19.2.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Jakou květinu k narozeninám?

Sdílejte článek:

Oblíbené květiny k narozeninám

Jedna hlavní společná věc na narozeninách je ta, že je má opravdu každý! A to, ať už je slaví, nebo ne. Darování nebo zasílání květin k narozeninám je stále jeden z nejtradičnějších a nejoblíbenějších způsobů, jak dát někomu najevo, že na něj myslíte, a hlavně že jste na jeho významný den nezapomněli! Co se týče narozenin a narozeninových květin, na věku opravdu nezáleží. Starší ročníky ocení myšlenku a krásu květin, kdežto mladší ročníky v případě zaslání květin nápaditost, barvy a zajímavé květinové kombinace. Pokud se rozhodnete narozeninovou kytici poslat, nikdy nezapomeňte na drobný vzkaz, kde můžete nejen vložit věnování, od koho květina pochází, ale hlavně co se týče narozeninových květin vložit také blahopřání, na to by se u narozeninových květin opravdu nemělo zapomínat! V dnešním článku si představíme několik oblíbených květin, které můžete poslat k narozeninám vašich nejbližších.

Růže

Rozhodně není žádným velkým překvapením, že na tomto seznamu najdete růže. Růže nabízí úžasnou rozmanitost nejen v barvách, ale také ve velikostech, které máte k dispozici. Stejně jako vůně, se kterými jsou růže spojeny dělají z těchto řezaných květin kytici v předních příčkách pro mnoho příležitostí, a to nejen pro narozeniny. Menší, čajové růže dokážou vnést eleganci do různých kytic a květinových aranžmá, svým drobným vzhledem dokážou rozzářit každé prázdné místo a vyplnit nechtěný prázdný prostor. Naopak klasické, velké růže si vyberou pozornost v samostatných kyticích, kde je jim věnována veškerá pozornost. Růže patří mezi velmi uznávané květy, proto s nimi nikdy neuděláte chybu. Jediná věc, na kterou je dobré dát si pozor jsou barvy, kdy každá barva je nositelkou odlišné zprávy.

Chryzantémy

Krásné, barevné a veselé květiny jsou taktéž ideální volbou do narozeninové kytice. Jsou k dispozici v široké škále barev a v různých velikostních a druhových provedení, proto je můžete libovolně kombinovat a mixovat, abyste dosáhli vzhledu přesně podle vašich představ. Navíc je můžete také kombinovat s ostatními druhy květin a dosáhnout tak vzhledu přesně podle vašich představ. Chryzantémy jsou navíc opravdu odolné druhy, proto jsou vhodnou volbou podzimních a zimních měsíců.

Macešky

Určité druhy jarních macešek vypadají, jako by jejich jednotlivé okvětní lístky zdobily různé tváře a úsměvy. Právě kvůli jejich různorodým variacím jsou ideální volbou pro narozeninový dárek. Najdete jich hned v několika různých barevných provedení od bílé, žluté, fialové, tedy v samých veselých barvách, které povzbudí oslavencovu náladu a vnesou příjemnou a pozitivní atmosféru do každé místnosti!

Gerbery

Oblíbené, nádherné a vytrvalé gerbery jsou ideálním darem k narozeninám. Květiny s veselým vzhledem připomínající kombinaci letních slunečnic a lučních kopretin jsou skvělou volbou pro narozeninovou kytici! Navíc jsou považovány za šťastné květiny, které vnesou radost do každé narozeninové kytice. A právě štěstí a radost by neměly chybět u žádného narozeninového přání!

Karafiáty

Možná tomu není zrovna tak v našich končinách, ale právě karafiáty patří mezi jedny z nejoblíbenějších řezaných květin na světě! A my se vůbec nedivíme, proč tomu tak je. Jedná se totiž o opravdu nádherné květy se zajímavými okvětními lístky, které navíc najdete v různých krásných barevných kombinacích a díky jejich nenáročným vlastnostem na péči a dlouhou životnost se stávají opravdovými květinovými stálicemi v řezaných květinách. Karafiáty jsou ideální volbou pro jemná květinová aranžmá. Dokážou do každé kytice vnést jemnost.

Tohle je jenom malý zlomek květin, které jsou vhodné jako narozeninové překvapení pro vaše nejbližší. Na našich stránkách Flora online, můžete prozkoumat ještě větší výběr narozeninových kytic, nebo si můžete vytvořit vaši vlastní. Pokud tedy hledáte perfektní dárek k narozeninám, květiny vždy byly a vždy budou tou správnou volbou, která upřímně potěší a dojme každého příjemce. Zkontrolujte narozeninový kalendář a připravte se na nejbližší narozeniny vašich blízkých pomocí květinové inspirace.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x