12.3.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čau Praho! Premiérův poradce posílal desítky milionů Kč na účet do Švýcarska

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Premiérův poradce posílal desítky milionů Kč na účet do Švýcarska. A jak jinak než právě prostřednictvím “Fialovy” kampeličky, kde i premiér měl svůj “zapomenutý milion”, který úřadům nepřiznal. Kampelička v minulosti dostala pokuty za pochybnosti kolem praní špinavých peněz, přesto nikdo není trestně stíhán!

Hnutí ANO atakuje v průzkumech 40 % ve volebních preferencích. Velmi mě to těší, ale nebojte. Neusneme na vavřínech. Budeme dál makat a bojovat za naše lidi.

Vládě věří nejméně lidí od dob Petra Nečase. Odvracejí se od ní i vlastní voliči, informovala média. Nedivím se. Pětikoalice dělá jeden nesmysl za druhým, porušila navíc spoustu svých předvolebních slibů. Lidé jsou naštvaní a já také.

Ministr Lipavský (Piráti) označil Andreje Babiše za bezpečnostní ohrožení země. Kdyby to bylo jen na něm, nejraději by celé hnutí ANO nejspíš zakázal. Říkají sice, že bojují za demokracii, ale ve skutečnosti pětikoaliční strany sledují pouze své vlastní zájmy.

Nemocnice chtějí zvýšit poplatek za návštěvu pohotovosti na 300 korun. Pohotovostí je ve městech přitom nedostatek. Stejně tak mají být zakázány amalgámové plomby, což opět zvýší výdaje za zdravotnickou péči. Přesto vláda neustále mluví jen o zvyšování daní a škrtání příspěvků.

Hnutí ANO mezitím bojuje za vyšší růst příspěvků (nejen) na péči pro postižené. Je to smutné, ale jsou to právě tito a další nejohroženější obyvatelé, které nejvíce dostihla Fialova drahota.

Začala poslední fáze oprav Barrandovského mostu v Praze. Město čeká dopravní peklo, které ale vzniknout nemuselo, kdyby se zajistila funkční objížďka směrem ze Zbraslavi, kde dodnes nebyli schopní dodělat dopravní silnici.

Praha chystá nový manuál pro dopravní značky. Tohle je bohužel jediné, co pětikoalice v Praze umí. Utrácet peníze za manuály, dokumenty, posudky a různé studie. Klíčové problémy stále neřešené.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 74. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)