14.12.2015
Kategorie: Společnost

Chudák pan poslanec Ransdorf

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA 14|12|2015

Člověk by i slzičku zamáčkl, jak dojemné je konání pana poslance. Chtěl jen pomoci a takhle dopadl, chudák.

Myslel to dobře. Je takový lidumil. Dopadlo to špatně. Dle poslancovy verze za to nejdříve mohl někdo. Kdo, nespecifikoval. V pondělí: „Mám velmi nepříjemný pocit, že celá kauza může souhlasit s mým odporem k politice špiček Evropské unie a této strany ve věci imigrace, Sýrie a Ukrajiny. V ČR mi mnozí ani nemohou zapomenout můj odpor k takzvaným církevním restitucím. Důvodů k provokaci na mne je celá řada.“  Takže tu máme EU a ČR.

Podle další verze za to může samotná jeho rodná strana: „Já dlouhodobě kritizuji to, že nedostatečně hájíme zájmy lidí. Nejsem z tohoto důvodu ve straně některými politiky oblíben. Z uvedeného důvodu mne dala strana až na 4. místo kandidátky, když samy špičky KSČM uváděly, že je reálný výsledek dva až tři europoslanci.“

No a nyní se vytasil s tím, že jde o hon novinářů na jeho osobu.

Především je zajímavé, že všichni tito lidé mají dlouhé prsty, které sahají až do Švýcarska. Nejdříve ovlivnili recepční, aby zavolala ochranku, potom přesvědčili ochranku, aby zavolala policii, dokonce i u policie mají své kontakty, neboť došlo k zatčení. A představte si to sáhodlouhé spiknutí, které sahá až ke švýcarskému státnímu návladnímu, který ho obvinil. Strašné. Ta konspirace! Ti Švýcaři se z toho musí zhroutit, když se dozvěděli, že jsou takhle ovládání nejen Evropskou Unií, ale i komunisty a novináři z ČR!

Tohle nakonec může skončit pouze jedním způsobem – pana poslance zavřou. Je jen otázkou, jestli do vězení, nebo do blázince.

ZDROJ: Tomáš Flaška

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x