12.11.2022
Kategorie: Ze světa

USA: Úloha Trumpa v dějinách

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MĚŠŤAN

Tož, jsou čtyři dny po volbách a v Americe se stále počítají hlasy… Připomíná to volby na prezidenta v roce 2020, kdy nastoupila tzv. “Bidenova křivka” a vše bylo jinak. Prý to bylo přirozené, nezmanipulované, bez podvodu…Pomineme-li, kolik volilo voličů, co už bylo dávno po smrti a jiné další vychytávky, je to už vlastně dnes jedno. V Bílém domě je senilní stařec, který vyhovuje korporativním globalistům a jejich agendě světového zmaru.

.
Faktem je, že agenda světového zmaru, se ovšem týká jen naší EuroAtlantické civilizace. “Zbytek” světa, neboli jeho většina přes Rusko, Čínu, Asii, Jižní Ameriku a i Afriku, Arabský svět, si žije svým životem, a senil v Bílém domě je jim jen pro smích.

Nedá se ani vyloučit, že Amerika je už tak zdecimovaná, že si ti “mrtví voliči”, vlastně volí Bidena a spol, dobrovolně, a jsou spokojení s tím rozkladem společnosti. Ti Američané, kteří pracují, platí daně a dodržují zákony byli beztak na obtíž, a už nejsou potřeba. Potřeba je chaos a vláda lůzy. Korporátním globalistům toto vyhovuje, protože se tím vymazává střední třída. Budou jen ti nahoře a těch mnoho dole. A masa dole se ovládá lépe, když nemá vlastní možnosti.

Trump, o kterém všechna mainstream média píší, že tyto volby prohrál, stejně jako prohrál ty prezidentské, je ovšem stále hlavní symbol. Symbol svobody, samostatnosti, pracovitosti, odhodlání se nevzdat jen tak lehce, celé té agendě zmaru…

I přes hloupé žvanění médií, se do čela států, jako guvernéři dostali lidé, kteří jsou jeho pokračovatelé. Stejně tak i do sněmovny reprezentantů a senátu.

To bylo zjevně hlavní úlohou Donalda Trumpa v dějinách.

Ten “starý svět”, a to myslím v tom dobrém slova smyslu, přežívá paradoxně už i na jiných kontinentech, v těch jiných civilizacích, které svoje zvyky a kulturu mají dál a zjevně si je i udrží. Převzali ze starého dobrého západu to, co funguje, to jest odvahu podnikat, pracovitost a odhodlání. Pojem svobody, tak jak ho vnímáme my, je jim povětšinou cizí, ale to jsou kulturní rozdíly a těžko můžeme po Číňanech a spol. chtít, aby to vnímali stejně…

Je možné, že se z toho progresivního zlého snu, časem probudí i USA. Nicméně na svět už to nebude mít takový vliv, ten si kromě EuroAtlantické civilizace jde svojí cestou a jestli je v Bílém domě senil, nebo ne, už jej nějak zásadně nezajímá.

Vliv to bude mít v naší části světa. Uvidíme ty samé politické tváře, které dnes dobrovolně strkají naši hlavu do oprátky globálních korporativistů a progresivistů, jak budou mít plná ústa keců o “českém národě”, “suverenitě” a “normálním světě”…

Je jen na nás jestli jim to zase projde a necháme je vést tuto zemi dál…

Tomáš Měšťan

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)