29.9.2023
Kategorie: Ze světa

Změní se mapa světa?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Rus raději zboří vše co jim bude v cestě než by se vzdal.  Možná se tahle katastrofa nestane, protože USA už couvá a já doufám, že by se tím mohlo vše zastavit. Ovšem, pokud Rusko nemá v úmyslu změnit mapu světa a já bych řekla, že zrovna to má v plánu.

Když začal konflikt na Ukrajině, napsala jsem, že se Rusko nezastaví a nikdo nemá šanci je porazit. U6 to ví celý svět, jen naše pitomá vláda s podivnou osobou co se jmenuje Černochová si myslí něco jiného. Nebo možná nemyslí vůbec a nebo myslí, ale s hlavou v zadku USA a pak musí říkat to, co si přeje jejich velký bratr. To se týká celé té naší šílené vládě které by velmi slušely lopaty a motyčky aby jimi mohly okopávat květinky v léčebně pro choré na mysli.

Chlapi půjdou bojovat a nemocnice zabere armáda. Protože nemáme vojsko půjdou civilové s rychlokurzem. Ta a už máte co jste chtěli chciválkové. Prosím, každý kdo volil tuto šílenou Koalici běžte mi z cesty, protože já už vás mám plné zuby. Z naší zemi bude přesuniště armád a jestli vám zbylo kapku rozumu, tak víte, že se tím vystavujeme jako hlavní cíl pro Rusko.

Světová politická scéna je neuvěřitelně zasmrádlá žumpa. Napřed se dozvíme od Merkelové, že Minské dohody nikdy nebyly brány vážně a měly jen poskytnout čas Ukrajincům nabrat sílu k boji s Ruskem. Člověk si říká, ta bába měla dostat v té době pořádně před hubu a nezahrávat si se světovým mírem. Pak si zase přečtu, že Biden odmítá sice poslat F16, ale pošle 31 tanků a vycvičí další zabijáky. Němci se silou mocí brání všem bojechtivým státům a nechtějí poslat nic, ale oni jsou chudáčci zahnáni do kouta a prostě musí být na stejné lodi jako zabijácké Polsko a Finsko. Tyhle dva státy přímo hoří pro válku.

Normální člověk nemá šanci postihnout všechny novinky a hledat pravdu, protože pořád samé rozpory a pořád hledáte zrnko máku v hromadě toto polického bordelu. Je to těžké a nejlepší je hledat v tisku co je v nemilost a používat vlastní rozum, cit pro situace a hlavně si najít něco, čemu se dá rozumět a věřit. Při tomto hledání jsem bohužel našla jen volání po válce. Některé země více jiné méně, ale prostě se všem zalily oči do ruda jako býkovi před rudým praporem. Už tam není rozum a lidský cit, ale neutuchající chuť rozdrtit Rusko na molekuly.

Chápu, je těžké žít vedle země která má všechno to, co nemá Západ. Má zdroje a naučilo se vystačit si bez Ameriky a bez Evropy. Teď začnou uvalovat sankce oni a to teprve bude kolotoč. Proto je podle západu třeba porazit je a sebrat jim všechno a Rusko poslat celé na onen svět. Víte co si myslím. Že se v duchu stydí za to, že právě to Rusko podle nich tak hloupé a ubohé prokázalo tolik odvahy, že si svoji zemi vždy ubránilo. Nikdy jim neodpustí, že to byli oni, co naklepali Německo na placku. Tak se o to pokusí teď, na potřetí a myslí si, že to bude konečně jejich výhra a ruská prohra. Vzkazuju jim, netěšte se. Rus raději zboří vše co jim bude v cestě než by se vzdal.  Možná se tahle katastrofa nestane, protože USA už couvá a já doufám, že by se tím mohlo vše zastavit. Ovšem, pokud Rusko nemá v úmyslu změnit mapu světa a já bych řekla, že zrovna to má v plánu.

———————————————————————————————————————

Zdroj:  Oceňovaný novinář a držitel Pulitzerovy ceny Seymour Hersh prohlásil, že válka na Ukrajině skončila a Rusko zvítězilo.

Hersh s odvoláním na nejmenovaný zpravodajský zdroj ve své čtvrteční zprávě z minulého týdne na Substacku uvedl, že již neexistuje žádná ukrajinská ofenzíva, ale Bílý dům a americká média musí pokračovat v šíření lží. Pravdou je, že pokud by ukrajinská armáda dostala rozkaz pokračovat v ofenzivě, armáda se vzbouří. Vojáci už nejsou ochotni zemřít, ale toto neodpovídá nesmyslům, které vypouští Bidenův Bílý dům.

Portál Sputnik uvádí:

Představitel americké tajné služby řekl veteránu Seymouru Hershovi, že zástupný konflikt s Ruskem na Ukrajině je ztracený případ. Reportér na svém blogu napsal, že významné složky americké zpravodajské komunity hodnotí, že demoralizovaná ukrajinská armáda se vzdala možnosti překonat silně zaminované třívrstvé ruské obranné linie. Boje pokračují jen proto protože Zelenský trvá na tom, že musí. V Zelenského ústředí ani v Bidenově Bílém domě neprobíhá žádná diskuse o příměří a neexistuje žádný zájem o mírové rozhovory, které by mohly vést k ukončení zabíjení.

Kyjev i Washington tvrdí, že ukrajinská armáda vyzbrojená a vycvičená NATem dosahují stabilního pokroku. Ale téměř čtyři měsíce po zahájení ofenzívy dne 4. června 2023 postoupili jen několik kilometrů na dvou úzkých osách, přičemž dobyli několik opuštěných a zničených vesnic – za cenu více než 71 000 obětí a stovek tanků a dělostřeleckých zbraní.

Zdroj nám říká, že všechno jsou to lži. V úvodních dnech červnové ofenzívy došlo k několika brzkým průnikům Ukrajiny a Rusové se stáhli, aby je vtáhli do kotle. No a pak je všechny zlikvidovali. Zdroj dále odhalil, že hlavní složky kyjevských sil prakticky přerušily ofenzívu. Toto hodnocení potvrdil nedávný pokles počtu zpráv ruského ministerstva obrany o obětech způsobených ukrajinským útočným skupinám na hlavních jižních frontách kolem Rabotina v Záporoží a na jihu z Vřemevky v Doněcku. Zpravodajský agent také řekl, že americký prezident Joe Biden byl hloupý, když vyzbrojil Ukrajinu a vytvořil tím půdu pro konflikt. Věděl totiž, že ruský prezident Vladimir Putin bude nucen reagovat vojensky.

 

politikarina.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)