10.10.2023
Kategorie: Politika

Ale že nám to pěkně vyšlo …

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Myslím, že Lipánkovi to ještě nedošlo a většině libtardů také ne, ale dovolte mi Vidlácky konstatovat, že ropu a plyn nám nově mají dodávat přesně ty země, které teď jásají nad mrtvolami izraelských vojáků i civilistů. Klíč od naší energetické bezpečnosti jsme dali do rukou režimům, proti kterým je ten ruský naprostý čajíček a postavili jsme se na stranu Izraele, který je miliardou muslimů nenáviděn do nejhlubšího pekla. Pěkně nám ty evropské hodnoty vyšly, moc pěkně.

Vsadím se, že na vládě tohle ještě nikoho ani nenapadlo. Naštěstí mě všichni čtou (dokonce i Milka mě donedávna prokazatelně četla), takže se ráno trochu povzdělají.

S Ruskem jsme si zničili vztahy, odpálili jsme si plynovody, pustili se s nimi do války, uráželi jsme je, posílali je do Asie, oblíkali si správná trička a stáli na té správné straně, protože Rusko a jeho suroviny přece nepotřebujeme. Máme Araby. Tedy měli jsme je. Až do neděle. Včera jsme se postavili na správnou stranu, nasvítili Petřín a vyvěsili správné vlajky… Nechcete se někdo zeptat Fialy, kde teď budeme brát ropu a plyn? Nějak nevím, jestli ustojíme tolik dobra. Úplně vidím katarského šejka, jak se ptá Lipánka, jestli ještě pořád podporujeme Izrael…

Jo, když nevezmete menší zlo, tak vyhraje to větší… Ono to platí i v geopolitice. Nechtěli jsme se dohodnout s Ruskem, jakýkoliv ústupek byl nemyslitelný, tak jsem zvědavý, jak teď budeme stejně zásadoví i vůči Arabům… To budou statusy na fejsbůk… „odstřihli jsme se od teroristických energií ze Saúdské Arábie.“ Lipánek teď jede na nějaké turné po tamějších zemích. Jsem zvědavý, jestli se vrátí celý, nebo jen jeho hlava.

Izrael z vnitropolitických důvodů nemá jinou možnost, než eskalovat válku. Kdyby to neudělal, tak se může rovnou rozpustit a odstěhovat na Sibiř. Evropská unie nemá jinou možnost, než odsoudit hamásovské násilí na civilistech, jinak bychom porušili i ty nejzákladnější principy naší civilizace. Muslimský svět nemá jinou možnost, než být ostře protiizraelský, protože žádný arabský vládce nemůže říct, že Židé jsou také lidi. V tomto se Írán neliší od Saúdů.

Kolik muslimů žije v EU? Jak blízko je z Mollenbecku do evropského parlamentu a centrály NATO? Kolik muslimů žije v Kolíně nad Rýnem? Kolik jich žije v Paříži? Jaký budou mít názor na bombardování Gazy? Tamní civilisté totiž nemají kam utéct. Jednak je nepustí jejich oblíbení teroristé bojovníci za nezávislost, jednak je nepustí jejich oblíbení nepřátelé na druhé straně zdi.

Ve Francii je snad šest milionů muslimů. V Německu ještě víc. Kolik z nich je radikalizovaných? Víc než stíhají tajné služby uhlídat. Když teď Hamás předvedl perfektně naplánovanou a koordinovanou akci, myslíte, že ti evropští nejsou koordinovaní? Myslíte, že nejsou namotivovaní?

Zbraně, které mohly Němce, Francouze a Holanďany ochránit před muslimským terorem, ty shořely na Ukrajině… Když pár desítek Hamasáků dokázalo udělat neuvěřitelnou spoušť v militarizovaném Izraeli, jakou spoušť by dokázali udělat teroristé v dokonale demilitarizované Evropě?

Útok Hamásu začal na 50. výročí války v Jom Kipur a také v den Putinových narozenin… Nic lepšího si nemohl přát.

Vítkovi Rakušanovi to myslí pomalu, co myslíte, udělá ještě nějaký tweet, jak musíme přijmout třicet tisíc muslimských běženců a že je to pro nás příležitost? Všichni jsme viděli, jak muslimové v Berlíně slaví s palestinskými vlajkami, rozdávají koláčky…

Pojďme si to shrnout… Dodali jsme zbraně na Ukrajinu a ony metastázovaly do pásma Gazy a nejspíš i k Hizbaláhu. Izrael nebude schopen žádné chirurgicky přesné vojenské operace, spíš to bude stejně brutální vraždění, jaké předvedli hoši od Hamásu a jaké vidíme tam na Donbasu. To spolehlivě naštve miliardu muslimů po celém světě, z nichž miliony máme přímo v EU, protože přece nejsme xenofobové a rasisti. Carolla Rackette je teď právě ještě převáží přes Středozemní moře a Frontex jí asistuje.

Ti muslimové, co nejsou v Evropě, ti nám zase dodávají ropu a plyn, které přece nepotřebujeme z Ruska.

Není žádná síla, která by to násilí mohla zastavit. Rusové a Ukrajinci spolu alespoň jednali, ale tihle spolu jednat nemohou a nebudou.

Izraelské vrtulníky padají z oblohy stejně snadno, jako ty ruské, izraelské tanky hoří stejně dobře, jako ty německé. V přímém přenosu teď také uvidíme, k čemu jsou henty F-35ky. Izrael už je má… nebo už možná nemál… Miliardy peněz investované do zdi, palpostů, kamer, senzorů, protiraketových systémů… to všechno byly vyhozené peníze. Válkou na Ukrajině začalo celé zbrojení zase znova. Vyhrávají drony a koordinace…

Dám dneska poslední dobrou radu našemu Blyštivému Péťovi:

Péťo, máš poslední příležitost si vzpomenout na kauzu Dozimetr, rozkmotřit se s Vítkem, položit vládu, odstoupit a utéct (i s nasbíranými penězi pro barmské ženy) co nejdál od politiky. Už brzy ti Scholz v Německu nebude brát telefon. Jana Kunšteková má na Litterate výborný článek o tamějších zemských volbách. Olaf bude mít svých starostí dost. Už včera byli všichni libtardí papalášové docela v šoku, když viděli, jakou má jejich kulturní obohacení radost ze zmasakrovaných těl německých tanečnic. Macron na tom bude dost podobně. Tomu hořely ulice i bez války v Izraeli.

Kolektivní Biden ti také nejspíš řekne, ať si s tím nadělením nějak poradíš. Že jsi sice dva roky dobře sloužil, ale teď už to neplatí, protože se situace změnila. Vztahy s Izraelem jsou pro USA stokrát důležitější než vztahy s Ukrajinou… o České republice ani nemluvě.

Nechtěl bych být v kůži nejméně oblíbeného premiéra v historii naší země, kterak si musí poradit s krizí, na kterou poslední dva roky sám zadělával, protože musel zastávat nejvyšší evropské hodnoty. Připomeňte mu na fejsbůku ty jeho povolební spoty o tom, jak dělá správné kroky při jeho ropné diplomacii. Připomeňte mu ty spoty, jak je pro nás migrace příležitost. Připomeňte mu to jeho odstřihávání od ruských energií, které ho teď donutí být buď na straně Arabů, nebo bude muset dolejzat za Putinem. Tohle všechno se nemuselo stát. Stačilo, být jako Orbán. Ten může mluvit o stejném míru jako před rokem. A uchovat si střelivo, kdyby se zhoršila situace na maďarských hranicích.

Připomeňte chciválkům jejich militantní postoje, které nám vyprázdnily sklady tak moc, že jsou nedostatkové i náboje pro myslivce. Připomeňte jim, jak jsme je varovali před dodáváním zbraní na zkorumpovanou Ukrajinu… že se dostanou do ruky lidem, kteří jsou ještě stokrát horší než mongoloidní hordy z Moskvy. Rusové nad mrtvými těly netančí… Připomeňte jim, že jsme varovali před propagandou o Ukrajinském vítězství a díky tomu zahynuly statisíce Ukrajinců… Mimochodem… jak se asi bude tvářit půl milionu Ukrajinců u nás, až zjistí, že jim naše média lhala a naše pomoc končí, protože děda Biden už má jiné a horší starosti?

Zkrátka a dobře… Fialo, máš možná poslední příležitost odstoupit a vyváznout…

Přijímání muslimských migrantů právě skončilo. Diverzifikace dodavatelů uhlovodíků skončila. Iluze o multikulti skončily. Ke třem miliardám nepřátel v BRICSu si přidejte ještě miliardu muslimů. V podstatě bych se ani nedivil, kdyby už nebyly ani žádné eurovolby a pokud budou, nebude se dát jezdit na zasedání do Brusele. Zbraně nejsou, hospodářství je v recesi kvůli emisním povolenkám a zavřeným elektrárnám v Německu. Dost pravděpodobně začíná další pořádná válka přesně tam, odkud k nám měla téct ropa a plyn. Díky této válce se změní k horšímu válečná situace na Ukrajině. To dost změní nálady ukrajinských uprchlíků u nás. Přijdou o iluze, že vyhrají…

Tohle všechno má Péťa na triku, protože se dva roky staral, aby žádný z jeho činů, který toto umožnil, nebyl zapomenut. Postaral se, aby se pochválil za všechno, co teď vyhřezne. Stačí si projet jeho fejsbůk.

Má poslední příležitost vyváznout bez ztráty kytičky (a majetku). Za měsíc to už to zřejmě bude o dost horší. Rozumný člověk by teď dělal vládu národní jednoty, mobilizoval žalostné zbytky našeho národního hospodářství, snižoval ceny energií, ukončoval lipskou burzu i grýndýl. Země, která si sama dobrovolně vypnula své jaderné elektrárny, ta si žádnou milost totiž nezaslouží.

Dneska jsem doplnil sklep bramborami a navozil ještě nějaké palivové dříví…

PS. Stačil jeden Hamás a je Fico po pěšině. Pochybuju, že Pellegrini v této situaci vleze do koalice s nebinárním Šimečko, které se těšilo na kulturní obohacení, v migraci vidělo příležitost a podporovalo odzbrojení Slovenska.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)