19.5.2023
Kategorie: Ze světa

Zelenský není žádný partner, ale vyděrač. Nacistické symboly na českých zbraních nevadí?

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Buď budete dělat to, co my chceme, nebo vás budeme poškozovat a ničit všemi dostupnými prostředky. Až přestaneme tancovat tak, jak bude Volodymyr pískat, budeme okamžitě vnímáni jako jeho nepřítel a můžeme se stát cílem jeho fantasmagorických plánů. S vyděračem se nevyjednává. A je velmi riskantní a nezodpovědné dodávat takovému člověku jakékoliv zbraně. Které navíc ukrajinská armáda vzápětí opatří nacistickými výsostnými znaky.

Má někdo vysvětlení pro to, že ČT vysílá reportáž o české houfnici na Ukrajině a nevadí jim, že je na ní nepochopitelně namalovaný německý trámový kříž?
Copak si už nikdo nepamatuje ty zvěrstva páchaná zejména na slovanském obyvatelstvu právě pod takovým trámovým a hákovým křížem?

Dle odposlechů Volodymyra Zelenského zveřejněných listem Washington Post měl ukrajinský prezident v úmyslu odpálit ropovod Družba a tím zásadně poškodit primárně maďarskou ekonomiku (sekundárně ovšem i českou a slovenskou, neboť se jedná o stejnou „trubku“) za to, že Viktor Orbán nedodržuje protiruské sankce a nepomáhá vojensky Ukrajině.

Jinými slovy jsme znovu svědkem demonstrace Zelenského přístupu „buď budete dělat to, co my chceme, nebo vás budeme poškozovat a ničit všemi dostupnými prostředky“.

Takto se nechová partner, nýbrž vyděrač.

A pan Zelensky nám tuto taktiku zdaleka nepředvedl poprvé.

To, že by tímto krokem zásadně poškodil též ekonomiku České republiky a Slovenska, tedy zemí, jež mu až s hujerskou oddaností pomáhají, ať dělá, co dělá, jej evidentně nijak zvlášť netrápilo.

Naše i americká média už samozřejmě celou situaci zlehčují a popisují ji tak, že to bylo řečeno jen v naštvání a že reálně nic takového plánováno nebylo. No, když vidím, co se stalo s Nord Streamem, tak si tím nejsem úplně jistý.

Faktem je, že ukrajinský prezident zvažoval útok na kritickou infrastrukturu členské země NATO. A to jen proto, že se nechovala podle jeho představ. Tato skutečnost je zcela nezpochybnitelná.

Měli bychom si tedy být vědomi, že až přestaneme tancovat, tak jak bude Volodymyr pískat, tak budeme okamžitě vnímáni jako jeho nepřítel a můžeme se stát cílem jeho fantasmagorických plánů.

Já za sebe říkám, že s vyděračem se nevyjednává. A že je velmi riskantní a nezodpovědné dodávat takovému člověku jakékoliv zbraně.

I proto dále trvám na tom, aby Česká republika přestala na Ukrajinu dodávat zbraně.

Je to čirý nesmysl. [zdroj]

Kéž bych mohl napsat, že se jedná o žert, ale bohužel… Zde vidíte část reportáže České televize ze dne 10.05.2023, kde je houfnice Dana, kterou Česká republika darovala Ukrajině a kterou ukrajinská armáda opatřila nacistickými výsostnými znaky, tzv. trámovými kříži (Balkenkreutz).

Když jsem to viděl, okamžitě jsem si vybavil československé tanky, které po naší okupaci zabavil Wehrmacht a opatřil je přesně těmito znaky…

A rovnou podotýkám, že nejde o ojedinělý případ, jelikož já sám na Ukrajině takto označená vozidla viděl třikrát. Dvakrát osobně a jednou v reportáži ukrajinské televize, kde šlo o tank.

Ale toto je absolutní ponížení, když si Ukrajinci dají na českou techniku nacistické symboly a Česká televize to odvysílá a nehne přitom ani brvou, jelikož by to měla být právě ona, kdo o tom okamžitě natočí reportáž a tzv. to rozmázne. Ale nic…

Zároveň jsem zaslal oficiální dotaz na Úřad vlády, jak na to vláda, případně konkrétní ministerstvo hodlá reagovat.

Osobně už mám dost toho předstírání, že na Ukrajině absolutně žádný nacismus není, protože tam prostě je, ne ve velké míře, ale je. Tím ideologicko-mediálním předstíráním, že to je všechno lež, nahráváme pouze ruské propagandě, které pak stačí jen zveřejňovat podobná videa a fotografie, které lehce boří ten uměle budovaný mýtus a utvrzuje obyčejné Rusy v tom, že na té denacifikaci asi něco bude, když západní média musí takhle lhát.

Ukrajina přeci nemusí být tou nejlepší zemí na světě, aby si zasloužila naší pomoc. Osobně si myslím, že se proti ní u nás staví tolik lidí čistě jen proto, že je štve, jak se tu vytváří falešný mediální obraz, který z Ukrajiny dělá tu nejlepší zemi na světě a z Ukrajinců ty nejlepší lidi na světě. Ukrajina je země s problémy tak jako každá jiná, takže přestaňme už předstírat, že tomu tak není a na ty problémy reagujme a řešme je.

To, že nám jako Čechům vadí projevy nacismu je snad v pořádku, nebo už ne?! [zdroj]

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)