19.2.2018
Kategorie: Společnost

Mladí vládní radové & staří kontrarevolucionáři

Sdílejte článek:

TGM

Ta stádnost části dnešní mládeže není v podstatě nic nového. Touha po kariéře je prostě velká a mají svou představu, že jim EU zaručí to vytoužené „La dolce vita.“

Touha po kariéře není špatná věc, nicméně podmínky jsou už dávno zničeny a pokřiveny, individualita potlačována a přednost má tupé kývání a lokajství.

Část z nich z toho vyroste, tak jako 15 letí členové Hitlerjugend bránící ulice Berlína, když se dostali pod palbu Rudé armády a následně byli znásilněni, poníženi a přežili jen tak tak. Bylo to drsné procitnutí ze sna.

To svazáci z 50 let, kde šlo také o kariéru, z toho v některých případech vyrostli včas, ale jiní zůstávají na svých pozicích dosud. Třeba Anička Škrlová – Šabatová, nebo Jiřina Šiklová a jim další podobné.

Dnešní euromládež  ale na rozdíl od těch dřívějších generací nemá ucelené vzdělání. Nevědí nic o historii, melou fráze a tváří se důležitě. Za rodiče, kteří žijí v paneláku a něco o životě vědí, se stydí a po kavárnách na ně nadávají, myslíce si, že se tím z nich stanou “elity.“ Nechápou, že nikdy nebudou patřit mezi ty “nahoře”, budou jim jen sloužit a až se to jednou celé zhroutí, budou odepsaní. Buď je znásilní islám, a to doslova do písmene, nebo si to s nimi vyřídí ti, kterýma celou dobu pohrdají.

Líto mě jich ale není. Nejsem sice nějak postarší, ale za svůj skoro 40 letý život, jsem se nepotkal s takovou absolutní arogancí a ubožáctvím, jaké dnes vidím u euromládeže. Když byl za mého mládí někde nějakej snaživej udavač a myšlením svazák, tak jsme si z něj dělali všichni srandu a opovrhovali jsme jím. Dnes to je přednost, co otevírá dveře. Ovšem všeho do času!

Goethe by se nestačil divit, protože jeho citát, byl jasný. Mládí prostě útočí na establishment a ve stáří se establishmentem stává, tak to prostě je normální. To co předvádí euromládež, která má establishment za dobro, to je prostě neuvěřitelný nonsens.

Autor: TGM

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x