22.6.2023
Kategorie: Společnost

Vysavače na prachy

Sdílejte článek:

ANTIVIRUS

Mám podezření, že se nám ve vládě zabydleli prachoupíři. Jsou to takový vysavače, který místo prachu vysávaji prachy. Maji mnohem větší vysávací sílu než běžnej vysavač, ale nejsou zdaleka tak užiteční a nevzniká po nich pořádek, ale ještě větší bordel. A nějak se nám tu přemnožili.

Když si zrekapitulujeme, co se stalo za poslední tři roky, vynořuje se tu podezřele konzistentní vzorec, o kterym je těžký se přesvědčit, že je jen náhodnej. Stejně tak pohádka, že “za všechno může někdo jinej”, se nedá žrát do nekonečna. Něco tady dost smrdí a je to smrad jak z brusele.

Nejdřív přišlo Pandemonium na Zemi. Odkudsi se objevila nějaká chřipka nebo co. (Nikdo neví, co to přesně bylo, protože “věda” už v současnej době funguje ve stylu “říkejte, za co vás platíme, a hlavně nedělejte žádný experimenty, který by mohly něco dokázat”.) Byla tak smrtící, že kosila lidi skoro stejnou rychlostí jako “sešlost věkem”. Vlastně se tyhle dvě příčiny smrti tak překrejvaly, že se daly těžko rozeznat jedna od druhý.

Takže logicky by se čekalo, že vláda řekne něco jako, “Hele, debilové, je tu nějaká nová chřipka, tak si dávejte bacha, ať ji “nechytíte”. Takže po sobě moc neplivejte, pro jistotu letos nežerte syrový netopýry made in China, nestrkejte ruce do záchodu a pak do huby, a tak podobně. Měli byste to všechno vědět, ale jelikož my dobře víme, že polovina z vás jsou totální idioti, tak vám to radši připomínáme.”

To se ale nestalo. Strkat ruce do hajzlu a pak do huby bylo povolený (maximálně tak s přidanym mezi-krokem, kdy si ty prsty vymácháte v nějakejch chemickejch sračkách), ale museli jste zavřít svůj byznys, kterej vás živí. Proti chřipce to sice nepomáhalo, ale pomáhalo to z vás vysát prachy.

Spousta lidí byla poslaná domu, aby si hráli na nějakej houmofis, se zkrácenym výdělkem. To proti chřipce taky nepomáhalo, ale taky to z lidí vysálo nějaký prachy. Taky se lidem řeklo, že si musí neustále kupovat nový hadry na držku a nosit je ve dne v noci a nejlépe i mezi tim. Proti chřipce to taky nepomáhalo, ale vysávalo to z lidí další prachy.

No a kdo odmítal dodržovat opatření k vysávání prachů, ten dostával pokuty. Takže vlastně celá pointa všech opatření byla “vysolte prachy, nebo za to draze zaplatíte”. Tudíž tak nějak skoro všichni chudli, kromě těch parazitů nahoře, kteří si z dodržování prachoupírskejch nařízení udělili nepsaný výjimky a z vysávání prachů si udělali byznys.

Mezi tim se celej rok stavěly čtyři obrovský vysavače, který byly zapnutý někdy na konci roku 2020. Pak se teprv začly vysávat prachy ve velkym. Loutkoví paraziti dostali nakázáno podepsat smlouvy, kde bylo začerněný všechno kromě zájmen a spojek, což jim ale nevadilo, protože oni takový věci stejně nečtou, a nakoupily se tečky za koruna vejrem, v počtu zhruba deset teček na jednoho debila. Kupodivu se ukázalo, že asi třetina lidí nejsou zas tak úplní debilové a nechtěji si pochroumat svoji DNA, takže počet teček na jednoho debila vzrost asi na 14.

Za to všechno z nás vysáli tolik peněz, že ani nebudu řikat kolik, protože ty čísla jsou tak velký, že to normální člověk stejně neregistruje, protože si to nedokáže představit. (Myslim si, že lidi víc vnímaji rozdíl mezi stovkou a tisícovkou než mezi miliónem a miliardou, ačkoliv ten druhej je 100x větší.) Nicméně tim tahle vysávárna neskončila. Ačkoliv Pandemonium bylo oficiálně ukončený a zrušený (a všichni pandové a démoni zahnáni zpátky do Číny), tečky za koruna vejrem se prodávaji dál. Nikdo neví proč, ale prej jako maji podepsaný ty začerněný smlouvy, takže se nedá nic dělat. (Zřejmě teda buď konspirace nebo debilita.)

No a aby toho vysávání nebylo málo, tak jsou třeba další prachy, aby se zlikvidovaly ty tečky, co se s nima už nikdo nechce potečkovat. To taky zaplatíte vy, protože kdo jinej. Ale pořád musíte platit za nakupování dalších teček proti pandemoniu, který už oficiálně skončilo, abyste pak mohli zaplatit za jejich likvidaci. Určitě v tom neni žádnej podvod ani nic zákeřnýho. Prostě to tak musí bejt.

Když bylo tohle všechno v plnym proudu a vaše nápadně se zmenšující peněženky byly dlouhodobě napojený na vysavače, vyhlásila se třetí světová válka. Nebo teda jedna země zahájila speciální vojenskou operaci, ale důležitý lidi v saku a brejlích nám řikaji, že jsme ve válce a je to velká a důležitá válka, takže z nás potřebujou vysát další prachy, protože válka, ve kterej určitě jsme, je drahá.

Takže se posbíralo všechno naše slavný vojenský vybavení (což teda za moc nestálo) a poslalo se na černej trh někam k arabskejm teroristům, pod záminkou, že to je pro nacistický hrdiny u kravína. V podstatě je to jedno, kam to šlo – žádný pozitivní využití to nemá tak jako tak, a o prachy přijdete stejně. Takže buďte v klidu.

No ale pak se přišlo na to, že když jsme poslali pryč všechny naše zbraně, a jsme v tej jako že prej válce, tak se teď nemáme čim bránit – tomu nepříteli, co nás ve dne v noci ohrožuje. Jak on se to jmenuje… Myslim že to znělo něco jako “Kutil”. Že by Kutil Tim? Jo, to bude asi on. Takže je třeba nakoupit nový zbraně, protože Kutil Tim jich má vyrobenejch fakt hodně a musíme ho porazit. Vláda na ty zbraně sice nemá, ale vy prej máte ještě prachů dost a prej to zaplatíte, takže v pohodě.

No a protože vláda žádný prachy nemá a nakupuje za vaše, tak kupuje hlavně předražený věci k hovnu od lidí, který maj nejvyšší ceny, mizernou kvalitu zboží, a nedodržujou nic, co slíbí. Protože to se nám prej vyplatí. A když řikám vyplatí, tak klíčový části jsou “vy” a “platí”.

No a že jste proti tejhle vysávací akci moc neprotestovali, tak na vás vláda SPOLUpičů vyhlásila sankce. Řiká se jim sice “sankce proti Kutilovi”, ale jelikož výsledek je, že Kutil Tim má furt prachů jaxvině a vy máte velký hovno, tak si myslim, že se s tim jménem asi nějak spletli.

To ale nemění nic na tom, že z vás vláda potřebuje vysát prachy na válku proti Kutilovi Timovi, proti kterýmu bojujeme sankcema, který z vás vysávaji prachy. Jinými slovy, vláda z vás potřebuje vysát prachy na to, aby z vás mohla vysávat prachy. Což zní logicky.

Každopádně teď máte inflaci, která podle vlády neni nijak hrozná, což v překladu znamená, že je dost velká. Nevim jaká je oficiálně, ale vim, že platim za jídlo tak o 30-40% víc než loni. Ještě že jsem 30 let šetřil. Teď snad budu mít ještě tak dva roky na jídlo. Já věděl, že se to bude hodit.

No ale zdražit jídlo nestačí, takže bylo třeba vysát nějaký extra prachy za energie. Energií neni nedostatek, ani na ně nevzrostly žádný náklady. Prostě naše ukrobruselská vláda řekla, že levný energie nechce. Prej je nepotřebujeme. Tak se ty levný a dostupný přestaly kupovat a teď musíme nějak splašit nějaký drahý, který se sem špatně dostávaji, ale vymyslely se na to takový okliky, jako že kupujeme vlastně ty levný, ale za draho od někoho, kdo neni tak blbej jako my. Z čehož se prej máte radovat, že se to takhle hezky povedlo a vláda se o vás postarala.

Jedinej problém je elektřina, u který nejsme nijak závislí na Kutilovi, protože si ji vyrábíme velmi levně sami. S tim si ale vláda hravě poradí, takže se to za levno prodá na nějakou burzu, která má taky takovej velkej vysavač na prachy, a vy si to z ní s 3456% přirážkou můžete koupit zpátky.

K tomu prachoupíři vymysleli ten Green Steal, kterej říká, že levný a efektivní energie jsou špatný, a drahý a neefektivní dobrý, takže se staví další vysavače na prachy, aby z vás v příštích letech vysály ten zbytek, co se ještě vysát nepodařilo. Kdyby vám nedej bože ty prachy docházely, tak si třeba zajeďte na Ukrajinu prodat játra nebo ledvinu. Je to za výhodný (nebo to bylo “východní”?) ceny, říká 7 z 5 ukronacistů.

No ale mezitim vláda nelení a s vypětím všech sil se jí třeba podařilo vysát nějaký další prachy z důchodců, protože jich prej měli moc a prachoupíři jako Svetrová Markéta nebo Vykulená Ropucha jich maji furt málo, takže aby se to trochu vybalancovalo, že jo. Kdejakej důchodce si tu žije jak král a chudák Markétka si ani nemůže koupit devadesátej šestej pár bot. Takže je třeba vysávat, vysávat, a vysávat, jak pravil Vladimír Iljič. (Aspoň teda předpokládám, že všechno, co se opakuje třikrát, řek on.)

No, našlo by se toho víc, ale pro načrtnutí situace to stačí. Takže mám takovou malou otázku:

Má vláda za úkol, abysme zchudli, nebo je to všechno jen čirá náhoda?

Vážně by mě zajímalo, kolik lidí si ještě pořád myslí, že to je všechno náhoda a neni v tom jasnej úmysl ožebračit lidi, co to jde. Že to opravdu všechno je “vina někoho jinýho” a všechno je to nějak nutný a nevyhnutelný.

Mně se to teda na náhodu zdá dost přitažený za vlasy. Když všechno, co vláda udělá, vysává z lidí neskutečný kvanta peněz a zadlužuje je na generace dopředu, aniž by z toho ten stát vůbec něco měl, dá se to těžko svádět na náhodu. Kdyby to tak opravdu bylo, tak už by si toho i mezi těma idiotama dávno někdo musel všimnout a zarazit to (nebo se o to aspoň pokusit).

Navíc z toho nijak zvlášť neprofituje ani ta vláda, natož kdokoliv jinej v tomhle státě. Celý to ani tolik nevypadá, že by to bylo o tom, nahnat ty prachy někam, jako spíš vysát je odněkud. (I když někam samozřejmě tečou.) Pandemonický opatření tak nějak zruinovaly různý lidi bez jakýhokoliv konkrétního užitku. Samozřejmě nějakej ten parazit si na tom vždycky tu kapsu namaže, ale tady bylo viditelnější to nesmyslný ničení než něčí konkrétní užitek.

Na tečkách za svobodou si nahrabaly pharmafiáni, to je jasný, ale přece jenom je jaksi podivný, že by to, že náš stát nakoupí 10x víc produktu (kterej nefunguje), než potřebuje, a nemůže se z toho (údajně) nijak vykroutit, vymysleli a zařídili ti pharmafiáni sami. Takovou moc by mít neměli. Někdo musel opravdu chtít, aby se z nás vysálo 10x víc, než dávalo jakejkoliv smysl.

Sankce evidentně ani náhodou nesplňujou deklarovanej účel, ale přidávaji se pořád další. Jakej jinej účel než vytahat vám prachy z peněženky to může mít, mi neni moc jasný. Vydělávaj na tom akorát různí chytráci, co nakoupí levně od Kutila Tima a přeprodaji to draze idiotům. Ty prachy ani nejdou většině těch dementů, co ty sankce zavedli. Ale rozhodně proudí směrem od vás pryč.

Energetická burza je úplně jasnej příklad. Nedává to smysl, dalo by se to změnit, ale prostě jakási burza z vás vysává prachy, protože… si to necháte líbit. O jinym důvodu nevim. A Green Steal je totální hovadina, která nemá žádnej praktickej užitek pro nikoho, ale vy z toho zase zchudnete.

Takže ať počítám jak počítám, zdá se mi, že to, abyste zchudli, je ten účel a důvod všeho toho, co se děje. Proč? Zřejmě příprava na ten novej světovej nepořádek. Ten jak v něm nic nevlastníte, nemáte žádný práva, nikam nesmíte, nic nevíte a neumíte, máte 46 chronickejch nemocí, každej den jiný pohlaví, a paraziti sice pořád nějak nejsou šťastní, ale pracujou na tom.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)