25.10.2023
Kategorie: Ze světa

Až se k nám právo vrátí?

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Washington Post přišel se zjištěním, že za vraždou ruské novinářky Darji Duginové, stála ukrajinská tajná služba SBU a že to přiznali v rozhovorech sami ukrajinští představitelé.
Pro úplnost připomenu, že vloni označovala ukrajinská oficiální místa obvinění z přípravy tohoto odporného činu za “směšnou fikci ruské propagandy”.

Jako obvykle se tato “dezinformace” stala zhruba po roce skutečností. Aneb zase jsme my dezoláti měli pravdu.

Coby advokát dodávám, že úmyslný útok na civilní obyvatele je v mezinárodním právu obecně považován za akt terorismu. Pokud je tento útok veden proti novináři či spisovateli (např. Salman Rushdi), bývá slušností jej tvrdě odsoudit a pohnat pachatele k odpovědnosti před Mezinárodním soudním tribunálem v Haagu.

Tam měl stát Zelensky už dávno. Jeho nominace na Nobelovu cenu míru vypadá nyní ve světle tohoto zjištění jako velmi nepovedený vtip.

Dodnes mám uložené screenshoty mnoha různých postav české fanaticky proukrajinské scény, který tento teroristický čin buď otevřeně schvalovaly, či (jako například Jana Černochová) vyjadřovaly “nelítost”.

A tak je ten pravý čas je v po tomto článku renomovaného zahraničního média, jenž byl převzat i naším mainstreamem, vytáhnout ze šuplíku, oprášit a zaslat jako přílohu k trestnímu oznámení pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu Podpora a propagace terorismu dle ustanovení §312e trestního zákoníku, kde je sazba odnětí svobody 2-10 let.

Uvidíme, jestli to příslušné orgány činné v trestním řízení myslí s návratem našeho právního systému k principům rovnosti před zákonem vážně.

Třeba motyka vystřelí i tentokrát.

A když ne, tak to alespoň budeme mít připraveno v šuplíku na dobu, až se k nám právo vrátí.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x