18.6.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! STAN chce za 432 milionů Kč z VEŘEJNÝCH peněz koupit budovu svého vlastního sponzora

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

STAN chce za 432 milionů Kč z VEŘEJNÝCH peněz koupit budovu svého vlastního sponzora. Skutečná hodnota nemovitosti je o 116 milionů Kč nižší. Jak tohle chtějí vysvětlit? Dozimetr a mafiánské praktiky zřejmě u Starostů nadále pokračují?

Důvěra v Petra Fialu se opět rekordně propadla. Nyní už jen 17 % Čechů věří a schvaluje politiku premiéra, ukázal průzkum. Na dalších místech “od konce” je Markéta Pekarová Adamová a Marian Jurečka. Nikdo se nemůže divit. Dopad vlády je na občany zcela zdrcující.

Poláci vůbec poprvé v historii vydělávají v průměru více než Češi. Republika se pod pětikoaliční vládou zcela zadrhla. Jsme jediná země v EU, která se ekonomicky nevzpamatovala z pandemie. A to je bohužel jen jeden z mnoha problémů.

Chronicky vulgární starosta Pavel Novotný (ODS), který opakovaně uráží ženy na veřejnosti, zůstává i nadále ve straně občanských demokratů. Tohle je ta jejich “hodnotová politika”.

Piráti zahájili v Praze kampaň s heslem “bez korupce pro lidi”. Tomu snad nikdo už nemůže ani věřit? Čtyři roky vlády pirátského primátora Zdeňka Hřiba přinesly kromě zbytečných cyklopruhů a omezování automobilů hlavně aféru Dozimetr – největší korupční skandál v historii hlavního města.

Praha měla minulý rok přebytek 30 miliard Kč. Za tyto peníze by se dalo postavit 30 základních škol, 60 parkovacích domů nebo 10 tisíc bytů. Mohlo by se konečně vyřešit katastrofální parkování nebo řada jiných problémů. Ale ne. Neinvestuje se do ničeho a peníze požírá inflace.

Praha 11 má po půlroce bezvládí a chaosu konečně nového starostu. Je to dobrá zpráva pro občany, jelikož se zastavily veškeré důležité projekty a hrozilo také, že Jižní Město přijde o výrazné dotace od hlavního města. Radost z celé situace ale úplně nemám, protože s HPP11 jsme měli asi z 90 % shodný program. Přesto s námi odmítli konstruktivně jednat.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 88. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)