14.11.2022
Kategorie: Společnost

Úspěchy budování vyspělé kapitalistické společnosti v okamžiku oslav třiatřicátého výročí Velké socialistické liberální listopadové revoluce

Sdílejte článek:

PETR HÁJEK 

Je to tu zase. Čeká nás (nejméně) týden zostřených oslav „sametové revoluce“ (jak zní oficiální termín státního převratu zorganizovaného před třiatřiceti roky americkou CIA a sovětskou KGB). A v jeho rámci též oslav posvátné (i satanisté, jak vidno, chtějí své svaté) ikony Západu Václava Havla. Ve „veřejnoprávních“ (Kavárnou dávno revolučně privatizovaných) a s nimi pupeční šňůrou propojených korporátních médiích (zdejších oligarchů), ve školách a státních institucích budeme oslavovat „svobodu, liberální demokracii a prosperitu“, co se to do nás vejde.

Aby ne, vždyť jsme si ji také za nezměrných obětí (několika odpolední a večerů na náměstích) vybojovali „revolučním vystoupením lidu“ (kompars Havlova absurdního divadla dojemně zvonící klíči) po studentské demonstraci 17. listopadu, jejím řízeném (nazdar, pane Zifčáku-Šmíde) potlačení na Národní třídě v Praze – a následným „návratem do Evropy“ (jako bychom předtím živořili někde v jeskyních na jiném kontinentu).

Sláva!

Je to tu zase. V rámci oslav se právě báječně řítíme do bezprecedentní energetické, hospodářské, finanční a politické krize, jaká tu nebyla od skončení druhé světové války. Ostatně ta další válka, jež by byla nevratně fatální, už vystrkuje co chvíli hlavičku za rameny washingtonských generálů NATO bojujících proti Rusku na ukrajinském bojišti.

Skvělá Fialova vláda nás v souvislosti s tím vtipně odstřihla od relativně levné ruské ropy a plynu. Tradičně papežštěji než bruselský papež, jenž umělou krizi plánovitě (neví, že Žádný plán nikdy nevyjde) vyvolal napohled šmíráckým komickým číslem (Grýndýl, aneb globální oteplování způsobené člověkem) po korunovaci posvátné ikony (satanistické „církve“ Západu) Grety Thunbergové. A hle, vychází to (zatím)!

Asi proto, že je to dobrý plán: V jeho rámci vlastní levnou elektřinu musíme „vyvézt“, a pak ji nakupovat zpět za astronomické ceny. Mimořádně hezké solidární gesto. Vždyť tím pomáháme přežít nejhorší ochablému německému protektorovi, kterého náš pan premiér (oddaný ochránce Sudeťáků) tak nezastřeně miluje. Ach, ta láska a pravda! Kdyby to tak Havel viděl!

Co na tom, že Inflace hloupým spodním deseti miliónům požírá chabé úspory (horních dvě stě tisíc přece naopak bohatne), ceny potravin (většinou dovezené šmejdy) letí vzhůru, protože vlastní zemědělství (a někdejší zlotřilou potravinovou soběstačnost za – slovy zákona – zločinného režimu) dle bruselských direktiv úspěšně likvidujeme.

Sláva! Ať žije Evropský svaz (Jevropejskij sojuz postaru, ponovu EU, brzy již United States of Europe)!

Neboť: Ty jsi Evropa (vysvětlují bruselské plakáty Grétiným svazákům, pokud by náhodou dezorientovaně netušili, kde se to ocitli)!

Solidarita! Prosperita!

Je to tu zase.

V rámci oslav tisíce firem krachují nebo se do krachu řítí, takže nezaměstnanost, (donedávna nejnižší v unijních státech) konečně nabírá „standardní západní tempo“ (dohnat a předehnat!). Aby ne, když v zemi je víc než půl miliónu hladových ukrajinských krků (250 000 zde bylo před válkou, kolem 400 000 dalších přišlo na „pozvání“ Pětikolky) a minimálně půl miliónu se k nám má dorazit „ohřát před zimou“. Zdánlivý protimluv zvaný „povinná solidarita“ přece patří k základům bruselské novořeči (viz zločinec Orwell a jeho „newspeak“). Asi jako Merkelové „Wir schaffen das!“ (Zvládneme to!) při německém otevírání bran migrantské invazi (převzaté jako hlavní heslo na moc pěkné provládní demonstraci „Chvilkařů“ a zdejší ukrajinské diaspory).

Měsíčně (!) tato chvályhodná solidarita (jen ruští švábi a Putinovy krysy, co ještě kdovíproč nejsou za mřížemi tomu říkají „velkorysost z cizího“) stojí už dnes české daňové poplatníky kolem deseti miliard. Nepočítaje v to nebohými běženci v luxusních autech bohatě využívanou zdravotní péči (zdarma si u nás léčí především zanedbané choroby z báječného popřevratového ukrajinského zdravotnictví), školství a mnoha dalších „darů“, které hákovými kříži ozdobenému demokratickému kyjevskému režimu (vedle zbraní za desítky miliard) Fialoví strážci svobody (z našeho) posílají – a proto již plánují (tenhle plán vyjde) zvyšovat krvavé daně.

Ať žijí státní převraty (sametové i krvavé) organizované a solidárně placené Washingtonem! I jeho spravedlivé války (v rámci plánu „odlidňování“ zatím jen) se statisíci mrtvých! Bude jich víc!

Ať žije Václav Havel (jak je to se životem v pekle se lze dočíst v Danteho Božské komedii), který k těmto prospěšným válkám (například v Iráku) Američany důrazně nabádal a ty probíhající (jako třeba v Srbsku) správně vysvětloval jako „humanitární bombardování“!

Sláva!

Fuj!

V rámci oslav našeho státního převratu a návratu do lůna Západu, jeho svobody, demokracie a prosperity náš státní dluh – jako další odvážný krok vyrovnání se „starým demokraciím“ obecně, USA zvláště – roste geometrickou řadou. Ostravský elektrikář Stanjura údernicky i pro budoucí generace vyprazdňuje proto fantastickým tempem pohublou státní kasu:

80 až 100 miliard americkým zbrojovkám za zastaralé stíhačky, které k útoku na Rusko prý budeme potřebovat či 70 miliard pro německou burzu s elektřinou (kterou naopak prý potřebovat nebudeme, takže se staneme světovými mistry v pletení svetrů jako předtím roušek). Současně si ten finanční veleduch dává stachanovský závazek, že jako bonus zkrátí příspěvek rodinám s dětmi i rodičovskou dovolenou. Na druhé straně, aby to bylo spravedlivé, sníží beztak ubohé důchody seniorům, kterým je zloduch Babiš drze trochu narovnal (FUJ!) – když ovšem předtím bezpříkladným lhaním a strašením zodpovědně donutil většinu z nich k vakcinaci, aby si jich zase tak dlouho neužili (SLÁVA!).

Vše to vykompenzuje dramatické zvýšení platů vládním činitelům, poslancům, soudcům (budou je teď velmi potřebovat) a dalším trpícím představitelům státu. Ale za to oni přece nemohou, to “automat” (nevíte, prosím, kde je, rád bych se k němu rovněž vypravil).

Pomáhat a chránit, chytit a pustit!

Mezitím odvážný rusobijec Rakušan (hlavní pracovním poměrem principál veselé „Mafie ve STANu s Piráty“) má vedlejšák na orwellovském Ministerstvu Pravdy. Při těžké rachotě (při fízlování nepodvolených) se angažovaně baví výrobou vtipných havlovsky „humanitárních plakátů“ představujících  zavražděného ruského prezidenta zavěšeného mezi českou a ukrajinskou vlajkou na „Kachlíkárně“. Protože však nepřítel nikdy nespí, nechává je nonstop střežit zjevně nevytíženou policií. Takže Ukrajince, přátelsky kradoucí v obchoďácích, nahání šéf prezidentské ochranky.

Žádný strach, je to jen hra, po dopadení je hned zase pustí do ulic, protože se přece nic tak hrozného nestalo, nobóže, co je těch pár tisíc proti účelně vyhazovaným miliardám? Třeba těm čtrnácti za nepoužité vakcíny, jejichž likvidaci pak dalšími miliardami opět zaplatíme Pfizzeru, od nějž jsme je předtím koupili.

Svobodu si rozvracet nedáme (ostatně už se to nepodaří)!

A proč ne? Máme tu přece tu vytouženou svobodu (lhát, krást, podvádět voliče, ničit státní suverenitu, ředit národ migračními invazemi, ožebračovat a tak dále a tak dále), kterou si rozvracet nedáme!

Proto je tak důležité v rámci oslav maximálně utužit cenzuru, zavést mnohem důkladnější fízlování, vypínání a rušení opozičních médií, hlasů a názorů – neboť jsou to stejně všechno jen Putinovi šmejdi, šváby a krysy! Deratizovat!, zní příkaz dne.

A jako zvláštní závazek k výročí si slibme připravit pro nepodvolenou lůzu zvlášť ostré vyšetřovací vazby a věznice. Neb nezapomínejme, proč to všechno děláme: Jako „odkaz“ Velkého Socialistického (liberálního) Listopadu:

Pro svobodu!

Pro svobodu slova a projevu (těch, co s námi souhlasí)! Těch, co svobodně šíří (naši jedinou povolenou) Pravdu!

Ať žije zvěčnělý soudruh Havel!

Ať žije nerozborné bratrství ve zbrani s předvojem světového pokroku, velkými Spojenými státy americkými (alespoň dokud je v Bílém domě soudruh Biden – a ten tam bude věčně, protože zdokonalené metody volebních podvodů a technologie umožňující jeho virtuální projekci mu už nikdy nedovolí odejít)!

Na věčné časy a nikdy jinak!

Je to tu zase. Tak do ulic!

(Nebo už raději ne?)

PETR HÁJEK 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 4,66 out of 5)
Loading...
68 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)