18.6.2024
Kategorie: Společnost

Velmi jednoznačný sabotér

Sdílejte článek:

Rakušan a jeho rozvědné síly odhalily ďábelský plán. Ruský sabotér chtěl zapálit v Praze autobusy!

Zdá se, že Fialova vláda národního úpadku postrádá kreativitu. Bartošovi se asi neurodily rostliny. Sociálnědemokratická vláda nás krmila příběhem o ruských agentech Mišukinovi a Pičugovi, kteří cestují po světě, vyhazují do povětří muniční sklady a tráví lidi novičokem. Mišukin a Pičuga ovšem narazili na prvotřídní fízly ze sboru generála Koudelky a tak se v Rusku rozhodli vyslat opravdovské eso. Přičmoudlého debila, co zapaluje autobusy. Ruská rozvědka musí být skutečně na dně, když nic lepšího nenašli.

Shrňme si dosavadní závěry vyšetřování. „Je intenzivně prověřována varianta, že do útoku byly zapojeny ruské tajné služby,“ řekl poslancům Fiala. „Ukazuje se, a ta pravděpodobnost je bohužel velmi vysoká, že ruské hybridní útoky se netýkají už jen ovlivňování veřejného mínění a útoků na IT infrastrukturu, ale už i fyzických objektů,“ Obdobně se vyjádřil i vrchní cenzor Rakušan. „Vyšetřování jako takové velmi jednoznačně potvrzuje ruskou stopu v celém příběhu,“ uvedl. Nerozumím, co je to „vyšetřování jako takové“, myslel jsem, že existuje pouze vyšetřování, a taky nevím, co to přesně je „velmi jednoznačně“. Buď je něco jednoznačné, nebo to není jednoznačné, ale něco ještě více jednoznačného než jednoznačné jsem ještě neviděl. Reakce české vlády na sebe nenechala dlouho čekat. Opatření české diplomacie byla vůči Moskvě zdrcující. Česká diplomacie podle ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti) vyslala jasné signály a Ruské federaci ukázala červené linie. Otrkaní technologové moci v Kremlu se jistě otřásli hrůzou, protože jasných signálů a červených linií se bojí úplně nejvíc. Je to ještě větší kalibr než svetry Markéty Tukanové Adamové, které přivodily totální rozvrat ruského ropného průmyslu.

Zato diverzant teď pomalu začíná chápat, do jakého průseru dostal a že to tady v Kocourkově není s tím právním státem natolik odlišné od jeho rodné Kolumbie. „Pokud vím, je ve vazbě a v zásadě nemá mnoho důvodů nespolupracovat, protože by tady byl zbytečně dlouho,“ popsal novou funkci institutu vazebního stíhání ministr spravedlnosti Blažek.

Ruské rozvědky jsou velice vychytralé. Do České republiky vyslaly přičmoudlého španělsky mluvícího Jihoameričana, protože takový v českém prostředí snadno splyne s okolím. Není mi jasné, jaký taktický účel sleduje vyslání exoticky vypadajícího záškodníka do českého prudce inkluzivního prostředí, kdy každý ihned pojme podezření, že je to Koloman Dunka a jde krást měděný okap. Přímo tady u nás existuje perfektní potenciální pátá kolona čítající několik desítek tisíc osob, se znalostí prostředí, většinou dobře zabezpečených a nenápadných, přičemž jejich vztah k hostitelské zemi je skutečně různý. Zřejmě se přitom inspirovaly taktikou německého Abwehru, který za druhé světové války vysadil v USA z ponorek blonďaté modrooké sabotéry, aby rozvraceli americkou ekonomiku. Tito agenti byli sice rasově čistí a uvědomělí, ale hovořili s nápadným německým akcentem a především se nedovedli zbavit svých zvyků. Jeden byl například zadržen poté, co přišel do obchodu koupit si žiletky a prodavačku pozdravil Heil Hitler.

Nenápadný velmi jednoznačný sabotér na to šel vážně od lesa. Vydal se zničit nějaký skutečně strategický cíl. Jadernou elektrárnu? Zbrojovku? Továrnu na sušené brouky? Stojan na sdílená kola? Nikoli. Rozhodl se zapálit autobusy na Klíčově. Polil je hořlavinou, ale nepovedlo se mu je zapálit. Následně ho zneškodnili zaměstnanci dílen. Také se nechal opakovaně zaznamenat na kamerách. Byl to prostě špičkový agent. Velmi jednoznačně.

Představme si, že by se mu to povedlo a autobusy vážně zničil. To by byla kastastrofa. V garážích na Klíčově je garážováno asi 180 autobusů, některé z toho jsou nepojízdné v opravě. V Praze je tč. provozováno asi 1200 autobusů, takže i kdyby klíčovský závod celý lehl popelem, což je vzhledem k imperfektním postupům velmi jednoznačného agenta nepravděpodobné, vypadla by asi jedna desetina spojů. To by byl obrovský zásah. Zhovadilý pirátský náměstek Hřip by neměl svoje hračky. Bylo by nutné převážet vzduch něčím jiným. Smradlavé špinavé krámy by nevyjely do ulic a nesmrděly lidem pod nos svými vylágrovanými motory. Pár lidí by si uvědomilo, že platí nekřeštanské částky za něco, co je úplně na hovno, protože jít pěšky je lepší. Bus pruhy by zely prázdnotou ještě více, než zejí už teď.

Ukážeme ruským rozvědkám, jak se dělá skutečná sabotáž.

Na Pardubicku byla zaznamenána dvojice sabotérů, kteří sérií administrativních opatření způsobili vyřazení zabezpečovacího systému na jedné z hlavních železničních tratí v ČR. Na tzv. modernizaci této železniční trati nechali vynaložit obrovské částky, přičemž je nanejvýš sporné, v čem měla ta modernizace spočívat, protože v rámci modernizace byl vyřazen z provozu liniový zabezpečovací systém a úroveň zabezpečení na této trati se tak dostala na úroveň válečného filmu Železný dědek. Klíčovým procesem inherentní bezpečnosti se tak stalo, aby strojvedoucí dávali bacha na semafory.

Oba diverzanty se podařilo zaznamenat krátce po dokončení této sabotáže.

Jedná se o dvojici občanů. Jeden vypadá jako hňup a je to skutečně enormní blb. To ale nevadí, protože je to typický bezcenný pohůnek na špinavou práci. Druhý občan je podstatně vychytralejší. Provozuje diverzní centrálu zvanou Ministerstvo dopravy. Tento orgán se zaměřuje na rozkol společnosti sabotážemi v dopravě. Činnost centrály je různorodá. Nejčastěji se zaměřuje na preferenci okrajových až bizarních druhů dopravy a současně potírání těch osvědčených a fungujících, nesmyslnou šikanu obyvatelstva, systematickou destrukci silniční a dálniční sítě a samozřejmě také působí na železnici, k čemuž se ještě dostaneme. Jak už to ve světě diverzantů chodí, tato diverzní centrála vytváří další podzemní partyzánské organizace, v niž se sdružují patologické osobnosti ovládané chorobnou záští vůči zbytku společnosti. Jedna z nich se jmenuje Besip a cílem jejího snažení je, aby se co nejvíc lidí zabilo v autě poté, co uvěří radám samozvaných odborníků. Jiným je celorepubliková sabotážní síť zvaná Ředitelství silnic a dálnic. To naprosto perfektně sabotuje dopravní stavby, které jsou pravidelně dodány později, podstatně dražší a v horší kvalitě, než se plánovalo. Mezi nejlepší kousky diverzantů patří například vybudování podloží dálnice z polystyrenu nebo dvouletá okupace obce Dobrá voda u Českých Budějovic, včetně vzetí jejích obyvatel jako rukojmích a jejich částečné odříznut od civilizace. Související stavba měla být dokončena v roce 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 a nyní se to nenápadně posouvá na 2025. Francouzský odboj za války zdaleka nedosahoval takových úspěchů při narušování dopravy, jako Ministerstvo dopravy. Podle mého názoru se jedná se o největší sabotážní síť v Evropě.

Tato sabotážní centrála je také velmi nepředvídatelná v tom, jaká vozidla vypustí na silnici. Pokud jde o vozidla sprostého občanského póvlu, je ministerstvo velice rigidní. Nedávno jsme mohli číst o občanovi, který nemůže na silnici se svou koloběžkou z Aliexpressu. Všechna vozidla patří zakázat, ovšem se dvěma výjimkami. Těmi jsou jízdní kola a všechno emhádé. Tam se schvaluje všechno. Víte, že je legální a médii podporované vyrábět, prodávat a v běžném provozu užívat jízdní kola bez brzd? No problem. Teď jedu já a ať brzdí ostatní. Autobusy, které samy akcelerují? No problem. Vlaky, které se lámou? Taky no problem. Poté, co se sabotážní centrále Ministerstvu dopravy podařilo zesabotovat zabezpečovací systém a vlaky se konečně srazily, což byla víceméně otázka času, ukázalo se, že použité kolejové vozidlo je tristní konstrukce. Srážka vlaků je sice ošklivá věc, ale v tomto případě by se pravděpodobně nikomu nic nebylo stalo, kdyby se vůz nerozlomil. To bylo způsobeno jeho konstrukcí, nebyl právě nejnovější a podnikatel Jančura ho zrecykloval pro účely provozu svých Rail jet dobytčáků. Pak se ukázalo, že k podobné nehodě už došlo v roce 2018 v Salzburgu při pouhém posunování, ale autoritám to nestálo za nějakou reakci. Je to veřejné, tak je to dobré.

Čím nás fialovská média asi poctí příště. Z Ruska by mohli třeba vyslat elitního sabotéra Inuitu z Čukotky v obleku ze sobí kůže, aby zapálil cyklostezku nebo přeřezával koleje pilou vyrobenou z velrybího pyje.

 

D-FENS

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)