28.3.2024
Kategorie: Společnost

Válka je vůl!

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Jedním dechem nám média přinesla dvě zprávy – že vláda nově navýší platbu za granáty pro Ukrajinu a že poplatek ze studny se navýší ze 300 na 10 000. Potřebujete další důkazy, že vláda neumí hospodařit a na své velkopanské záměry potřebuje ještě víc okrádat lidi o jejich tvrdě vydělané peníze?

Stejné je to na Ukrajině – Zelenskij šturmuje do války a lidi mu utíkají ze země, protože vidí, že to nikam nevede. Už to drží jen fanatici. Ale i ten největší fanatismus slábne, když máte v jeho důsledku položit život. Ono se to hezky šturmuje do války bez rizika, že budete muset položit život vlastní.

Ať už chápete či nechápete motivaci Ruska, musíte vidět, že tato opotřebovávací válka vede jen k jednomu – k finančnímu a lidskému vyčerpání. A zvítězí ten, kdo má více lidí a více peněz.

Je absolutně nutné to zastavit! Což nechápe naše vláda a bude do toho nesmyslného mlýnku dodávat další zbraně, peníze a časem možná i lidi…

A nejvíce to odnese samotná Ukrajina. Ta Ukrajina, kterou se tady všichni zaklínají a dělají vše proto, aby byla zničena a zdecimována na mnoho let dopředu. A my s ní…

 

evahrindova.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)