26.4.2023
Kategorie: Ze světa

Biden včera oznámil kandidaturu na druhé volební období, ani mnoho jeho bývalých voličů ho už nechce

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Joe Biden, který již očividně trpí stařeckou demencí, hodlá zaujmout post prezidenta USA na další volební období. Pokud by byl zvolen, druhý mandát by ukončil ve věku 86 let.

Včera již Biden předem deklarovanou kandidaturu konečně ohlásil veřejně a to videem zveřejněným na sociálních sítích. Ovšem hledání nějaké kladné reakce pod jeho příspěvkem se rovná hledání oné pověstné jehly v kupce sena. Něco tam sice mezi záplavou kritiky najdete, ale musíte hledat skutečně velmi pozorně.

Biden pro svoji kandidaturu zvolil zmanipulovaný „útok na Kongres,“ o němž se dnes již velmi dobře ví, že byl předem připraven. Důkazy jsou nesporné, dokonce jeden z hlavních aktérů byl nedávno propuštěn z vězení poté, co se objevily důkazy o tom, že ostraha demonstranty do budovy zavedla a policisté pak v poklidu Trumpovy příznivce budovou prováděli!

Také bylo zjištěno mnoho nasazených provokatérů, kteří měli za úkol onen útok na Kongres iniciovat a vést.

To vše dnes ví téměř každý Američan, takže Biden se tímto videem ještě víc zdiskreditoval.

První příspěvek komentující Bidenovo video hovoří jasně: „Jste nejhorší prezident v historii Spojených států.“

Obrázky, které doprovází komentáře, také mnohé vypovídají – a to zejména o náladě mezi Američany:

Obraz

Výhra v primárkách je tak zřejmě jen vlhkým snem Bidena – či spíše jeho loutkovodičů. Proti němu povstane Robert F. Kennedy Jr. a další demokratičtí kandidáti se ještě jistě objeví. Jakýkoli konkurent je však zřejmě schopen dementního Bidena nakonec v hlasech demokratických voličů předčít.

Už jen proto, že Biden předem deklaroval, že se neobjeví v žádné debatě, což je při jeho verbálních schopnostech docela pochopitelné…

 

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)