8.1.2016
Kategorie: Společnost

USA, Rusko? Kterému análu dáváte přednost vy?

Sdílejte článek:

DEXEMPO 08|01|2016

Hodně se na stránkách Pravého prostoru řeší, pro mě naprosto nepochopitelně, vztah pidizemičky Česka k mezinárodním mocnostem Ruska a USA. Zas a znova pročítám články, které zcela nekriticky adorují jednoho nebo druhého a oba tábory nám nezakrytě líčí, jaký ráj nastane, když strčíme hlavu do prdele tohoto mocipána či druhého.

Ne vážení, hlava zastrčená do análu není moje představa důstojného bytí. Věřte tomu, že svobodný člověk nemá zapotřebí lézt do prdele nikomu. Momentálně máme hlavu hluboko vraženou do prdelí dvou – bruselské a zároveň americké. Tento anální alpinismus nám přinesl neomarxismus se vším, co k tomu patří a snědé vetřelce za hranicemi jako bonus. Vlezdoprdelismus let minulých ani nemusím jistě připomínat. Jasně, Rusko není SSSR, ale stejně jako my jde o postbolševickou zemi a její jediné plus je, že momentálně odmítají neomarxismus, ale ruku na srdce, stačí to?

Já si představuji, že naše zem půjde svojí vlastní cestou. Cestou spolupráce s každým, kdo o spolupráci projeví zájem. Proč ne s Ruskem, proč ne s USA, ano, ale hrdě, jako rovný s rovným, jako dodavatel a zákazník.

Jedna zem, která jde cestou spolupráce a prosperity, se jmenuje Švýcarsko. Ta nám může být jistým vzorem, takže proč by to nemohlo jít i u nás? V první řadě by to ovšem znamenalo přestat strkat hlavy do prdelí každému, kdo ji na nás vystrčí. Dokud se budeme nacházet na v tak nedůstojném místě, jako prdel bezesporu je, nikam se nehneme a vnímat nás budou jen jako lejno napořád.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x