6.3.2023
Kategorie: Společnost

Prolomení velkého covidového mlčení

Sdílejte článek:

SOSP

V poslední únorový den proběhla v Domě techniků tisková konference „Velké covidové mlčení“ pořádána Iniciativou 21 – společenstvím lékařů, psychologů, právníků a dalších odborníků, kteří nesouhlasí s mocenským přístupem státu k nemoci covid-19.

Jednotlivá vystoupení zkušených profesionálů reprezentujících oblasti medicíny, duševního zdraví, školství, vědy, práva, médií, internetu, ekonomiky a podnikatelské sféry prolomila mlčení o covidové krizi a nastínila komplexní obraz jejich vážných dopadů.

Mezi nimi vystoupila i provozní manažerka SOSP, Gabriela Sedláčková, která promluvila za oblast omezování svobody projevu na sociálních sítích v době covidové.

„Odprezentovala jsem několik konkrétních cenzurních zásahů, které měly ilustrovat časté blokace v kategorii zdraví a medicína, s nimiž se setkáváme od jara 2020. Zajímavostí je, že blokace příspěvků či profilů na dané téma nám občané reportují doposud. Nejde tedy o trendovou věc, u které by blokace ze strany sociálních sítí přestaly se skončením Covidu a zájmu o něj. Očividně jsou algoritmy stále nastaveny na potlačování určitých informací. Počet smazaných příspěvků v souvislosti s tématem Covidu a očkování v našem sběru případů neustále narůstá.“

Videozáznam celé konference naleznete zde.

SOSP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x