nyní po 4 letech se najednou dozvídáme, že FBI pátrá po údajném íránském atentátníkovi.

Podle těchto informací FBI pátrá po údajném íránském špionovi, který je podle ní zapleten do spiknutí s cílem zabít současné i bývalé americké vládní představitele. Agentura obviňuje 42letého Madžída Faraháního z přípravy pomsty za zabití íránského generála Kásima Sulejmáního, velitele íránských revolučních gard Quds, jenž byl zavražděn při útoku amerického bezpilotního letounu v Iráku v lednu 2020.

Jen pár hodin po masivním vítězství Trumpa v Super Tuesday primárkách vypustila BBC informací, že íránský špion chce zabít současné a bývalé vysoké představitele USA

FBI tvrdí, že Farahání jedná jménem íránského ministerstva zpravodajských služeb. V oznámení zveřejněném na webu FBI již v pátek uvedla, že hledá Madžída Dastjaního Faraháního k výslechu v souvislosti s náborem osob pro operace v USA. Podle úředníků FBI Farahání cestuje mezi Íránem a Venezuelou a rovněž verboval spojence pro “sledovací aktivity zaměřené na náboženská místa, podniky a další zařízení” v USA.

V prosinci 2023 byly na Faraháního a dalšího údajného zpravodajského pracovníka uvaleny sankce ze strany ministerstva financí USA. BBC se podle informací obrátila na íránské představitele ve Washingtonu a New Yorku se žádostí o komentář. Íránští představitelé slíbili pomstu za zabití Sulejmáního, který byl v době své smrti všeobecně považován za druhou nejmocnější osobu v Íránu.

Kásim Sulejmání, bývalý velitel jednotek Quds íránských revolučních gard

Byl zabit na bagdádském letišti spolu s několika dalšími Íránci na příkaz tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa. Síly Quds, které Soleimani vedl, jsou odnoží íránských Islámských revolučních gard, která se specializuje na nekonvenční válku a vojenské zpravodajství. Působí mimo Írán a podporuje skupiny včetně Hamásu, Hizballáhu a Hútíů v Jemenu. USA považují síly Quds za teroristickou organizaci. V době útoku bezpilotního letounu v Iráku Trump uvedl, že generál je “přímo i nepřímo odpovědný za smrt milionů lidí“. Íránský nejvyšší vůdce ajatolláh Alí Chameneí reagoval slovy, že “zločince, kteří útok provedli, čeká krutá odplata”.

Pokud by Trumpa zabil údajný íránský špion, alibi Deep State by byly neprůstřelné. Íránci mají motiv, takže zabití Trumpa íránským špionem všichni uvěří

V důsledku íránských hrozeb poskytla americká vláda bezpečnostní údaje bývalému ministru zahraničí Mikeu Pompeovi a zvláštnímu Trumpovu vyslanci pro Írán Brianu Hookovi. Podle agentury Associated Press jejich bezpečnostní ochrana pokračovala i za vlády prezidenta Joea Bidena. Tehdejší Trumpův ministr zahraničí Mike Pompeo byl údajně spolu s Trumpovým poradcem pro národní bezpečnost Johnem Boltonem terčem jiného íránského atentátu. V srpnu 2022 ministerstvo spravedlnosti obvinilo podezřelého íránského špiona Šahrama Poursafího z přípravy vraždy Boltona. Soudní spisy se zmiňovaly o druhém cíli, kterým byl podle americké CBS News právě Pompeo.

Mike Pompeo, bývalý ministr zahraničí USA

Není těžké si domyslet, proč se tyto informace o jakémsi íránském agentovi objevují právě teď, když Donald Trump již zcela jistě a bez pochybností má v kapse nominaci Republikánské strany na pozici kandidáta do listopadových voleb, a navíc se den před úterními primárkami ukázalo, že Donalda Trumpa nelze zastavit ani jeho vyloučením z primárek v jednotlivých státech.

Protože v pondělí Nejvyšší soud USA zrušil rozhodnutí Nejvyššího soudu státu Coloardo, kterým byl Trump vyškrtnut z kandidátky pro primárky proto, že se prý účastnil vzpoury 6. ledna 2021 během nepokojů v americkém Kapitolu ve Washingtonu. Nejvyšší soud USA rozhodl, že pořádání federálních voleb ve všech 50 státech USA má podle Ústavy na starosti federální Kongres a nikoliv jednotlivé státy.

Vyškrtnutí Trumpa z voleb se nekoná a voliči ho chtějí, i když má na krku přes 3 desítky žalob

Z tohoto principu tedy vyplývá, že kandidáta z primárek ve federálních volbách může vyškrtnout jen a pouze americký Kongres ve Washingtonu, nikdo jiný. Tímto soudním rozhodnutím tak byl Trump vrácen na kandidátku nejen v Coloradu, ale i v dalších státech, kde již byl vyškrtnut, anebo probíhaly žaloby na Trumpa s cílem jeho vyškrtnutí. Toto rozhodnutí Nejvyššího soudu vyslalo Deep State jasný signál, že soudci nedovolí vytvoření chaosu v USA tím, že by umožnili a tolerovali Trumpovo prosté vyškrtnutí z kandidátek. A to je pro Deep State hrozivá zpráva. Proto se čekalo na to, jak dopadne Super Tuesday a primárky ve 14 státech.

Donald Trump

To je totiž v USA vždy lakmusový papírek a bod zlomu v primárkách. A Donald Trump potvrdil roli favorita, vyhrál ve 13 ze 14 států, Nikki Haley jako protikandidátka vyhrála jen v maličkém státu Vermont na severovýchodě USA. Tím je de facto rozhodnuto, kdo bude republikánským kandidátem do podzimních voleb o Bílý dům. Trump sice ještě nemá potřebný počet delegátů z primárek, ale podle amerických novinářů si zajistí potřebný počet do konce března. V republikánských primárkách musí kandidát získat 1 215 z 2 429 delegátů, aby získal nominaci. V primárkách Demokratické strany musí kandidát získat 1 969 z 3 936 delegátů, kteří budou přiděleni v rámci primárního procesu.

Trumpa už zřejmě nejde zastavit jinak než atentátem. Rozhodl o tom v pondělí Nejvyšší soud a hned o den později američtí voliči

Na americké alternativě jsou teď velké obavy, že nejde o shodu náhod, že se tato informace na BBC objevila právě několik hodin po uzavření volebních místností v USA. Donalda Trumpa už podle všeho nejde zastavit. Nejvyšší soud ho vrátil zpátky na všechny kandidátky ve všech státech a Trump v noci na dnešek nejen vyhrál 13 ze 14 států, ale především ukázal nezastavitelnost, že Nikki Haley není rovnocenným konkurentem.

A právě proto Nikki Haley ve středu v podvečer středoevropského času [3] oznámila konec své kampaně, ale bez toho, aby podpořila Donalda Trumpa. Tím se tedy stává Trump posledním a jediným kandidátem v primárkách a automaticky se stane kandidátem Republikánů do voleb o Bílý dům, i když primárky Republikánů budou proforma dokončeny a poběží až do června [4], i když Trump zůstává odteď jediným kandidátem republikánských primárek. Oficiální nominaci získá až na konventu Republikánské strany v červenci. Zbývající primárky tak již budou jen čistě formalitou. Jedinou nadějí Deep State, i když velice chabou a prakticky již vyloučenou, je další dovolání, které leží u Nejvyššího soudu USA, o kterém padne rozsudek podle všeho až v červnu.

Jedná se o dovolání proti žalobám na Donalda Trumpa všeho možného druhu v souvislosti s nepokoji 6. ledna 2021. Podle obhájců Donalda Trumpa jsou tyto žaloby na Trumpa za spoluúčast na povstání a nepokojích neplatné, protože v době 6. ledna 2021 byl Donald Trump stále prezidentem USA a požíval tzv. prezidentskou imunitu. Nemůže být proto souzen za nic, čeho by se i teoreticky mohl dopustit během prezidentské funkce, ani za vzpouru, povstání, ani za cokoliv jiného.

Trump navíc čelil vyšetřování kongresového soudu ve dvou žalobách, ve dvou impeachmentech a v obou případech byl zproštěn obvinění. Žaloby proti Trumpovi za účast na povstání tak podle předpovědí Nejvyšší soud USA v červnu smete ze stolu stejně, jako v pondělí smetl snahu několika států o jeho vyškrtnutí z primárek.

Trump míří znovu do Bílého domu a Deep State už vyčerpal možnosti, jak ho v cestě zastavit, tedy kromě té jediné… atentátu

A právě po pondělním rozhodnutí soudu vrátit ho na kandidátky ve všech 50 státech USA, kdy tento rozsudek byl vynesen jednomyslně všemi 9 soudci Nejvyššího soudu USA, je již dopředu jasné, že Nejvyšší soud USA nedovolí a nepřipustí vnesení chaosu do voleb v USA, pokud by byl Trump odstaven z volebního procesu. Deep State musí už být jasné, že Trumpa nelze soudním systémem už zastavit. A nelze ho zastavit ani volebním systémem, protože Trump válcuje během primárek všechno a všechny. Už není jiné cesty, jak Trumpa zastavit. Podle CNN [5] a přepočtu hlasů má Trump ve středu odpoledne již dokonce 1 040 hlasů delegátů.

Jedinou cestou je fyzická likvidace, prostě atentát, který se svalí na jakéhosi íránského agenta, o kterém se dopředu informuje v západních médích, že chce zabít současné a bývalé vysoké představitele USA. Prostě takový další íránský Lee Harvey Oswald, na kterého se svalí atentát. Největší hrozbou pro Deep State není ani Rusko, ani Čína, ale právě Donald Trump v tomto okamžiku. Deep State vrhl do zastavení Trumpa všechno, peníze, koupené a zkorumpované soudce a prokurátory, všechna média hlavního proudu, více než 3 desítky soudních procesů proti Trumpovi, protikandidáty z řad neoconů v primárkách (Christie, Haley), ale vše marně. Trump válcuje všechno, všechny, volby i průzkumy.

Pokud někdo Trumpa zastřelí, bude již dopředu existovat pachatel! Ten plán je děsivě průhledný a dopředu jasný. A pachatelem bude Írán a jeho íránský špion. Zbaví se Trumpa a ještě získají záminku k útoku na Írán! Dvě mouchy jednou ranou. A bude to vypadat věrohodně, protože ten pachatel se chtěl přece pomstít za atentát a vraždu íránského generála, kterou před 4 roky nařídil právě Donald Trump. Nic není náhoda, že informace o íránském atentátníkovi se objevují v médiích jen pár hodin po skončení primárek v USA, které nasměrovaly Donalda Trumpa k návratu do Bílého domu. Deep State už nemá jiné možnosti, jak Trumpa zastavit.

-VK-

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)