1.1.2022
Kategorie: Politika

V novém roku do útoku

Sdílejte článek:

ŠIMON MIČA

MICAKrátké shrnutí událostí uplynulého roku a nastínění událostí roku následujícího. Národní konzervativce čekají mnohé výzvy a boj s globalisty bude gradovat.

Uplynulý rok 2021 nebyl pro národní konzervativce úplně nejlepší. V Americe se prezidentského úřadu ujal Joe Biden. V nizozemských volbách už počtvrté zvítězil liberál Mark Rutte. Volby u našeho německého souseda dopadly vítězstvím socialistů a následném sestavení „semaforové“ vlády socialistů, zelených a liberálů. Pánbůh s námi. U nás volby dopadly také neslavně. Rakouský kancléř Kurz byl sesazen a v Maďarsku se podařilo sestavit koalici šesti stran, která se bude příští rok snažit sesadit Viktora Orbána.

Co z toho plyne? Globalisté se zkrátka museli spojit, aby zabránili, alespoň dle jejich výkladu, nástupu krajně pravicových stran v Evropě a na Západě vůbec. V Americe muselo dojít k falšování hlasů. V Nizozemsku byl Geert Wilders, jak už je tamní tradicí, odstaven. Německo je tak zabetonované, že Alternativa pro Německo měla naprosto mizivé šance. U nás se volby proměnily v referendum o Andreji Babišovi, z něhož muselo dojít ke spojení pěti stran a všech mainstreamových médií, aby ho svrhly z trůnu. V Rakousku bylo od parlamentních voleb 2017 jasné, že protiimigrační Kurz nemůže vládnout v koalici se Svobodnými. Nejprve byli tedy lživou kampaní odstaveni Svobodní, pak byl Sebastian Kurz donucen na základě jakési pseudokauzy odejít z čela vlády. V Maďarsku muselo dojít ke spojení alespoň šesti stran, aby měly hypotetickou šanci porazit Orbána.

Rok 2022 bude pokračováním bojů mezi národními konzervativci a globalisty. Kromě již výše zmíněných maďarských voleb, budou ostře sledovány prezidentské volby v zemi galského kohouta. Emmanuel Macron se bude snažit si zajistit další pětileté funkční období. Jeho situace ale bude extrémně složitá. Francie se nenachází v lepším stavu, než v jakém ji před pěti lety přebíral. Naopak. Ekonomicky je na tom Francie hůř. Nezaměstnanost je sice o něco nižší, ale nová pracovní místa nevznikají. Inflace roste. Francouzský státní dluh se zvedl z 98 % k HDP oproti roku 2019 na současných 118 %. Ekonomika podle odhadů poroste o 6 %, to je ale v porovnání s rokem 2020, kdy naopak klesla o 7,9 %, a to v důsledku covidové pandemie. Migrační vlna neustává, ve Francií je na 500 čtvrtí, kde žijí miliony občanů pod islamistickým právem. Macronovi se rýsuje zdatný soupeř v podobě razantního novináře Érica Zemmoura. Syn berberských Židů z Alžírska, který je známý svou ostrou kritikou islámu, začal Macronovi v posledních průzkumech šlapat na paty. Otázka je, jestli dokáže uspět. Globalisté ucítili nebezpečí a začali se proti němu spojovat. Republikáni, kteří si říkají konzervativní pravice, namísto podpory Zemmoura přišli se svou vlastní kandidátkou Valérii Pécresseovou. V případě že zvítězí, tak to bude Macron v sukni. Je to jen další loutka v rukou globální vlády progresivistů a neomarxistů. Ostatně její výrok, že je z jedné třetiny Thatcherová a ze dvou třetin Merkelová, hovoří za vše. Viktor Orbán se bude nacházet v podobné pozici jako Zemmour. S tím rozdílem, že on je u moci už 12 let a už 12 let šlape na krk neomarxistům ve své zemi. Správně totiž pochopil, že vyhrát volby v dnešní době nestačí. Je potřeba, aby konzervatismus pronikl do vysokých škol, think tanků, do školství a veřejnoprávních médií vůbec. Pokud se totiž nějakému národnímu konzervativci podaří vyhrát volby, tak se rozjede sluníčkářská mašinérie proti němu. Média začnou okamžitě nekriticky hodnotit každý jeho krok, opoziční politici budou zuřivě horovat za jeho odstoupení. Donald Trump čelil čtyři roky takové mediální masáži, že si to neumíme představit. Globalisté si to nakonec museli pojistit podvody s korespondenčními hlasy. Předpokládaný ráj ale po Trumpovi nenastal. Joe Biden se nachází ve velmi prekérní situaci, kdy ho na jedné straně drtí ekonomické problémy, na straně druhé covid. V nadcházejícím roce se v USA konají tzv. midterm elections, to znamená volby do Sněmovny reprezentantů a Senátu, které se konají v polovině mandátu prezidentské funkce. S demokraty to vypadá velmi špatně a zdá se, že přijdou o většinu v obou komorách. To by znamenalo svázané ruce pro Bidena. Pro americké republikány jenom dobře.

Křišťálovou kouli nemám, a proto nemohu předpovídat, jak dopadne následující rok 2022 z politického hlediska. Má výzva ale zní takto: Pojďme do útoku! Národní konzervativci, ať už pravicoví, nebo levicoví by se měli spojit a pokusit se porazit globální elitu. Orbáne, Zemmoure, republikáni v Americe, opřete se do toho. Ať je rok 2022 ve všech ohledech lepší než ten předchozí.

Hodně sil a zdraví do nového roku!!!

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...