8.10.2023
Kategorie: Ze světa

Má je pomsta i odplata …

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Má je pomsta i odplata, přijde včas a jejich noha zakolísá, den jejich běd se blíží, řítí se na ně, co je jim uchystáno (Deuteronomium 32:35)


Očekávám sankce na stát Palestina. Zastavení veškerých plateb ze strany EU, která ročně činí několik stovek miliónů Euro. Taktéž očekávám zavření palestinské ambasády v Praze, nasvícené Eiffelovy věže v barvách modré a bílé.

Ne, nestane se to.

Přestože jako Covid ze stránek novin vymazala Ukrajina, tak přesto, že teď Ukrajinu vymazal Hamas, tak v případě Izraele budou odsouzení akcí Hamasu trvat jen do doby, než dojde k civilním obětem na straně palestinských Arabů. Pak se bude mluvit o brutalitě Izraele, mrtvých dětech, budou demonstrace proti Izraeli. Progresivisté na Západě se o to postarají. Stejně jako palestinské lži z pověstného Pallywoodu. Palestinci a evropská levice v tom mají praxi. Jen si vzpomeňte na případ al-Durrah, který vedl k druhé intifádě.

Nepochopím jednu věc, že v naší vládě sedí zástupci strany (Piráti), jejíž členové otevřeně podporují palestinské teroristy. Nepochopím, že v Evropském parlamentu za potlesku vystoupila palestinská teroristka Leila Chalid. Co na to dnes podporovatel palestinských teroristů Lipánek? Což byl jeden z důvodů, proč Miloš Zeman měl s Lipánkem problém a nechtěl ho kvůli tomu jmenovat.

Je ostudou České republiky, že zde máme ambasádu neexistujícího státu Palestina. Je ostudou, že ministr zahraničí je propalestinský příznivec.

Palestinské Araby nemají rádi ani v arabských zemích. V Jordánsku 1970 rozpoutali válku a pokusili se zavraždit krále Husajna. V Libanonu 1982 zavraždili prezidenta Bašíra Džamáíla a rozpoutali občanskou válku. Během napadení Kuvajtu Irákem v Kuvajtu vraždili kuvajtské občany, rabovali v ulicích.

To bylo křiku, když křesťanská falanga vyčistila tábory Sabru a Šatílu. To, že v těchto táborech byly nalezeny tisíce samopalů, že z těchto táborů palestinští Arabové podnikali výpravy, při kterých masakrovali křesťanské vesnice v Libanonu, to už pro různé aktivisty nebylo zajímavé. Za to obvinili Izrael, že jeho vojska tomu přihlížela. No a co asi měla dělat? Copak vy také říkáte sousedům, jak mají uklízet svůj dům?

Chápu, že mnozí evropští „myslitelé“ by očekávali, že po útocích Hamasu vyjde premiér Izraele směrem k teroristům a ponese velkou kytici se slovy „My víme, že islám je mír a omlouváme se, že jsme to nechápali, tady máte klíče od Knesetu, naše ženy, děti a Korán, ručně vázaný v kůži Židů z kmene Banu Kurajza zavražděných Mohamedem. „á iláha illalláh, Muhammadun rasúlulláh“

Pravdu však měla Golda Meir, když řekla „Míru s Araby se dočkáme, až budou více milovat své děti, než nás nenávidět“ Měla pravdu! Která židovská matka by byla hrdá, kdyby její dítě navlékli do vesty plné výbušnin a poslali na palestinský checkpoint se tam odbouchnout? Palestinské matky však hrdé byly.

Nebrečely nad ztrátou života svých dětí, ale brečely radostí nad tím, že jejich dítě dalo dárek Alláhovi. Alláh je v tomto případě biblický Molech, který vyžadoval lidské oběti, zvláště pak děti.

Jak chcete jednat s lidmi, kteří si neváží svých životů, a ani životů svých dětí?

Jednal bych s nimi jako Golda Meier po masakru izraelských sportovců na Olympiádě v Mnichově v roce 1972. Stejně jako za vším byly i zde palestinští Arabové. Není radikální a umírněný palestinský Arab. Je jen palestinský Arab. To ostatní je jen hra na hodného a zlého policistu. Hra pro slaboduché levicové Evropany, jako je například Lipánek a jeho parta huličů trávy.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x