21.9.2020
Kategorie: Společnost

Covid 2017?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPokud si myslíte, že jde o novou modifikaci dnešního strašáku, mýlíte se. Už na jaře letošního roku jsme zpochybňovali Wu-chan jakožto místo, kde se nějakým způsobem poprvé objevil koronavirus. Psali jsme o dvou českých sportovcích, kteří si jej přivezli již na začátku podzimu roku 2019 ze závodů uskutečněných ve Spojených státech. Vzhledem k tomu, že jde o velmi citlivé téma, záměrně nebyla uvedena ani disciplína a ani jména, přestože je známe. Krevní testy provedené v zahraničí v lednu 2020 u obou prokázaly přítomné protilátky odpovídající dobou vzniku právě potížím na uvedených závodech. Jenže ono je vše ještě trochu jinak.

Období, kdy se covid-19 objevil na scéně, je dle všech indicií mnohem starší. Shodou okolností totiž unikly nedopatřením záznamy, respektive účetní uzávěrky Světové banky, ve kterých se již v roce 2017 objevily zmínky v informační databázi o nákupech testů na Covid-19 jednotlivými vládami zemí, které byly touto bankou financovány. Tyto testovací sady ve velkém množství byly označeny přímo tímto názvem. Poté, co se informace o tomto dostala ven, došlo k okamžité reakci a bylo přepsáno účetnictví banky a covidové testy byly přejmenovány na zdravotnické testovací sady PCR. Naštěstí pozdě, protože díky celním deklaracím došlo k zajištění informací o nákupech sad proběhlých v období let 2017 a 2018. Deklarace byly postupně smazány. Zároveň byl zrušen informační web světové banky, na kterém veškeré tyto informace byly a o pomoc požádán mediální dům Reuters, který měl uvést vše do pořádku na publicistickém jevišti. Což také udělal a jakékoliv zmínky o této události a ,,nedopatření‘‘ označil za fake news. Jako vždy, když se objeví informace jdou v rozporu s představami vrcholných politiků a byznysmenů s budoucností lidstva.

Aby vše bylo ještě složitější, některé testy používané u nás od jara 2020 i ve státních nemocnicích měly na obalu pod čárovým kódem datum výroby v roce 2019. Pokud se tedy ptáte, jak je vše toto možné, odpovědí je uznání pravděpodobnosti zneužití nynější světové populace k něčemu, co možná přesahuje naše představy. Investormi Světové banky jsou opět nám známá jména. Najdete tam zase Gatese i Rothschieldy. Tedy mimo jiné. Zní to nesmírně konspiračně, ale pokud se už v roce 2017 prodávaly testovací sady na covid-19, jak stará je jeho skutečná historie a plán na jeho zneužití? Odkdy se připravuje a k čemu slouží tento nástroj?

Orgány v Evropské unii prosazují okamžité očkování, i když vakcína proti koronaviru ještě není na trhu. To neznamená, že není vyvinuta, byť zjevná je absence doby potřebné k jejímu testování. To jsou politici z nějaké příčiny ochotni přehlížet. Zároveň rostou čísla, která mají vytvářet zdání, že přišla druhá vlna, která bude podstatně razantnější, než byla první. Množství nakažených je záměrně navyšován způsoby, které nemají logiku. Za infikované jsou označeni i ti, kteří se odmítají nechat testovat. Vzhledem k tomu, že vláda, Prymula a pár dalších věděli už v létě, že se to stane, je pravděpodobné, že vše běží podle plánu. Navíc existují různá individua typu Flégr, která svou vlastní hloupostí (ano, je to profesor) a krátkozrakostí nejsou schopni pochopit rozsah toho, co se děje. Takže když to shrneme. Světem putuje vir podobný v mnohém tomu klasickému chřipkovému. Není na něj žádný speciální lék, není extrémně nebezpečný. Test na něj existuje podstatně déle, než je světově známý důvod testování. Kde vir a test vzniknuly, to ví jen vybraní, nicméně se zdá, že v amerických laboratořích.

O vakcíně se tvrdí, že se údajně připravuje, nicméně se zdá, že už bude. Mezitím byly podlomeny ekonomiky států, elity testují, kam až se dá zajít v represi obyvatelstva ve jménu jeho ochrany. Austrálie ukazuje, že to lze na doraz, situace tam připomíná stanné právo. Němci vyhrožují odebíráním dětí rebelům, zatýká se, pokutuje, policisté mlátí lidi používající místo roušek mozek. Evropská komise kuje železo, dokud je žhavé. Bez ohledu na covid Leyenová usilovně pracuje na přitvrzení podmínek pro spuštění Zeleného údělu. Připravuje změny v migrační politice znamenající totální podvolení se národních vlád diktátu Bruselu. V USA se ke covidu přidalo hnutí Black Lives Matter, které ve spolupráci s Antifou vytváří nepokoje po celé zemi. S podporou Demokratů stojících proti Trumpovi.

Celý svět je totálně rozbitý. Přidejme Bělorusko, obchodní tahanice mezi Čínou a USA a plno dalších událostí. Řada z nich jsou zastírací manévry, jiné slouží jako nástroje. Ale k čemu? Co je natolik silné, aby se rozehrála tak vysoká hra, ve které bude plno nešťastných, mrtvých a živořících lidí? A co když se lidstvo vzepře elitám a covid začne ignorovat? Co dalšího je v laboratořích připraveno, když už i samotná WHO varuje před další pandemií, o níž ví, že zabije 30% lidí na celém světě? Samozřejmě jde o moc a peníze, už tak nyní koncentrovaní v rukách několika rodin. Co dalšího nás ještě čeká?

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x