10.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Pětinu terorismu v EU páchají „uprchlíci“

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

moody-prikrylova8629960_0Podle studie publikované začátkem února 2021 v německém deníku Welt, 19 procent teroristů, kteří během posledních pár let spáchali teroristický útok na území Evropské unie, byli nedávno dorazivší migranti. Podle německého kriminalistického úřadu je toto číslo ještě výrazně vyšší v Německu.

Ukázalo se to během poslední vlny terorismu v EU na podzim 2020, kdy, mimo jiné, ve francouzském Nice byli tři lidé zavražděni Tunisanem, co jen se jen nedávno ilegálně vetřel do Evropy.

Toto číslo je alarmující, a to ještě nemusí odpovídat opravdovému podílu džihádistů mezi lidmi, co přišli hledat ochranu nebo lepší živobytí na starý kontinent. Obzvlášť nebezpečná je tzv. šedá zóna těch, kdo se o status uprchlíka ani nepokusili, nepodali žádost o azyl a rovnou splynuli s podsvětím. O takových Evropa neví ani prd.

Poslední zprávy o hrozbě útoků přicházejí z Francie. Šéf bezpečnosti Bernard Emie tam tvrdí, že džihádisté v Africe plánují teroristické masakry v Evropě. Právě teď, kdy jsou si vědomi toho, že Západ je slabý, sebevražedný, oplývající sebenenávistí a hnijící zevnitř. Vědí, že Evropa má stále roztaženou náruč zástupům migrantů, co se dožadují coby uprchlíci různých výhod a ochrany, a pochopitelně, že drahouškové s bombami, samopaly a noži přijdou jako jedni z nich.

Konkrétně je to Mali, kde jsou velmi čilé buňky Islámského státu a místní pobočky Al-Káidy a kde zároveň Francie má umístěno 5 000 vojáků. Bernard Emie o tamnějším šéfovi IS Adnanovi Al-Sahraouim prohlásil, že jde o krvežíznivého týpka zapojeném v nejhnusnějších zvěrstvech. Jeho džihádisté jsou povětšinou zahraniční bojovníci s původem jiným než přímo z Mali.

Šéf francouzské bezpečnosti dále dodává, že teroristické útoky budou dále růst v oblasti, kam „sahají stíny evropských hranic“, tedy v oblasti východní Afriky, Jemenu a Libye.

Muslimové jsou možná hloupí, stejně jako je hloupý islám samotný. Bylo by ale idiotské myslet si, že právě tak je hloupý islámský džihád. V této oblasti jsou týpci s boulemi na hlavě vynalézaví a jejich velkou výhodou oproti mírumilovné evropské obraně je jejich neomezená krutost, s níž nás vraždí.

Nezisková taxi pořád ještě přivážejí do italských přístavů další nadílky multikulti obohacení a budou to dělat dokud je nezačneme přísně trestat. Na to ovšem není vůle, levicová EU trestá pravicového voliče za jeho názory, ale drahoušci uprchlíci jsou jejími miláčky.

A mezi silnými mladými muži bez větší perspektivy v Evropě jsou rozbuškou mnohem většího násilí a teroru, než jsme měli tu čest vidět.

Je to otázka času.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x