24.4.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Zvrácenosti progresivní ideologie

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Herečka Charlize Theron vychovává svého adoptivního syna Jacksona (7) od jeho tří let jako holčičku.

Jaké to pro něj bude mít důsledky je jí fuk. Prý se tak ve třech letech rozhodl. No tak jistě. Rozhodla se tak bezpochyby jeho zvrácená a ujetá, progresivní „matka“. Charlize má ještě adoptovanou holčičku, kterou si pořídila o tři roky později. Čekám, kdy z ní bude chtít udělat kluka. Nechci teď spekulovat o důvodech adopce, proč se tak žena rozhodne, zcela jistě to bude navenek něco bohulibého, jako dětí je i beze mne příliš mnoho a nechci dále ničit svým porodem planetu. Skutečně to bude zřejmě spíš něco jako, musela bych na chvíli odložit kariéru, měla bych břicho, není to vůbec sexy a tak podobně. Ale jak říkám, nechci spekulovat.

A tak se Charlize rozhodla pro něco neobvyklého, jako když si jdete vybírat kotě. Černošský chlapeček byl evidentně nejlepší, ale ne dost dobrý. A tak ho paní hééérečka začala oblékat do holčičích šatů, cpát mu paruky a říkat mu, jak moc není chlapeček a jak moc mu to jako holčičce sluší. Kdyby to věděl, možná by radši zůstal v africké buši s lukem a šípem. Ale jako kluk. Nevím, jak daleko chce dotyčná paní v jeho transformaci zajít, ale může se taky stát, že skončí nenávratně poškozený jako neplodný mrzák narvaný hormony a čůrat bude už vždycky jen v sedě.

A přesně k těmto zvrácenostem tato progresivní ideologie vede. Zkrátka máte na dítě „nárok“ a basta. A taky máte evidentně „nárok“ si s ním dělat, co chcete. Jelikož když ho ve třech letech přesvědčíte, že je letadlo, začne v šesti, až se naučí číst, shánět kerosin. Ne, opravdu to není legrace a opravdu není všechno lepší, než dítě bez rodičů. Na státní klinice v anglickém Tavistocku by mohly ty ořezané děti vyprávět.

Proto jsem proti manželství pro všechny a všechno, včetně jejich práv adoptovat si, nebo nechat si vyrobit děti na zakázku. Je to odporný byznys a jen a jen zájmová lobby. Nikoliv ve prospěch, ale na úkor těch dětí. Je mi opravdu fuk, jak pošahaná je tahle generace progresivistů, každopádně evolučně je to evidentně slepá linka, a mělo by to taky tak zůstat. Ne oblbovat systém a nutit nás všechny k tomu, že tohle je normální, že tak to má být, vyrábět podobně postižené a nešťastné jedince, a tak to musíme respektovat.

A každý, kdo toto podporuje, je stejně zvrácený jako oni. Bez výjimky.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)