8.1.2021
Kategorie: Společnost

Zablokovat účet hlavě státu s odůvodněním, že nepíše to co vy jste označili jako firma za jedinou možnou pravdu, je prostě NEPŘÍPUSTNÉ!

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

Mrzí mě, že většině lidí asi nedojde, jak je toto zásadní zásah do svobody a demokracie a že to právě definovalo novou dobu, která nastává. Můžeme si o Trumpovi myslet co chceme, ale je to legitimně zvolený prezident, který má výtky vůči legitimitě voleb.

Sociální média mají nechat lidi psát, informovat a diskutovat, nikoliv vytvářet svou vlastní politiku a realitu. Zablokovat účet hlavě státu s odůvodněním, že nepíše to co vy jste označili jako firma za jedinou možnou pravdu, je prostě NEPŘÍPUSTNÉ!
 .
Pokud USA proti těmto firmám nezakročí tak jsme právě svědky toho, jak Facebook a Twitter přebírají vládu nad viděním světa, jelikož pokud jim projde blokace prezidenta USA, už jim projde úplně vše a nikdo je nezastaví.
 .
Neoliberální svět mlčí, jelikož zde došlo k poškození toho správného člověka, který má ty zlé názory, ovšem když by tato média shledala, že volby v USA nelze považovat za úplně legitimní a došlo by k blokaci Bidena, už by se všude volalo po zašlapání Facebooku a Twitteru do země, protože si dovolují moc.
 .
Za sebe říkám, že toto je NEPŘÍPUSTNÝ zásah do DEMOKRATICKÉHO ZŘÍZENÍ STÁTU. Nadnárodní korporace se stávají novou světovou šlechtou, která je více než státy a vlády. Díky penězům mají moc, protože si za peníze kupují politiky a celé strany, které pak lobují za jejich zájmy.
 
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x