15.1.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Dobrá zpráva: Policie zadržela podezřelé z vraždy čerpadlářky v Nelahozevsi

Sdílejte článek:

COM

Když jsem viděl videozáznam z bezpečnostních kamer na pumpě v Nelahozevsi, říkal jsem si, že snad ty brutální prasata, která bez rozmyslu zabila prodavačku pro pár tisícovek, někdy chytnou. Ženu vůbec nemuseli zavraždit, i když chtěli ukrást peníze. Jen lidská zrůda dokáže to co ten střílející dobytek, bez úcty k lidskému životu. O to více mne dnes potěšila zpráva, že policie konala a podezřelou dvojici zadržela.

Dvojí zatčení proběhlo v pondělí v noci na Mělnicku. Ve Vojkovicích zásahová jednotka zatýkala jednoho z údajných pachatelů přepadení čerpací benzínové stanice v Nelahozevsi, pravděpodobně vraha čerpadlářky. Dalšího podezřelého zatkli podle zjištění Aktu.cz v Kralupech nad Vltavou. Zadržení podezřelých potvrdil tiskový mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.

Oba zadržení by se měli nacházet na jedné z pražských policejních služeben. V případě, že budou shledáni vinnými, jim hrozí 15 až 20 let ve vězení, případně výjimečný trest.

Policie od 3. prosince, kdy k vraždě došlo, prověřila stovky různých oznámení a poznatků. Identifikovala rovněž batoh, který měl na sobě jeden z podezřelých, přičemž se ukázalo, že není úplně běžný a nosí ho především vyznavači skate módy. Kriminalisté krátce po činu zveřejnili dvě videa s podezřelými. Kousek od místa vraždy se také našla odhozená kukla.

Nakonec tedy práce kriminalistů přinesla své plody. Doufejme, že dvojice zadržených je opravu těmi vrahy, a že dostanou exemplární trest.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x