14.9.2022
Kategorie: Společnost

Kalousek a argumentační faul

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Tak pokud ještě někdo pochyboval, zda má 28.9. dorazit na Václavské náměstí, tak teď už myslím váhat nebude.

Hned včera, kdy vláda oznámila zastropování cen elektřiny a plynu (což přirovnávám k situaci, kdy řezník vede býka na porážku, býk to pozná a začne se cukat a snaží se vytrhnout a utéct, tak mu řezník píchne zklidňovačku, aby se tolik necukal a poslušně pokračoval v cestě na jatka), tak jsem hned napsal článek na Parlamentní listy, kde jsem uvedl, že bude tento krok zneužit k prohlášení, že „poté, co vláda přišla s řešením krize půjdou protestovat už jen proruští trollové“. Splnilo se to ještě tentýž den večer.

A k tomuto argumentačnímu faulu se nesnížil nikdo jiný, než kariérní alkoholik a člověk, jenž naši zem poškodil tak, jak málokdo jiný, guru TOP 09 a autor myšlenky koalice SPOLU, Miroslav Kalousek.

Jsem pevně přesvědčen, že po jeho ignorantském a urážlivém prohlášení vůči našim spoluobčanům, kteří demonstrovali na Václavském náměstí, či nás podporovali u svých monitorů, máme o extra motivaci postaráno.

Pojďme panu Kalouskovi vyslat jasný vzkaz, že je jako obvykle zcela mimo realitu. Že v naší zemi nikdo za Putina a za Rusko nedemonstruje. Že na ta náměstí chodíme pouze proto, že nám vládne banda neschopných lhářů a proto, že milujeme naši zem a nechceme ji předat svým dětem v naprosto zdecimovaném stavu.

Věřte mi, že já za sebe to panu Kalouskovi vzkážu velmi jasně, adresně a z plných plic. Aby nás tady kádroval člověk, jenž by v normální společnosti mohl chodit jedině kanály, tak to si opravdu říká o velmi ostrou reakci. A já vám garantuji, že ji ode mě pan Kalousek dočká.

18.9. ve 14.00 Plzeň
28.9. ve 14.00 Václavák

 

Jindřich Rajchl

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (59 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)