10.4.2024
Kategorie: Ze světa

Bývalý německý ministr za CDU vyzval k vystoupení Slovenska z EU

Sdílejte článek:

VK

Bývalý německý ministr za CDU vyzval k vystoupení Slovenska z EU kvůli sympatiím premiéra a prezidenta k Vladimiru Putinovi! Každý, kdo je na straně agresora, nepatří do EU! Německý europoslanec za Zelené vyzval ke zrušení eurofondů pro Slovensko! A slovenský zápasník MMA lehce zkritizoval Korčokův volební program a Renault mu po udání od slovenských novinářů zrušil sponzoring!

Jen pouhých pár dní po volbách na Slovensku, kde vyhrál Peter Pellegrini a porazil pro-amerického a pro-válečného kandidáta Ivana Korčoka, začal v EU a rovněž v Německu proces na izolaci Slovenska spojený s klasickými anti-orbanizačními procesy, před kterými jsem varoval už v předstihu ve svých článcích a také na SVCS. Evropská liberální fronta se prostě jen tak nesmíří s tím, že si Slováci dovolili odmítnout doporučeného kandidáta a místo něho si zvolili prezidenta napojeného na současnou vládní koalici Roberta Fica.

Po této vzpouře Slováků přijde od fašistického vedení EU očekávaný trest. Od německých poslanců z Bundestagu a z Evropského parlamentu se začaly ozývat názory, a to rovnou k vystoupení Slovenska z EU za to, že prý do čela země byl minulou sobotu zvolen kandidát, který prý sympatizuje s Vladimirem Putinem. V reakci na vítězství Petera Pellegriniho v prezidentských volbách na Slovensku totiž vyzval zahraničněpolitický expert a bývalý německý ministr pro životní prostředí za CDU Norbert Röttgen (viz. titulní foto) k vystoupení Slovenska z EU. Německý server Merkur.de [1] je v podstatě jediný velký německý server, který o Pellegrinim informuje pravdivě a nezaujatě. Posuďte sami.

Všichni ostatní nasazují Pellegrinimu hlavu ruského medvěda. Prezident Pellegrini a premiér Robert Fico podle Röttgena prý otevřeně sympatizují s ruským vládcem Vladimirem Putinem! Röttgen tak kritizoval postoj obou slovenských politiků ve válce na Ukrajině. Pellegrini vyzval k opatrnosti, pokud jde o dodávky zbraní na Ukrajinu, a zdůraznil, že země by se měla zapojit do mírových jednání s Ruskem. Premiér Fico naopak často přitahuje pozornost svými kritickými výroky k politice EU vůči Ukrajině a Rusku, uvedla agentura DPA. Německá opozice proto obviňuje Slovensko, že se vydalo podobným směrem jako Maďarsko, jehož premiér Viktor Orbán má přátelské vztahy s Putinem.

Slovensko ven z EU! A konec dotací! Německý křik na Slováky, koho si to prý dovolili zvolit u voleb!

Každý, kdo je na straně agresora, nepatří do EU,” řekl Röttgen novinám Funke Mediengruppe. “Pellegrini i šéf slovenské vlády Fico otevřeně sympatizují s Putinem, stejně jako Orbán.” Podle Röttgena je maďarský premiér Putinovým “trojským koněm v EU“. “EU to nesmí a nemůže nadále tolerovat“. Na rozdíl od Röttgenových varování Pellegrini během volební kampaně zdůrazňoval, že Slovensko je “pevně zakotveno v Evropské unii a NATO“.

Stejně jako Fico odsoudil ruskou agresivní válku proti Ukrajině. V rozhovoru pro zpravodajský portál Denik během volební kampaně Fico rovněž prohlásil, že Slovensko nepřestane poskytovat pomoc Ukrajině. Přestože nechce, aby “Ukrajina kapitulovala“, chce více prosazovat mírová jednání.

Europoslanec Anton Hofreiter

Německý europoslanec za Zelené Anton Hofreiter má zcela jiné obavy. Ten pro Funke Mediengruppe navrhl, aby byly zrušeny evropské fondy pro Slovensko, pokud Fico a Pelligrini “vezmou sekeru na slovenský právní stát a otevřou stavidla korupci“. Je prý důležité, aby Slovensko “dostalo od Berlína a Bruselu jasný varovný signál“, řekl Hofreiter. Tyto výkřiky od německých politiků pouze ukazují na to, jakým způsobem se v Německu obnovuje nacismus a formují se fašistické procesy řízení. Doslova bych se nebál ten proces označit za “renacifikaci” Německa, protože je patrné, že spolu s tím, jak vznikla situace spojeného tažení na Rusko v Evropě, tak Německo najednou začalo oživovat nacismus.

Renacifikace přitom běží v celé Evropě a nejvíce v Česku, kde současná Fialova garnitura připomíná protektorátní vládu Emila Háchy, která se starala o jedinou věc, a to bylo plnění úkolů Protektorátu na válečném úsilí Říše. Jenže Háchova vláda se alespoň snažila chránit český národ před zničením a vyhlazením, což se o Fialově vládě nedá říct ani omylem, protože Fialova vláda dnes nedělá nic jiného, než že se stará o Ukrajince v ČR a o plnění úkolů válečného úsilí na Ukrajině, jenž vede k zatažení národů Evropy do války s Ruskem.

Renacifikace Německa i Evropy jede na plné obrátky a francouzská automobilka na udání zrušila slovenskému zápasníkovi sponzoring

Stejně jako tehdy za Protektorátu se zavírají organizátoři demonstrací do vězení (Tušl, Čermák). Stejně jako za Protektorátu se zakazují tiskoviny (Aeronet a dalších 7 webů zablokovaných Fialovou juntou 25. 2. 2022). Nepohodlní učitelé jsou vyhazováni ze škol, jako za Protektorátu (kauza učitelky Martiny Bednářové). Sportovci, kteří se vyjádří proti nacismu a proti válečnému úsilí, jsou vyhozeni ze sportu, z reprezentace, jsou úplně vytlačeni na okraj (hokejisté v KHL, zápasník MMA na Slovensku).

A právě kauza slovenského zápasníka otřásá v posledních hodinách sociálními sítěmi na Slovensku a možná je čas na zahájení bojkotu značky Renault nejen na Slovensku! Co si dovoluje tahle francouzská firma, to je opravdu nehorázný vrchol a ukazuje se, že proces renacifikace opravdu běží v celé Evropě a Slovensko velmi brzy začne zjišťovat, jak se tato znacifikovaná EU začne vůči Slovensku a slovenským občanům chovat.

Podpoříš euroliberála, jedeš! Podpoříš někoho od Fica, končíš!

Slovenský zápasník MMA Attila Végh totiž přišel o velkého sponzora, konkrétně o francouzskou automobilku Renault, které se nelíbilo, že Végh v předvolební kampani na Slovensku vyjádřil na sociálních sítích svůj názor a nepřímo vyzval k volbě Petera Pellegriniho. Začali se mu ozývat lidé od sponzora a nakonec je z toho ukončení spolupráce, které je oboustranné, protože ani Attila Végh nechce spolupracovat se sponzorem, který nerespektuje pohled a názor jednotlivce.

Renault ukončil sponzoring Attily se slovy, že pravidla sponzoringu vyžadují u sportovců apolitický postoj, tedy nestrannost v politické rovině. Attila Végh totiž v předvolební kampani o Ivanu Korčokovi prohlásil [2] tento jediný názor: “Budoucnost s tebou nevidím! Výrok byl okamžitě udán slovenskými sórošovskými novináři do zahraničí, do Paříže, kde začal tlak na Renault, aby ukončili Attilovi sponzoring.

Proč nosí politici himmlerky? A ví pan Korčok, že tyto brýle proslavil mezi elitami nejvíce právě ruský hudební génius?

Tento výrok o budoucnosti zazněl poté, co si Attila přečetl Korčokův volební program a nakonec Attila poradil lidem, aby se u voleb rozhodli správně, koho budou volit ve 2. kole prezidentské volby. Logicky tím nepřímo podpořil Pellegriniho. Attila si navíc dovolil neuvěřitelný trolling, když si na videu nasadil ty samé brýle, jaké nosí Ivan Korčok. Jedná se o tzv. módní brýle, které se nosí čistě jen jako módní doplněk a nemají funkci zdravotní pomůcky ke zlepšení zraku.

Heinrich Himmler a Petr Fiala s himmlerkami na nose

Módní brýle mají obyčejná nedioptrická skla. A právě tento model brýlí má velmi pohnutou historii. Těmto semikulárním brýlím se lidově říká “himmlerky” a proslavil je právě druhý muž Třetí říše a vůdce SS Heinrich Himmler, který nosil tyto brýle. Ty samé brýle dnes nosí např. Petr Fiala, Mateusz Morawiecki, Ivan Korčok, Pavel Telička nebo Jiří Pospíšil.

Tento kulatý design himmlerek totiž podle psychologů vytváří na lidi dojem vysoké inteligence a vzdělání, protože tyto brýle nejvíce proslavil ruský hudební génius a skladatel Dmitrij Šostakovič. Když tedy dnes politici nasazují módní brýle, jako právě pan Korčok, tak by se neměli divit, že lidé si z toho začnou dělat legraci. Nosit brýle kvůli módě je opravdu nezvyklé a pokud někdo nemá zdravotní důvody pro nošení brýlí, a nejedná se ani o brýle proti slunečnímu svitu, tak to působí na lidi hodně zvláštně, neupřímně a manipulativně.

Každopádně nevinná poznámka slovenského zápasníka a trolling s brýlemi vedly k tomu, že Renault zrušil slovenskému zápasníkovi sponzoring. Na základě udání slovenských novinářů do centrály Renaultu v Paříži. Panečku, takhle se to dělá! Vnitřní nepřítel na Slovensku začal konat ihned po volbách a první obětí jsou sportovci, kteří si dovolili otevřít ústa a kriticky se vyjádřit ke Korčokovi. Zvolením Petera Pellegriniho do role prezidenta vstoupilo Slovensko do války s vnitřním nepřítelem. Tohle je pouze začátek.

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)