28.2.2015
Kategorie: Společnost

Think tank “Evropské hodnoty”: Novodobý SSM EU

Sdílejte článek:

JAKUB JÁNSKÝ 28|02|2015

Jsou dobří, ti kluci kolem pana Jakuba Jandy. Kam se na ně hrabou tajné služby USA, jednotlivých evropských zemí a všech “nepřátel” Putina, Moskvy a Ruska především. Ani ty vojenské špionážní satelity za miliardy dolarů nedokáží odhalit to, co zvládne “ťik ťak” plný evropských hodnot.

Jo, ruská propaganda je sviňa. Musíme se pro tí ní bránit, to bezesporu. Ale je to nutné vlastní hloupostí? Já jsem také rád, že jsem Evropan. Ale že bych kvůli tomu musel popřít základy lidské inteligence, to snad nemusím. A nikdy muset nebudu.

janda

Abych formou socialistického svazu mládeže (tak lze název think tank přeložit do jazyka českého), přesvědčoval lidi, že Rusáci se nechali na tolika fotografiích z Ukrajiny nachytat a NATO ani tajné služby západních států toto nerozmázly, tak to je úlet.

Úplně si dokáži přestavit tyto “mládežníky”, jak s písní na rtech budují světlé zítřky. Jak pro svoji pravdu a přesvědčení jsou schopni pro odpírače jejich názorů budovat koncentráky a stavět je po politickém soudu pod šibenici.

Ano, takhle dopadne celá EU a šílený Západ. Jako jedna socialistická kobka za dráty vlastních omezení, zákazů a teroru proti svobodě jednotlivce.

Tak ať žijí a budují šťastnou budoucnost….think a tank….Však ony jim davy uvěří a aj tleskat budou.

ZDROJ: Jakub Jánský

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x