18.6.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Cenzuruje režim událost z Brna?

Sdílejte článek:

RIVERA

Je to přímý důsledek jeho zvrácené rasistické politiky proti původnímu bílému obyvatelstvu, dokonce i minulých komunistických vlád, kdy bandy parazitujícího indického etnika mohou beztrestně od 50-tých let terorizovat obyvatelstvo-krást, přepadatat? Toto eskalovalo za loutkových prozápadních vlád po r.89.

Takže dokonce i cikánská komunita přiznává, že banda mladých cikánů vyzbrojená noži bezdůvodně napadla osamělého ukrajince a kopala do něho na zemi když vystoupil ze šaliny. Zcela novým a zásadním prvkem je skutečnost, že naopak právě ten cikán měl nůž a nožem vyhrožoval tomu ukrajinci(!!!) A když se někdo začne těmto agresivním parazitům-teroristům bránit, uděláme z něho zločince?

Známe to, jsou desítky let zvyklí beztrestně terorizovat okolí a běda kdo je jen napomene. Jenže Ukrajinci jsou také chráněné etnikum jako indové, proto to mlžení a ticho… Režim je najednou bezradný, uvědomuje si kam až došel jeho obrácený rasismus a že ukrajinská komunita není zvyklá (a nikdy si nezvykne) nechat se bezdůvodně terorizovat od nějakého parazitujícího indického etnika? Režim si uvědomuje, že přítomnost Ukrajinců zadělala na pořádný ale pořádný průser jeho rasistické politiky a dá se očekávat, že snad Ukrajinci začnou u nás dělat konečně pořádek s těmito parazity? Proč je ta nenávist indického etnika vůči původnímu obyvatelstvu, které je vlastně živí? Pravdivé studie sociologů, psychologů, atd. nesmí být zveřejněny protože jsou prý „rasistické“o úrovni některých etnik, jak a proč skrytě nenávidí bílou rasu-závidí ji a uvědomují si že je lépe geneticky vybavena. Příklad článku“Vy svině bílý!“ Romové vybili Ředhošť a média mlčí?! Další – Podle ní jejího syna brutálně zbila trojice Romů – přišel o ledvinu,… a nespočet dalších případů….

Zde prosím ten příspěvek diskuze z internetu od neznámého svědka, dokonce někoho z cikánské komunity (všimněte si jak cikána hájí):

Seba

Nikolas Dirda, †23 r. Brno. Nevyzrálý kluk s kudlou v kapse. Zbytečné vyhrožování nožem s vědomím že “se mnou je parta.” Zbytečné okřikování a mírnění v tramvaji č.1, že by se neměla pouštět muzika (jako by byli všichni povinni poslouchat řev kolejí nebo neustálé telefonáty ostatních účastníků přepravy), totální zakazování kouření cigaret v MHD.. V sobotu již bylo 20°C, okénka otevřená, budiž, v zadní části tram nevadí od veselé skupinky trochu veselí když je ohňostroj. Někdy to nemusí vadit.

Co kluk, téměř muž udělal za chybu jako nedozrálé dítě bylo zvyšování sebevědomí a ukázání, kdo je tam alfasamec. Nůž v kapse. Proč?
Je mi ho líto.

Pan ukrajinec jel asi taky na ohňostroj. Nevíme, zda zde pracuje, zda není vojenský zběh nebo uteklý vězeň, vůbec nic. Není známo, proč jel sám a proč tiše neseděl a v klidu nevystoupil bez své aktivity moralizovat. Víme, jak se obáváme výpadů od Romů v tramvajích č. 4. Možná muž cítil vděčnost Česku za přijetí, možná se kvůli tomu pohádal aby se pokusil uklidnit partu. Muže napadli po výstupu z tramvajové soupravy (pro pražáky šalina) až ležel na zemi a kopali do něj. Takže nutná sebeobrana.

Mnoho účastníků mířících na Ignis Brunensis si s sebou přinášeli lahve piva, někteří už měli pod kůží. Soud by mohl padnout na toho, kdo byl podnapilý.

Podobně jako v případě u dopravní nehody. Vinen je opilý.

Nadto k rozdělování společnosti přispěly zákony o kouření na veřejných místech. Přispěly víc ke zlu než k ochraně zdraví.

Muž bude odsouzen ale ne nadlouho, protože trest by stejně pokračoval vyhoštěním. Proto hledáme další svědky kteří byli v té tramvaji aby přispěli ke svědectví.

Je jasné, nechci aby cizí příslušníci neznající zdejší společenské poměry zabíjeli mé cikány kteří jsou u nás doma, jedou na zábavu.

Zbývá zde přinést vzkaz. Vzkaz romské mládeži a rodičům. Nedovolte nosit zbraně, nože na cestu za zábavou. Jednak tím posilujete své ego, a jste schopni zbraň nůž použít. Vyhněte se konfliktům.Romea.cz doporučuje negeneralizovat celou populaci imigrantů z Ukrajiny. Jak naložit s takovouto zprávou? Jako že za to nemohou všichni Ukrajinci?.Soustrast všem, kdo milovali Nikolase.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 4,28 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)