23.10.2018
Kategorie: Politika

Volební postřehy: Liberální demokracie a falšování voleb, debakl antisystémových stran

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ

… a smutný  konec protiislámského bojovníka Konvičky. 

Je již dostatečně dlouho po posledních volbách a tak je možno trochu bilancovat:

1) Ukázalo se, že boj mezi starou „pravdoláskou” reprezentovaný ODS, T0P 09, ČSSD, KDU, STAN apod. a novou pravdoláskou reprezentovanou Babišovým ANO a Piráty probíhá dál a je zatím nerozhodnutý. Mimo Prahu sice vítězí spíš „nová pravdoláska”, ale naopak v Praze staří havlisté dokáží držet pozice.

2) Jak v Praze, tak v Brně se nám objevily velmi podivné volební výsledky v některých obvodech a vypadá to na volební podvody. Opozice je napadla u voleb a bude zajímavé sledovat, jak přepočítávání dopadne. Můj odhad je, že si to režim pohlídá. Jak pravil kdysi soudruh Stalin „Není důležité, jak kdo hlasuje, ale kdo počítá hlasy”. Sluší se podotknout, že tak tehdy Stalin komentoval volby v jedné západoevropské zemi…

3) Krach vlasteneckých stran lze tentokrát přičíst především velmi amatérsky vedené kampani. Ukážeme si to na příkladu pražské SPD. První věc, kterou musíte nabídnout, je „věrohodný produkt”. Prostě ve vegetariánské restauraci také nenabízejí vepřové kotlety… Kandidátku vlastenecké strany přece nemůže vést „Velmistr svobodných zednářů” (i když prý bývalý). Vždyť tato tajná organizace má přímo za agendu rozvrat národů a národních států?! A jejím velmistrem se nestává nikdo náhodou! Dále nemůže mít vlastenecká strana na kandidátce vietnamského majitele hlavní vietnamské drogové základny pražské tržnice SAPA. V době, kdy již režim oficiálně přiznává „70 000″ závislých narkomanů a je to vesměs práce vietnamských drogových mafií a i vláda prohlašuje že „Vietnam je organizovaný zločin”, tak je to nepochopitelná chyba. Dále velmi špatná grafika , tmavá a nevýrazná a naposledy organizační zmatky v kampani … Každopádně si SPD bude muset vyjasnit další směřování. Určitě platí, že hra na „pravdolásku soft” by jí přivedla do záhuby.

4)  Smutný politický konec antiislámského bojovníka Konvičky. Kdyby dnes žil N. Machiavelli a psal svého „Vladaře”, tak by v kapitole „liberální demokracie” napsal asi toto: Chcete-li zničit ideového protivníka, pak ho 1) Obviňte ve smyšleném procesu a zavřete do vězení 2) Nasaďte  na něj svého agenta a ten ať z něj udělá veřejně volebního lůzra, který vždy jenom prohrává a je všem k smíchu… Jak jste si jistě z minulosti víte, režim na Konvičku původně zkusil to první. Neuspěl, přeci jenom ještě v liberální „demokracii” nelze (zatím) každého oponenta jen tak zavřít. Proto nasadil druhou metodu. Zde je ale na vině i sám dotyčný, pokud mu nepřijde divné, že mu s politickou kariérou a kampaní „pomáhá” osoba, který byla již u krachu několika vlasteneckých projektů, pak mu není rady ani pomoci. Nicméně je to škoda. M. Konvička byl svým způsobem vizionář a problematice imigrace skutečně rozuměl a uměl o tom i dobře psát.

K této taktice snad jedna poznámka pro budoucí vlastenecké aktivisty. Pokud se do něčeho pustíte a začne se k vám lísat nějaký příslušník podezřelých menšin a bude vám nabízet rady, peníze, pomoc atd., tak vězte, že má ještě jinou agendu a s největší pravděpodobností pracuje pro druhou stranu a jeho úkolem je vás zničit, nebo alespoň znemožnit jako se to teď stalo M. Konvičkovi. Sice se nám to nemusí líbit, ale máme u nás menšiny, které mají mnohaleté zkušenosti s rozvracením národů a států a je potřeba to vzít na vědomí.

jansky

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x