12.1.2021
Kategorie: Společnost

Jak jsem poznal pravdu, tu jednou, pravdivě pravdivou

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyDnešní den byl náročnější, pestrý a nakonec jsem uzřel pravdu. Z našich medií jsem se odpoledne dozvěděl pravdivé informace o tom, jak příznivci Trumpa vzali Kapitol útokem, jak ochranka ohrožená na životě zastřelila v Kapitolu útočící ženu a jak Trump nedoložil ani jeden podvod a ohrozil celosvětový mír.


Tak už by si ta některá lživá pravičácká media mohla v USA dát pokoj a přestat nám ukazovat podvržená videa, na kterých sami policisté a ochranka iniciativně zvou lidi do Kapitolu a otvírají jim zátarasy a doprovází je po objektu. Nebo to podvodné video, které ukazuje, že zastřelená žena nijak neútočila, navíc byla obklopena policisty s útočnými puškami a zlá, nijak ohrožovaná ochranka ji zastřelila skrze zamčené prosklené dveře.

Nebo ten Twitter, který zrušil Trumpovi účet, za to že poslal lidi na kapitol. Na facebooku Trumpa se objevila ve chvíli, kdy se dav tlačil na Kapitol výzva, aby se lidé rozešli domů a poslouchali policii a stráž Kapitolu a nijak na ně neútočili. Přece, jak může takhle Trump lhát, když Twitter a Facebook vědí přesně, co řekl, protože videa s jeho projevem jsou samozřejmě podvrh (v diskusi pod postem).

Stejné je to s tím přehazováním hlasů, opakovaném započítávání hlasů pro Bidena a další. Ta videa, která to mají dokládat jsou jistě falešná, protože na facebooku je u každého příspěvku informace, že sčítání hlasů proběhlo bez závad a volební komise jsou čestné a korespondenční hlasování znemožňuje jakýkoli podvod.

Ještě k v Kapitolu přes sklo zastřelené Ashli Babbittová. Sice naše media chybně ukázala, že ta žena ve chvíli střelby ochranky nelezla přes žádný zátaras ale stála přede dveřmi, ale jistě útok chystala. Nikde kolem ní nejsou žádní policisté. Policisty s útočnými puškami samozřejmě přimalovali do videa trumpovci, protože kdyby tam ti policisté byli, ochranka by nemusela střílet přes zavřené dveře.

Ostatně, pravdu známe díky naší perfektně informované a objektivní České televizi, takže nás nějaký zlý, nebezpeční imperialistický pravičák nemůže obalamutit. To poznání pravdy mě tak vysílilo, že jsem si před odpolední prací musel udělat kafe. Přece nám nebude ČT lhát, když ji všichni platíme. Kdyby ČT lhala, tak bychom ji přece neplatili.

Tak, snad jste měli také fajn den plný poznání. A neberte vše moc vážně, zejména tenhle post.

Mějte se fajn. Ale je mi z toho, co se děje a toho, co se dít bude smutno…

  • Michal Malý, fb
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x