23.4.2023
Kategorie: Ekonomika

Nepečeme z ukrajinského obilí

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Nepečeme z ukrajinského obilí.

Tohle libtardům stačí na obvinění z kolaborace. Tohle stačí na to, aby se z vás stal nepřítel číslo jedna. Tohle stačí, aby vám vyhrožovali smrtí. Tohle stačí, aby místní starosta lajkoval i ty nejhnusnější nadávky a urážky a považoval je za normální. Tohle stačí, aby vám v noci telefonovali, vyhrožovali, aby vás ponižovali… vlastně už chyběl jen nějaký malý pochodňový průvod a progromíček, který by nepřátele třetí ří… nepřátele demokracie definitivně potřel.

Nepečeme z ukrajinského obilí…

Co na tom, že ministři ze zemí okolo nás říkají vlastně to samé. Nebudeme brát ukrajinské obilí. Dokonce i největší rusobijci Poláci to říkají. Ale libtardů je předběžná opatrnost znakem kolaborace. Stejně jako snaha o svobodu slova, protože by se sem nedej Bože mohl dostat i nějaký ruský hlas.

Nepečeme z ukrajinského obilí…

Není tam ani kousek politiky. Jen informace pro zákazníky… zhruba totéž, co musí být na každé etiketě a běda, pokud to tam není. Pokud obchodní inspekce zjistí, že neuvádíte všechny informace pro zákazníky, tak vám dají hodně mastnou pokutu. Jak je to dávno, co se v televizi tetelili různí sdruženáři na ochranu spotřebitele, že zákazník má právo na informace?

Tak co libtardi? Cítíte se dobře? Jak jste to nandali jedné ženské, která si vypiplala malou pekárnu? Takhle jste to chtěli? A když jste pak odešli od svého počítače, poté, co jste ještě naposled nablili špínu, šli jste říct své ženě a dětem, jak jste hrdinně bránili svobodu slova a demokracii? Půjdete v pondělí do práce a budete s hrdostí vyprávět korporátním kolegům, že jste celý víkend bránili nejvyšší evropské hodnoty pomocí nadávek na twitteru? Půjdete říct šéfovi, že jste v noci volali do Krnova, popustili jste si uzdu a bránili jste demokracii sprostým řvaním a SMSkami?

Tohle má být totiž ten budoucí svět Západu. Svět, kde David Svoboda dostane tavbu za pár vět. Kde pekařka Pernická dostane kouř za informaci pro zákazníky. Kde nasadí psí hlavu každému, kdo si dovolí mít názor. Kde to dokonce spontánně organizují, aby byli ještě hnusnější a mělo to větší účinek.

A bohužel je to svět, kde tomu policie bude nečinně přihlížet a prokurátoři se budou dívat jinam. Je to svět, kde nikdy nevíte, jestli jste neřekli něco špatně. Je to svět, kde budeme všichni jednou nohou v kriminále. Svět dvojích metrů, svět kde lepšolidi mohou všechno a ostatní mohou držet hubu. Svět, ve kterém pro evropské hodnoty není žádná naše oběť dost velká. Svět ve kterém stačí napsat že nepečeme z ukrajinského obilí a zkoušejí vás lidsky i profesně zlikvidovat.

S paní Pernickou jsem se včera spojil. Je to statečná ženská a něco vydrží. Ale pojďme jí ukázat, že těch řvoucích libtadrů není zase tolik. Pojďme jí ukázat, že nás je víc a že se za svoje lidi bijeme. Zde je odkaz na její podnik. Má tam telefon i mail. Zahlťte ji slovy podpory. Ať ví, že těch šmejdů je jen pár. Ať ví, že tváří v tvář nikdy nepřijdou. Ať ví, že jsou zalezlí v kancelářích, tam se plácají po ramenou, ale soupeřů se bojí tak moc, že ani na jejich domácí půdě si netroufnou. Viď, Bartkovský… ! Jen budou z bezpečné anonymity házet špínu. Ať ví, že v této republice existují i normální lidi.

Jindra Rajchl v pátek říkal, že další demonstrace bude až po jednání s odbory a dalšími subjekty. Až se tam v Praze sejdeme všichni. A já říkám, že už nejde o politiku. Buď půjdeme a postavíme se téhle libtardí zvůli, která prorostla do nejvyšších pater a nebo se budeme nimrat v podružnostech. Buď se postavíme tomu, aby uječení mileniálové ničili dle své libovůle poctivé občany, kteří neudělali nic protizákonného a většinou svými výroky ani nic nemysleli… a nebo nás zničí jednoho po druhém, zatímco budeme pitvat projevy lídrů, jestli v nich necítíme pach síry.

Na dnešním příkladu můžete vidět, kdo je náš skutečný nepřítel. Zvůle malé, ale hlasité skupiny. Zvůle těch, kteří si osobují právo nás mistrovat a poučovat o tom, co je pro nás dobré. Zvůle těch, kteří se chovají revolučně nikoliv vůči vládě, ale vůči obyčejným lidem. Zvůle těch, kteří pohrdají touto zemí, pohrdají těmi, co skutečně pracují. Zvůle těch, kteří si myslí, že všechno mohou a vždycky jim to projde.

Všichni ostatní jsou naši dočasní nebo trvalí spojenci. Jasné?

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
125 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x