6.9.2023
Kategorie: Společnost

Výzva pro Válka: Předložte vědecké důkazy před dalším pokračováním covidových her!

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Ministře Válku, my si globální podvod s názvem COVID-19 stále dobře pamatujeme! Takže až od svých farmaceutických loutkovodičů dostanete pokyn vyměnit téma „válka“ za téma epidemie, či dokonce pandemie, a budete se opět snažit předstírat, že se po roce a půl vrátil Covid, či jeho „mutace“, budete to tentokrát bezpodmínečně muset vysvětlit kvalifikovaně – rozumějte vědeckou metodou, nikoli cestou prázdného politického strašení a nasazení pseudoodborníků (Prymula, Smejkal, Konvalinka, Maďar, Chlíbek, Hořejší, Flégr a další), šířících paniku a poplašné zprávy v médiích, z nichž se žádné nikdy nepotvrdily a některé z nich byly vyslovené lži (např.: „lehčí průběh onemocnění po vakcíně“). Nevšimli jsme si byť jen jediného trestního stíhání výše zmíněných osob dle §357 TZ Šíření poplašné zprávy. Proč tyto osoby unikly trestu?

Rozumíme, že v zimě 2022/2023 Covid do médií – a tudíž ani mezi lid – nedorazil, protože musel být nahrazen tématem „Ukrajina“.

Proto, pokud budete byť jen uvažovat o medializaci jakékoli epidemie či pandemie v nadcházejících zimách, a pokud si chcete znovu získat ztracenou důvěru lidu, budeme tentokrát už důrazně požadovat následující, stále chybějící, vědecké důkazy.

Požadovaný důkaz č. 1: Prokažte, že byl SARS-CoV-2 izolován a prokázána jeho patogenita [1]

Zveřejněte vědecké případové studie, včetně jejich metodiky, potvrzující, že byl virus SARS-CoV-2 řádně izolován, purifikován a podroben sekvenci tzv. Kochových postulátů za účelem potvrzení patogenity, tj. nakažlivosti a kauzality onemocnění. Jinými slovy, že je původcem nemoci, zvané COVID-19.
Poznámka: toto platí i pro jakýkoli jiný údajně „infekční“ agens, který se rozhodnete medializovat a tvořit na něj opatření, omezující práva a svobody jednotlivce a zasahující do jeho fyzické integrity PCR či jinými takzvanými „testy“.

Jak CDC v USA [2], tak Ministerstvo zdravotnictví Irska [3], stejně jako Národní institut zdraví (NIH) v kanadské provincii Alberta [4] a desítky dalších klíčových vládních zdravotnických institucí [5], písemně potvrdily, že nemají jakýkoli důkaz, že by byl SARS-CoV-2 kdy izolován.

Důkaz toho, že zde bylo v letech 2020 až 2022 nové „virové“ onemocnění, tedy dosud absolutně chybí a bez veřejně prezentovaných výše požadovaných vědeckých důkazů nelze dojít k jinému závěru, než že COVID-19 byl medicínsko-politicko-mediální podvod monstrózních rozměrů a vědecký nesmysl, jelikož genová sekvence jeho údajného kauzálního agens SARS-CoV-2 nikdy v přírodě, ba ani v laboratoři, neexistovala! Ta totiž prokazatelně vznikla v počítači „virologa“ Dr. Christiana Drostena na začátku roku 2020 [6], poslal je elektronicky do laboratoře ve Wuhanu a čínská vláda následně rozeslala sekvenci pro PCR testy a výrobcům vakcín [7].

Požadovaný důkaz č. 2: Zdůvodněte záhadné zmizení chřipky v letech 2020-2022

Z bodu 1) vyplývá, že infekční agens choroby, která ji měla na dva roky nahradit, neexistuje. Takže lze logicky dovozovat, že chřipka musela být na dva roky „zrušena“ a veškeré její případy byly nazývány COVID-19. A vzhledem k tomu, že nenakažlivá detoxikační chřipka (pro jejíž „infekční“ agens platí úplně to samé, jako pro SARS-CoV-2) přichází na člověka zejména v podzimním, zimním, či časně jarním období, nelze, bez vědeckých důkazů dojít k jinému závěru, než že chřipka bude opět první obětí případné další „pandemie“ Covidu, či jakékoli jiné jeho v reálném světě neexistující „mutace“. Prosíme tedy o řádné vědecké vysvětlení, kam zmizela chřipka v letech 2020 až 2022.

Požadovaný důkaz č. 3: Prokažte schopnost PCR testu zachytit infekční pacienty COVID-19 [8]

Pokud neposkytnete vědecké důkazy k bodu (1), pak se tímto důkazem vůbec nezabývejte, protože nemůžete hledat něco, co neexistuje. Toto je logický protimluv.

Pokud se vám vědecké důkazy k bodu (1) poskytnout podaří, zveřejněte studie, které prokazují specificitu testu a jeho schopnost zachytit osoby, které trpí onemocněním, jehož „infekční“ agens má test vyhledat a nejsou jen pouhými „asymptomatickými přenašeči“ – což je další protimluv a nesmysl.

Požadovaný důkaz č. 4: Prokažte účinnost a zdravotní nezávadnost používání roušek a respirátorů [9]

Pokud neposkytnete vědecké důkazy k bodu (1), pak se tímto důkazem vůbec nezabývejte, protože vzduchem nebude poletovat něco, co neexistuje.

Pokud se vám vědecké důkazy k bodu (1) poskytnout podaří, zveřejněte studie, které prokazují zdravotní nezávadnost dlouhodobého používání roušek a respirátorů a jejich účinnost v záchytu „létajících“ nanočástic.

Požadovaný důkaz č. 5: Prokažte bezpečnost a účinnost vakcín proti „COVID-19“

Pokud neposkytnete vědecké důkazy k bodu (1), pak se důkazem o účinnosti vůbec nezabývejte, protože nemůžete zjišťovat účinnost vakcíny proti něčemu, co neexistuje. Prokažte však, že je bezpečná a že uvolnění experimentální vakcíny Covid-19 není zločinem proti lidskosti, vzhledem k tomu, že jen mezi 1.12.2020 a 28.2.2021 firma Pfizer věděla, že 1223 subjektů v tomto období zemřelo a stav 9400 osob, trpících vedlejšími účinky vakcíny, byl v době ukončení sledovaného období Pfizeru neznámý!!! Viz strana 7 uvolněné studie Pfizer [10]. Co víc, samotná vláda USA, skrze své experty, vypočítala a v září 2021 oficiálně zveřejnila, že Covid vakcína pravděpodobně „zabila“ 150.000 lidí jen do srpna 2021 a ještě má tu drzost tuto svou vlastní studii mít na oficiálních vládních stránkách [11].

Všichni ministři zdravotnictví ČR od doby, kdy byla CDC zveřejněna tato oficiální studie, jsou vinni ze zatajování klíčových informací, které mohly zachránit život a ochránit zdraví těch osob, které se nechaly zaočkovat po tomto datu, kdy tyto oficiální informace o závažných vedlejších účincích, konkrétně ohromném množství úmrtí, byly v září 2021 zveřejněny na oficiálních (gov) stránkách CDC.

Pokud o tomto dokumentu vůbec nevíte, pane ministře, pak jste ve své funkci tragicky selhal. Co víc, vaše neznalost je kriminální.

Zveřejněte tento dokument, nebo to uděláme masivně za vás. Nic vás neomlouvá a jste vinen z propagace prokazatelně zdraví a životu nebezpečného experimentálního produktu.

A varujeme Vás, pokud budete, skrze média, či jinými obzvláště účinnými způsoby, opět prezentovat údajnou přítomnost infekčního agens a nezveřejníte požadované vědecké důkazy (1) až (5), budeme z toho automaticky dovozovat, že jde o podvod a plánovaný útok na naše nezadatelná lidská práva a svobody jako tomu bylo v letech 2020 až 2022.

Vzhledem ke zkušenostem obyvatel – s vládními a mediálními podvody a absurdními svévolnými práva a svobody potlačujícími neúčinnými opatřeními z výše zmíněného období – lze předpokládat masivní odpor lidu.

Důrazně a nekompromisně požadujeme návrat vědeckosti a zákonnosti a eliminaci politických rozhodnutí ve vztahu k lidskému zdraví. [zdroj]

[1] https://rumble.com/vo4t3x-dr.-kaufman-dr.-cowan-and-mike-adams-sars-cov-2-neexistuje.html
[2] https://odysee.com/@NoVaccine:4/Chinese-stormtrooper:d
[3] https://rumble.com/vq9u1r-oficiln-potvrzeno-irskmi-orgny-ministerstva-zdravotnictv-virus-sars-cov-2-n.html
[4] https://rumble.com/vq9vbv-soud-v-kanad-sars-cov-2-neexistuje.html
[5] https://odysee.com/@HUXLEY21:f/No_Virus_International_720.mp4_V1:3
[6] https://truthseeker.se/wissenschafftplus-virologists/
[7] https://rumble.com/v158go9-covid-tyranie-na-zklad-falenho-potaem-generovanho-viru.html
[8] https://rumble.com/vq9oqx-vynlezce-pcr-testu-dr.-kary-mullis-o-lch-virologie-a-fauciho.html
[9] https://rumble.com/vq9wdd-jak-je-to-skuten-s-respirtory-aneb-co-v-televizi-neuvidte.html
[10] https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf
[11] https://downloads.regulations.gov/CDC-2021-0089-0024/attachment_1.pdf

Virologie pozbyla svou platnost.

Shrnutí:
– neexistují patogenní viry
– neexistují létající bacily a viry
– Covid je podvod od A do Z
– cílem toho všeho je jen a pouze medicínská tyranie (proč si myslíte, že ti zločinci prosadili pandemický zákon – ještě jim někdo věří, že pro naše dobro?)

Zdroje, zmíněné ve filmu, vyvracející infekční teorii jednou provždy, které však z úst Kubka a Prymuly nikdy neuslyšíte:
– The Rosenau Experiment, 1918-1919
– John F. Enders and Measles Virus Vaccine – a Reminiscence

Nespokojený 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)