
Vměšování do záležitostí Slovenska: Odpad české politiky ukázal, že nechápe, co je to demokracie
SLOVANKA
Každý skutečný demokrat respektuje zvolené zástupce v jakékoli zemi. Může je kritizovat a vyjadřovat své názory, ale nikdy se nesmí do žádné země otevřeně vměšovat.
To, že se do záležitostí Slovenska dosud otevřeně vměšovala především angažovaná umělecká úderka či Brusel, je jedna věc, nicméně nyní se k témuž chystá také odpad české politiky a jeho přizvukovači.
Nelíbí se jim nejen to, koho si Slováci zvolili, ale dokonce ani to, že daná vláda dělá kroky, které svým voličům slíbila. Zcela opomíjí, že přesně to je „demokracie,“ kterou se oni sami tak rádi ohání, zatímco jejich skutečné smýšlení je silně totalitní.
Proti dění na Slovensku se ozývá přesně ten politický odpad, který drží takzvaná „veřejnoprávní média“ a neštítí se prosazovat, aby jimi šířenou propagandu platili všichni.
Každá vláda už dlouhé roky nejen u nás, ale v podstatě všude v EU, vykrmuje politické neziskovky, které prosazují jednu jedinou ideologii a často ovlivňují veřejné mínění nejen skrz takzvaná „veřejnoprávní média,“ která musí být v celé EU názorově uniformní, ale i cestou indoktrinace na školách.
Politické neziskovky, které jsou jen další posilou takzvané „liberální demokracie“ (což je ve skutečnosti jen přebarvený korporátní fašismus) tak působí především jako ideologický předvoj a nástroj indoktrinace, ale i jako jacísi „strážci liberální demokracie.“
To, že jsou mnohé z nich dlouhodobě placeny z USAID (i tyto příjmy jim byly nedávno odříznuty), Sorosovy OSF a jiných podvratných zdrojů, je dlouhodobě známý fakt.
U nás pak zřejmě vše zastřešuje nechvalně známý Aspen institut, jehož cílem je zajistit, že vládní posty obsadí jen ty „správné“ kádry.
Tak nějak jimi prezentovaná „demokracie“ vypadá.
Jistě všichni znáte jména jako Petr Kolář, Jaroslav Hutka, Fedor Gál, Jiří Gruntorád, Jan Kalvoda, Daniel Kroupa, Mikuláš Kroupa, Václav Malý, Petr Pithart, Petr Placák, Vilém Prečan, Olga Sommerová, Anna Šabatová a Jan Urban.
Ve výčtu výše je částečně zahrnut odpad české politiky, který na svých postech většinou jen škodil a zčásti jde o jedince, kteří se do politiky dlouhodobě vměšují, aniž by v ní kdy aktivně působili.
Právě výše uvedení jsou podepsáni pod výzvou, která má za cíl se vměšovat do slovenské politiky podporou politických neziskovek, které byly odříznuty od grantů a dotací.
Kolář, který vše organizuje, píše:
„Nadacím a spolkům, a vůbec všem formám občanské společnosti, které plní svoji roli být neodvislou, a tedy i kritickou součástí demokratických poměrů v zemi, Ficův stát v posledních měsících a týdnech nejen odepírá veškeru dosavadní podporu, ale všemožně podvazuje jejich činnosti a vztahy uvnitř země i navenek.
Ruší spolupráci s nimi, nutí jiné ji rušit¸ odepírá jim dosavadní granty a izoluje je tak, aby nemohly spolupracovat s jinými nadacemi a spolky. Hodlá je prostě vyhladovět,“
Ve výzvě, kterou uvedení jedinci podepsali, se mimo jiné píše:
„Stále je ještě čas. Vyzýváme složky naší občanské společnost, aby navázaly spojení se svými slovenskými partnery a našly způsoby, jak jim pomoci. Finanční pomoc ukazuje se dnes jako nejpotřebnější.“
Je patrné, že se jim nelíbí, že tyto neziskovky již nebudou dotované z daní občanů, kteří sami u voleb rozhodli, že je dotovat nechtějí. Tedy tato sebranka se chová vysoce nedemokraticky, pokud protestuje proti plnění předvolebních slibů.
Chápu, že mezi garniturou, do které výše uvedení spadají, není na prvním místě plnění slibů voličům, ale podlézání páníčkům v Bruselu a Berlíně (a dříve i Washingtonu), jak ukazuje i jimi podporovaná Fialova vláda.
Nicméně bylo by dobré jim připomenout, že právě plnění předvolebních slibů je onou demokracií, kterou se tato sebranka tak ráda ohání.
Vláda, ve které by byl kdokoli z výše uvedených, by jistě také nedotovala neziskovky, které by byly ideologicky někde jinde. Tedy například nějakou prorodinnou neziskovku, organizaci prosazující konzervativní hodnoty nebo antiglobalismus.
Stejně tak má právo Ficova vláda nepodporovat neziskovky, které propagují globalizaci, EU, LGBTQ, trans agendu nebo liberalismus.
Beztak jsou velmi slušně dotované z EU, Sorosova OSF a dalších podobných pofiderních zdrojů.
Výše uvedené sebrance však vadí nejen to, že neziskovky již nebudou financovány z daní občanů, ale i to, že budou kontrolovány, cituji:
Organizace s ročním příjmem nad 35.000 eur musí vypracovat výkaz o transparentnosti, který zahrnuje informace o dárcích, kteří přispěli částkou přesahující 5000 eur ročně.
Tento výkaz bude zveřejněn ve veřejné části registru účetních závěrek. Za nesplnění povinnosti zveřejnit výkaz může být uložena pokuta až do výše 1000 eur. Pokud organizace nezjedná nápravu, může následovat opakovaná pokuta až do výše 10.000 eur.
Následuje ještě úprava, která organizace zavazuje k povinnosti zveřejňovat informace o hospodaření s prostředky, pokud obdrží jednorázový příspěvek z veřejných zdrojů ve výši alespoň 3330 eur nebo během roku získají veřejné prostředky v celkové výši alespoň 10.000 eur.
Z novely byly vypuštěné kontroverzní ujednání a povinnost zaregistrovat se jako lobbista.
Tolik tedy z toho, co bude požadovat nový zákon. Kontrolu, která by měla být běžná a požadují ji i mnohé západní země.
Například USA prostřednictvím skoro 100 let starého zákona FARA či Izrael, abych uvedla alespoň dvě země, které si výše uvedení často berou za svůj vzor (v případě USA lze hovořit v minulém čase, protože ty jako vzor skončily s odchodem Bidena).
Petr Kolář – jistě nemusím připomínat, že se jedná o jednoho z členů nechvalně známého klanu – nazývá tyto účelově založené politické neziskovky „občanskou společností.“
Tyto neziskovky, které prosazují agendu, za kterou jsou od svých dárců placeny, nemají s „občanskou společností“ nic společného. Jde o ideologickou diverzi v pravém slova smyslu.
Neziskovky, které si zaslouží podporu, se starají o invalidy, seniory, sirotky, matky samoživitelky, opuštěná zvířata či jiné potřebné.
Předpokládám, že finanční podpora byla odebrána jen těm politicky orientovaným a ne hospicům, dětským domovům, vývařovnám, útulkům apod.
Pokud tedy tato intervence něco ukazuje, pak jen nedemokratické smýšlení nejen nemalé části české politické garnitury, ale systému jako takového.
Ve skutečnosti by neměly být dotovány ŽÁDNÉ politické neziskovky (bez ohledu na to, jaké razí názory) a neměl by jim být dovolen ani přístup do škol či tzv. „veřejnoprávních médií.“
Jenže právě to se nikde v EU nedodržuje. Veřejnoprávní média jsou zdrojem jednostranné propagandy a indoktrinace, stejně jako uvedené neziskovky, které jsou v těchto médiích „jediné povolené pravdy“ i ve školách jako doma.
A to nemá s demokracií, kterou se tato partička politických ztroskotanců prezentuje, vůbec nic společného…


Naši politicky zdatní jedinci mají oprávnění říkat svým odpůrcům svině, ale obráceně je to trestné.
Naštěstí se jako podřadní blbečkové dostávají do pastí, které si sami nastraží. Jedním z příkladů je, že burcují do zbraně ty, které finančně podporují jako členy LGBTIQ. Nejsem si jist, zda-li tito jedinci jsou schopni vzít zbraň a táhnout na Rusa. Takže de facto podporují ty, kteří se vojenským strukturám zdaleka vyhýbají.
Teď nám schválili protikomunistický zákon. Tenkrát šlo o konfiskaci majetku, zabavení továren a půdy patřící sedlákům. Vše mělo patřit všem.
A co dnes? Historie se opakuje. Jenom jsou použita nová slova. Konfiskaci vystřídala věta: „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní“, kterou pronesl Klaus Schwab na Davoském fóru. Jenom úplným blbcům nedojde, že se jedná opět o totéž, a to připravit nás o majetky i peníze. Ty budou nahrazeny virtuální měnou, kterou už z velké části disponují ti, kteří nám, poslušným a podvoleným naplánovali ti, kdo vystřídali původní globalisty, co se označovali jako komunisti. Noví globalisti plánují pro nás bezemisní budoucnost s omezením volného pohybu, zákaz spalovacích motorů, likvidaci spolehlivých elektráren, omezení zemědělské výroby, čtvrthodinová města, kde se budeme pohybovat na koloběžkách a kolech. Že je to znovu komunismus jak vyšitý, že se jedná o totéž, podřadným blbečkům co jsme si zvolili, nedochází.
Koho asi tak globalisti nechají přežít, aby se vešel do „zlaté miliardy“, kterou chtějí zachovat při životě…? To nemusíme věštit z kávové sedliny. Určitě se jim nebudou hodit ti, kteří nevytváří žádné celospolečenské hodnoty. Takže jejich selekce bude mít jasné kontury.
Jsi úspěšným členem vědecko-výzkumného týmu, dokážeš inovovat a realizovat nové technologie? Ano, s tebou počítáme. Jsi schopný lékař, mistr svého poslání? Dovedeš propojit klasickou medicínu s nejnovějšími poznatky? Ano, s tebou počítáme. Jsi skvělý technik? Ovládáš přístrojové vybavení, inovuješ? Ano, s tebou počítáme. Jsi výborný hudebník schopný interpretovat klasickou i moderní hudbu? Ano, s tebou počítáme. Jsi inovativní zemědělec zvládající nové technologie s využitím pěstevních ploch v klimatizovaných pavilonech? Jsi schopen pěstovat na malé ploše vše, co je nezbytně nutné? Ano, s tebou počítáme. Jsi vynikající řemeslník, opravář, restaurátor? Ano, s tebou počítáme. Prokážeš svou samostatnost v myšlení a tvé dílo dodá obrysy nové budoucnosti, jež nevzniká z planých slov? Ano, s tebou počítáme. Jsi výborný pekař, kuchař, zedník, opravář? Ano, s tebou počítáme.
Pokud mezi tyto kategorie nepatříte, nezbývá, než jíst červy a brouky do doby kdy definitivně opustíme svět. Pak jsme mezi těmi, jichž se týká depopulace. Eugenici mají v plánu šest lidí ze sedmi usmrtit.(Jedná se především o dlouhodobě vymírání bez rození dětí). Čili projev naprosté humanity! Blbečci o tom ale nemají vědět. Budou ale zbaveni majetků v rámci vyvlastnění. To bude podporováno novými a novými požadavky na původní majitele domů í bytů. Všechny tyto procesy jsou dnes v plném chodu.
Jsme v pozici myši dívající se do očí hada, který ji chce usmrtit. Udělá to hned, nebo ji nechá ještě chvíli žít…?
Mějte se hezky.
Pří upřímné úctě k Vám,Vaší odvaze a Vašim moudrým kometářům pane Přibyl ,heslo těch flanelovo/fialových svi*ní jste uvedl chybné.
Ta cizopasná smečka cizopaných příživníků v žoldu zemských škůdců v různých barvách lokajských livrejí přece už přece třicetpět let zastává to správné,-starobolševické:
“ CO JE TVOJE,BUDE MOJE A TO CO JE MOJE ,TO TĚ V TVÉM NEJVLASTNĚJŠÍM OSOBNÍM ZÁJMU VŮBEC NEMUSÍ ZAJÍMAT !!!
Čekat od dávných zdeformovaných komunistů,jejich potomků,vyučenců a podržtašků demoGratické uvažování hraničí pane autore,z prominutím z vážným mentální, poškozením.
Jsou přece důsledně a zatraceně pro nás své oběti a zároveň i chovatele a pěstitele vychováni v ryze maobolševickém duchuheslem:
Co můžeš urvat,urvi,co můžeš zkur*vit tak nevratně zkur*vi
Děkuji pánubohu, že jsme se se Slovenskem oddělili, protože takhle mohou bratři poslat tyhle nečeské, ale z Čech pocházející věrozvěsty „pravdy a lásky“ hezky pěkně tam, kam patří, tedy do (!). Kde se v nich bere ta drzá arogance? Být dosud v jednom státě, tihle šmejdi by byli svou tupou arogancí a přesvědčením o vlastní nadřazenosti schopni vyvolat občanskou válku.
10:51:12
Nejde o komunismus ale o 6% těch co přežijí očkování, globalisti víc otroků nepotřebují.
Asi je to ten kompas.
https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c?view=content