28.4.2022
Kategorie: Společnost

Na Kavčích horách ale zřejmě žijí v představě, že vedoucí úlohu KSČ nahradila vedoucí úloha České televize

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

Prosím, seznamte se! Toto jsou dva zdaleka nejvýznamnější politici České republiky. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda STAN Vít Rakušan. Z čeho tak soudím? Z jejich dennodenního výskytu na obrazovce České televize. Nemine den, aby právě tyto dvě osoby cokoli nekomentovaly, nevyskytovaly se v reportážních příspěvcích, nebyly zvány do studia.

Pokud by vás snad zajímalo, proč to tak je a moje odpověď by měla vycházet z objektivních skutečností, musel bych odpovědět, že opravdu nevím. Pekarová Adamová i Rakušan totiž ve sněmovně reprezentují dva nejmenší poslanecké kluby. TOP 09 má sedm poslanců, STAN šest.

Proč tedy Česká televize právě tyhle dva den co den fedruje na televizní obrazovku? Na to by spíš měl odpovědět někdo z managementu České televize. Veřejnoprávní televize se tím totiž zpronevěřuje svému zákonnému zadání, že její informace mají být objektivní, vyvážené a všestranné.

Na Kavčích horách ale zřejmě žijí v představě, že vedoucí úlohu KSČ nahradila vedoucí úloha České televize, takže právě oni a jen oni, rozuměj hoši a děvčata z Kavčích hor plus hoši a děvčata, co s nimi mluví, jsou oprávněni (de)formovat českou politickou scénu dle vlastních představ.

Té jejich touze rozumím. Jediné, co ale nechápu, je, proč jim to my ostatní máme povinným televizním výpalným platit.

 

Petr Štěpánek

Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)